منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم

برای مشاوره جهت : منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم در سال تحصیلی جاری باید از منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 اطلاع داشته باشید. آگاهی از منابع آزمون به شما کمک می کند که متوجه شوید کدام درس ها اهمیت بیشتری در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم دارند. همچنین باعث می شود که تعداد سوالات مطرح شده از هر درس و زمان پاسخ گویی به سوالات را قبل از برگزاری آزمون بدانید و با یک برنامه ریزی درست و اصولی ، خود را برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 آماده کنید. داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 با برنامه ریزی و مطالعه کافی منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم می توانند در این آزمون به نتیجه مطلوب برسند. دانش آموزان پایه ششم از ابتدای سال تحصیلی باید خود را هم برای امتحانات ترم آماده کرده و هم برای آزمون مدارس نمونه دولتی آماده شوند. شاید این مسأله کمی سخت به نظر بیاید اما شما می توانید با مشاوران ما صحبت کنید و در این زمینه کمک بگیرید. در ادامه این مقاله قصد داریم به منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 بپردازیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 به صورت تستی و 4 گزینه ای است. برای جواب دادن به سوالات 100 دقیقه وقت دارید. حتما در طول سال تحصیلی تمرین و مطالعه کافی داشته باشید تا بتوانید با مدیریت زمان، بتوانید به تمامی سوالات جواب بدهید و با کمبود وقت مواجه نشوید. تمام سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 از کتاب های درسی پایه ششم طراحی می شود. پس با تسلط به محتوای کتاب های درسی می توانید به سوالات پاسخ دهید و هیچ سوالی خارج از کتاب درسی شما طرح نخواهد شد. اگر ضرایب درس ها را در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 بدانید، می فهمید که برای کدام درس باید وقت بیشتری بگذارید. چون درس هایی که ضریب بالاتری را در آزمون دارند، تأثیر بیشتری در نتیجه آزمون مدارس نمونه دولتی خواهند داشت. کتاب هایی که در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 از آنها سوال طرح می شود شامل آموزش قرآن و هدیه های آسمانی ، فارسی ، مطالعات اجتماعی ، علوم تجربی و ریاضی پایه ششم ابتدایی است. سوالات آموزش قرآن و هدیه های آسمانی دارای ضریب 2 هستند و 10 سوال از آن در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم طرح می­شود. سوالات درس فارسی و علوم تجربی هرکدام ضریب 2 دارند و 20 سوال از این هر درس در آزمون وجود دارد. درس مطالعات اجتماعی با ضریب 1 اهمیت کمتری نسبت به بقیه دارد و 10 سوال آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم از این درس است. درس ریاضی از تمام درس های دیگر تأثیر بیشتری در نتیجه آزمون دارد چون ضریب 3 داشته و 20 سوال را از سوالات آزمون را به خود اختصاص می دهد. همانطور که از ضریب درس ها مشخص است اهمیت درس ریاضی خیلی زیاد است و اگر می خواهید در آزمون قبول شوید باید برای این درس وقت بیشتری گذاشته و با تمرین و تکرار زیاد ، روش پاسخ دادن به سوالات تستی ریاضی را یاد بگیرید. منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 را با ضرایب هر درس به صورت جدول در مقاله منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98  ببینید. تعداد کل سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم ، 80 سوال است. شما برای جواب دادن به آنها 100 دقیقه وقت دارید. اگر نتوانید زمان را مدیریت کنید امکان دارد که وقت آزمون تمام شود و شما هنوز به تعداد زیادی از سوالات جواب نداده باشید. پیشنهاد ما این است که در ابتدا به سوالاتی که فکر می کنید پاسخ آن ها را می دانید جواب دهید و بعد به سراغ حل سوالات دشوار بروید.

 

 

برای مشاوره جهت اطلاع از منابع ازمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :