منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

برای مشاوره جهت : منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

استفاده از امکانات مدرسه های نمونه دولتی برای بسیاری از دانش­آموزان دوره متوسطه مهم است. برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم باید منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را به دقت مطالعه کنید. مطالعه منابع آزمون مدارس نمونه دولتی باعث می شود که شما برای آزمون با برنامه ریزی درس بخوانید. لازمه یک برنامه ریزی خوب ، آگاهی از تعداد تست های مطرح شده از هر درس ، زمان پاسخ گویی به سوالات و ضرایب هر درس می باشد. همانطور که می دانید ، آزمون به صورت تستی انجام می شود و با به دست آوردن مهارت تست زنی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می تواند شانس قبولی شما را افزایش دهد. بعد از مطالعه کافی منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ، نوبت به آشنایی شما با نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی می­رسد. آشنایی با نمونه سوالات به شما کمک می کند که با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید. دانش آموزان متقاضی آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 به این نکته توجه کنند که در طول سال تحصیلی ، باید خود را هم برای امتحانات ترم آماده کرده و هم باید برای آزمون مطالعه کنند. برای اینکه بتوانید در هر دو موفق باشید می توانید از مشاوران ما در این زمینه کمک بگیرید. در ادامه این مطلب ، منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را برای شما ذکر خواهیم کرد.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم از کتاب های درسی پایه نهم طراحی می­شود. اما اهمیت و تأثیر این درس ها در نتیجه نهایی آزمون براساس ضریب هر درس متفاوت است. تعداد کل سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 ، 100 سوال است که از بین این صد سوال ، 10 سوال از درس پیام های آسمانی طرح می­شود. 15 سوال از درس فارسی  و 25 سوال از درس علوم تجربی خواهد بود. ضریب این سه درس در آزمون، 2 است. این درس ها نسبت به درس های عربی و مطالعات اجتماعی و انگیلسی که همگی دارای ضریب 1 هستند، اهمیت بیشتری دارند. تعداد سوالات درس عربی 8 سوال ، مطالعات اجتماعی 10 سوال و انگلیسی 7 سوال است. اما از بین این درس ها ریاضی با تعداد سوال 25 و ضریب 3 بیشترین اهمیت را دارد. پس حتما برای این درس وقت بیشتری اختصاص دهید و سعی کنید با برنامه درس بخوانید تا از وقت باقی مانده تا روز برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 بیشترین استفاده را ببرید. در مورد درس ریاضی باید سعی کنید سرعت خود را در حل مسائل بالا ببرید تا از وقت آزمون بیشترین استفاده را داشته باشید. شما برای پاسخگویی به تمام سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 ، 120 دقیقه زمان دارید. بسیاری از داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی ، زمانی که وقت امتحان تمام می شود ، می بینند که بسیاری از سوالاتی که پاسخ آنها را بلد بوده اند نتوانستند جواب بدهند. پیشنهاد ما برای پاسخ به سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 این است که ابتدا به سوالاتی جواب دهید که ساده به نظر می رسند. سپس به سراغ سوالات سخت و وقت گیر بروید. در آخر مطمئن هستید که به تمامی سوالاتی که بلد بوده اید پاسخ دادید.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از منابع ازمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :