دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

برای مشاوره جهت : دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون است. دانش­آموزان دبیرستان پایه نهم برای ورود به پایه دهم که قصد تحصیل در مدارس نمونه دولتی را دارند ، در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام می کنند. این ثبت نام برای پایه ششم به هفتم نیز انجام می شود. دانش­آموزان هر سال از نیمه اسفند ماه تا اواخر فروردین فرصت دارند تا در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام کنند. اما این فرصت تنها برای دانش­آموزان با معدل بالا امکان پذیر است و همه نمی توانند در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام کنند. برای آشنایی با شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 کلیک کنید. مرحله ی بعدی پس از ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 است که این مرحله باید تا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 انجام شود. زیرا همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون، یکی از موارد لازم برای ورود به آزمون مدارس نمونه دولتی است. بسیاری والدین و دانش آموزان از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی آشنایی ندارند. به همین دلیل در ادامه این مقاله ، زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را به طور کامل برای شما توضیح دادیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

همانطور که گفته شد ، زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی از اواسط اسفند شروع و تا اواخر فروردین ادامه دارد. بعد از اینکه ثبت نام شما با موفقیت انجام شد ، باید برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنید. زمان گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 معمولا از یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون آغاز می شود و تا سه روز قبل از شروع آزمون فرصت دارید که کارت ورود به جلسه را دریافت کنید. بعد از گرفتن کارت از سایت اداره آموزش و پرورش از آن یک نسخه پرینت تهیه کنید. توجه داشته باشید که برای روز آزمون حتما این کارت را همراه داشته باشید تا بتوانید در آزمون شرکت کرده و به سوالات پاسخ دهید.

 

نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 برای دریافت کارت ورود به جلسه خود ، باید در زمان مشخص شده به همان سایتی که در آن ثبت نام خود را انجام دادند مراجعه کنند. همانطور که در مقاله ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هم گفته شد ، پس از اتمام ثبت نام یک کد رهگیری برای شما نمایش داده می شود. این کد رهگیری برای دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده ی نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ضروریست و باید آن را داشته باشید. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ، وارد سایت آموزش و پروش استان شده و با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری ، کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را دریافت کنید و از آن پرینت بگیرید. در صورتی که ثبت نام خود را به صورت حضوری و در اداره آموزش و پرورش منطقه خود انجام دادید ، برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی هم باید به صورت حضوری اقدام کنید. در کارت ورود به جلسه شما ، حوزه امتحانی ، تاریخ و ساعت شروع آزمون مشخص شده است. داوطلبان باید در تاریخ و ساعت تعیین شده روی کارت ورود به جلسه به حوزه امتحانی رفته و در آزمون شرکت کنند. کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را در روز آزمون حتما همراه داشته باشید در غیر این صورت از ورود شما به جلسه آزمون جلوگیری می کنند.

 

 

تایید یا رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

اگر اطلاعاتی که در کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 نوشته شده است درست بود، از آن پرینت گرفته و برای تایید عکس روی کارت ورود به جلسه و مهر کردن ، آن را به مدیر مدرسه ارائه دهید. اما اگر اطلاعات شخصی نوشته شده در کارت اشتباه است ، مثلا عکس روی کارت با عکس داوطلب فرق دارد یا حوزه امتحانی اشتباه است ، باید حداکثر تا یک روز قبل از روز آزمون ، به اداره آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کنید و این موضوع را اطلاع دهید. اداره آموزش و پرورش موظف است برای رفع نقص اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام کند. اگر با کارتی که اطلاعات اشتباه در آن وجود دارد سر جلسه آزمون حاضر شوید ، در مراحل بعدی مثل ثبت نام در مدرسه مورد نظر دچار مشکل می شوید.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ازمون مدارس نمونه میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :