کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

برای مشاوره جهت : کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

روز کنکور کارشناسی ارشد 97 حتماً باید کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 را به همراه داشته باشید. درغیر اینصورت نمی توانید به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 راه پیدا کنید. کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 97 بعد از ثبت نام آزمون و در زمان مشخص قابل دریافت است. کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97، کارتی است که برخی اطلاعات ثبت نامی شما در آن وجود دارد. به علاوه زمان برگزاری آزمون در قالب روز و ساعت دقیق شروع کنکور کارشناسی ارشد 97 در آن ذکر شده است. همچنین حوزه امتحانی شما بر اساس نشانی ای که در فرم تقاضانامه ثبت نام وارد کرده اید برای شما مشخص شده است. اگر در روز آزمون ارشد به حوزه امتحانی دیگری غیر از حوزه امتحانی که در کارت مشخص شده مراجعه کنید نمی توانید در کنکور کارشناسی ارشد 97 شرکت کنید. برای اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 ادامه مطلب را دنبال کنید. همچنین اگر اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی 97 شما دارای اطلاعات اشتباه است با ما تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 مانند ثبت نام و دیگر مراحل شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 97 از طریق اینترنت قابل انجام است. در زمان تعیین شده باید به سایت سازمان سنجش بروید و روی قسمت مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 کلیک کنید. در این قسمت از دو راه می توانید کارت ورود به جلسه را دریافت کنید. در روش اول شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام را که در زمان پابان فرایند ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 دریافت کرده اید در قسمت مشخص شده وارد کنید. در روش دوم احتیاج به شماره پرونده و کد ملی ده رقمی است. همچنین سال تولد خود را باید وارد کنید. با تکمیل قسمت "حاصل جمع" می توانید از هریک از دو روش، وارد سیستم شوید. بعد از نمایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 بر روی صفحه نمایشگر سیستم خود، تمام اطلاعاتی که در کارت وجود دارد را چک کنید. اگر اشتباهی در اطلاعات شخصی، حوزه امتحان، عکس و ... مشاهده نمی کنید از آن پرینت گرفته و در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 آن را همراه ببرید.

 

زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 چند روزی قبل از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 در سایت سازمان سنجش قابل دریافت است. لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 را به محض شروع توزیع در همین سایت در اختیار شما خواهیم گذاشت. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 الزامی است. پس حتماً سعی کنید در مهلت مقرر برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 اقدام کنید. همچنین اگر شما با کارتی که اطلاعات اشتباه در آن وجود دارد در کنکور شرکت کنید،در مراحل بعدی به مشکل برمیخورید، به همین دلیل سعی کنید هرچه سریعتر کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد را از سایت سازمان سنجش بگیرید تا اگر اطلاعات اشتباه در آن وجود دارد، برای رفع نقص یا ویرایش اطلاعات کارت وقت کافی داشته باشید. اگر در این مورد ابهامی در ذهن شما وجود دارد با ما تماس بگیرید.

 

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

اگر پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد متوجه شدید که هریک از اطلاعات موجود در کارت اشتباه است، می توانید آنها را ویرایش کنید. همزمان با توزیع کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش، لینک ویرایش اطلاعات هم فعال می شود. پس با رفتن به لینک مورد نظر می توانید اطلاعاتی از قبیل معدل کارشناسی، نام دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی و محل سکونت را ویرایش کنید. داوطلبانی که دانشجوی سال اخر دوره کارشناسی هستند و در کنکور کارشناسی ارشد 97 ثبت نام کرده اند، باید در قسمت ویرایش اطلاعات، معدل درسهای گذرانده تا تاریخ 30/11/96 را وارد کنند.

 

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

ممکن است در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 شما اطلاعات اشتباهی وجود داشته باشد که در قسمت ویرایش اطلاعات امکان تصحیح انها نباشد. از جمله این اطلاعات می توان عکس داوطلب یا گروه آزمایشی را نام برد. اگر این اشکالات را در کارت خود مشاهده کردید نگران نباشید. حتی امکان اصلاح این گونه اشتباهات هم برای شما وجود دارد، به اینصورت که در سایت سازمان سنجش لیست باجه های رفع اشکال کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 قرار داده می شود و شما می توانید کارت ورود به جلسه را به این باجه ها تحویل داده و برای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 اقدام کنید. اگر در مورد جزئیات رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد سوالی دارید از ما کمک بخواهید.

 

برای مشاوره میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :