اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد

برای مشاوره جهت : اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری یک فرصت برای کسانی است که مطمئن هستند در کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97 آنها اشتباهی وجود دارد. بعد از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 درصدی از داوطلبان از نتیجه راضی نیستند و انتظاری که از نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 داشتند با چیزی که در کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97 می بینند کاملاً متفاوت می شود. کسانی که از بروز اشتباه در نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 خود مطمئن هستند نگران نباشند. زیرا امکان اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 برای آنها فراهم شده است. کسانی که به نتایج اولیه کنکور اعتراض دارند باید شرایط و نحوه اعتراض به کنکور کارشناسی ارشد 97 را بدانند تا بتوانند به شیوه درست اعتراض خود را مطرح کنند و مطمئن باشند این اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 حتماً از طرف سازمان سنجش پیگیری خواهد شد. زیرا اگر بروز اشتباه در کارنامه کنکور کارشناسی ارشد واقعاً اتفاق افتاده باشد نباید اجازه دهید که نتیجه یک سال زحمت شما بی نتیجه بماند. برای آشنایی با نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 ادامه متن را مطالعه کنید. همچنین برای ثبت اعتراض خود می توانید با تله مشاور تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97

با اینکه احتمال خطا در کارنامه کنکور کارشناسی ارشد 97 کم است اما باز هم ممکن است به دلایلی در نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 برای درصد کمی از داوطلبان اشتباهی رخ داده باشد. سازمان سنجش برخی دلایل اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 را موجه تلقی کرده و به آنها رسیدگی می کند. سه مورد از اشتباهاتی که درصورت اطمینان از آنها می توانید برای اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 اقدام کنید، شامل اشتباه در محاسبه درصدها، اشتباه در اعمال سهمیه ها و یا استباه در درج سوابق تحصیلی است.

اشتباه در محاسبه درصدها: به فاصله چند روز بعد از اعلام نتیج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانید تصویر پاسخ برگ کنکور کارشناسی ارشد 97 را در سایت سازمان سنجش ببینید. اگر خودتان درصدها را از روی پاسخبرگ کنکور محاسبه کردید و متوجه شدیدی که درصد محاسبه شده از روی پاسخبرگ با درصدی که در نتیچه کنکور کارشناسی ارشد 97 وجود دارد تفاوت دارد، می توانید برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 اقدام کنید.

اشتباه در اعمال سهمیه ها: اگر در هنگام ثبت نام کنکور، تعیین کرده اید که مشمول یکی از سهمیه های مؤثر در کنکور کارشناسی ارشد 97 هستید، اما این سهمیه در کارنامه اولیه شما اعمال نشده است، می توانید این مسئله را با اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 اعلام کنید. سهمیه های مؤثر در کنکور کارشناسی ارشد 97 مانند سهمیه ایثارگران، رزمندگان و خانواده شهدا در رتبه ی کنکور کارشناسی ارشد وو در نهایت در نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد تأثیر دارد.

اشتباه در سوابق تحصیلی داوطلب: اگر در کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97، سوابق تحصیلی مانند معدل کارشناسی اشتباه درج شده حتماً برای اعتراض به نتایج کنکور سراسری اقدام کنید. زیرا سوابق تحصیلی در نتیجه نهایی کنکور کارشناسی ارشد 97 تاثیر خواهد داشت. البته علت بروز این اشتباه به احتمال زیاد، وارد کردن اطلاعات اشتباه در هنگام ثبت نام کنکور و عدم ویرایش آن در مراحل بعدی توسط خود داوطلب است.

 

نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97

با توجه به اینکه سیستم سازمان سنجش سعی دارد به سمت اتوماسیون شدن پیش برود، در سالهای اخیر برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 احتیاج به مراجعه حضوری نیست. شما می توانید در سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 را ثبت کنید. امکان اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 بلافاصله بعد از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 در سایت سازمان سنجش فعال می شود. برای این کار باید به قسمت پاسخگویی در سایت سازمان سنجش بروید و در آن عضو شوید. بعد از وارد کردن اطلاعات در فرم عضویت، رمز ورود به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به ایمیل شما ارسال می شود. بعد از ورود به سیستم پاسخگویی برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 باید مقطع مورد نظر خود را در قسمت مربوط به آن انتخاب کنید و از گزینه های حاضر، اعتراض به قبولی کنکور را کلیک کنید. بعد از ثبت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 پیگیری های لازم از طرف سازمان سنجش انجام خواهد شد.

 

انتخاب رشته همزمان با اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97

اگر نسبت به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 اعتراض دارید و این اعتراض را در سایت سازمان سنجش ثبت کرده اید، به این معنی نیست که فعلاً نباید انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 را انجام دهید. شما حتی در صورت اعتراض، باید برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 اقدام کنید و می توانید همزمان با اعتراض به نتایج کنکور ارشد، انتخاب رشته کنید. اگر در مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97، اقدامی برای انتخاب رشته انجام ندهید، چه به اعتراض شما پاسخ مثبت داده شود و چه اعتراضتان رد بشود، دیگر نمی توانید انتخاب رشته کنید.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج کنکور میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :