شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

برای مشاوره جهت : شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

مدارس نمونه دولتی هر ساله برای گزینش بهترین دانش آموزان ، آزمون ورودی برگزار می­کنند. دانش­آموزان پایه نهم برای تحصیل در پایه دهم در مدارس نمونه دولتی ، با هم رقابت می کنند. همچنین دانش آموزان پایه ششم با ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ، برای ورود به پایه هفتم برای رقابت با هم آماده می شوند. مدارس نمونه دولتی ، بهترین دانش آموزان با معدل و رتبه های عالی را در سال جدید پذیرش می کنند. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مثل ثبت نام آزمون های دیگر از شرایط و ظوابطی برخوردار است. معمولا دانش آموزان در این سن برای پیگیری های درسی و تحصیلی خود به والدین متکی هستند ، در نتیجه به والدین عزیز توصیه می کنیم که قبل از اقدام برای ثبت نام ، حتما در مورد نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آگاهی کامل پیدا کنند. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 برای دانش­آموزان با شرایط ویژه انجام می شود. علاوه بر شرط معدل ، کشور تابعیت دانش­آموز هم مهم است. دقت داشته باشید که برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی باید تمامی شرایط زیر را داشته باشید. برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز و شرایط ثبت نام آمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به ادامه این مطلب توجه کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم  97-98

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 ، که در آیین نامه آموزش و پرورش وجود دارد به شرح زیر می باشد. دقت کنید که برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی داشتن تمامی این شرایط الزامی است

 

  1. دانش­آموزی که برای آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام می کند باید تابعیت ایرانی داشته باشد. اتباع غیر ایرانی که می خواهند در آزمون شرکت کنند ، باید شرایط بخشنامه مرکز امور بین­الملل و مدارس خارج از کشور را داشته باشند.
  2. دانش­آموزان پایه ششم باید در تمام درس ها مقیاس "خیلی خوب" را در کارنامه نوبت اول گرفته باشند. و یا اینکه برای حداکثر یک درس "خوب" و برای بقیه "خیلی خوب" باشد.
  3. اگر امکان ثبت نام در دو مدرسه نمونه دولتی را دارید ، می­توانید در فرم تقاضای ثبت نام هر دو اولویت را انتخاب کنید.
  4. دانش­آموزان داوطلب ورود به هنرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی، فقط با همشهری های خود رقابت می کنند و نسبت به شرکت­کنندگان منطقه و ناحیه ارزیابی نمی شوند.
  5. دانش­آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور، با ارائه مدارک اشتغال به تحصیل و سایر مدارک مورد نیاز ، می توانند به وسیله وکیل خود در استان محل سکونت ثبت نام نمایند.

 

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم  97-98

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم هم مثل ششم به هفتم است با این تفاوت که در پایه های ششم ، شرط معدل به صورت مقیاس های " خوب " و " خیلی خوب " بود اما برای پایه های نهم به صورت عددی می باشد. داوطلبان متققاضی ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم باید معدل نوبت اول آن ها 17 به بالا باشد تا بتوانند در آزمون ثبت نام کنند.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

دانش­آموزان داوطلب برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 باید مدارک ذکر شده در آیین نامه را تهیه کرده و آنها را به مدارس محل تحصیل خود تحویل دهند.

  1. اصل و کپی صفحه اول شناسنامه
  2. فیش واریزی 11هزار تومان به شماره حساب اعلامی از طرف اداره کل آموزش و پرورش استان
  3. دو قطعه عکس 3*4 پشت­نویسی شده
  4. برگه تقاضانامه تکمیل شده ثبت نام آزمون مدارس دولتی

 

برای مشاوره جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :