دریافت کارنامه کنکور سراسری بدون شماره پرونده و کد رهگیری

برای مشاوره جهت : دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بدون کد رهگیری و شماره پرونده

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بدون کد رهگیری و شماره پرونده یک امکان ویژه برای داوطلبانی است که اطلاعات ثبت نامی خود را گم کرده اند. برای دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 باید اطلاعات ثبت نامی را در سایت سازمان سنجش وارد کنید. بسیاری از داوطلبان تصور می کنند که در صورت نداشتن کد رهگیری و شماره پرونده باید برای دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 به صورت حضوری به سازمان سنجش مراجعه کنند و از این بابت بسیار نگران هستند اما دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بدون کد رهگیری و شماره پرونده راحتتر از قبل شده است. به این صورت که با ثبت نام در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش می توانند کد رهگیری و شماره پرونده خود را دریافت کنند. برای اطلاع از جزئیات دریافت کارنامه کنکور سراسری بدون کد رهگیری و شماره پرونده، ادامه مطلب را دنبال کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

 

برای مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن ثابت  با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی تماس بگیرید

 

دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بدون کد رهگیری و شماره پرونده

دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بصورت اینترنتی امکان پذیر است. در سایت سازمان سنجش همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری 97 در قسمت مربوط به اعلام نتایج، می توانید با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود، کارنامه کنکور سراسری 97 را دریافت کنید. این اطلاعات در زمان تکمیل فرایند ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرد. برای ورود به سیستم دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 دو راه وجود دارد. که در هردوی آنها به حداقل یکی از اطلاعات ثبت نامی احتیاج دارید، این اطلاعات شامل کد رهگیری و شماره پرونده است. ولی امکان دارد که بعضی از داوطلبان، کد رهگیری و شماره پرونده ثبت نامی خود را گم کرده باشند. در این صورت شاید نگرانی زیادی برای این عزیزان به وجود بیاید با توجه به اینکه نمی توانند به سیستم اعلام نتایج کنکور سراسری وارد شوند و در نتیجه امکان انتخاب رشته وجود ندارد و نتیجه نهایی کنکور خود را نمی توانند مشاهده کنند. اما با ورود به سامنه پاسخگویی سازمان سنجش امکان دریافت اطلاعات ثبت نامی وجود دارد و در نتیجه برای دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بدون کد رهگیری و شماره پرونده نیازی به مراجعه به هیچ یکی از سازمان ها نیست.

 

عضویت در سیستم پاسخگویی برای دریافت کد پیگیری و شماره پرونده

برای دریافت کد رهگیری و شماره پرونده باید به سیستم پاسخگویی ساست سازمان سنجش وارد شوید. برای ورود به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش نیاز به رمز عبور دارید. رمز عبور تنها بعد از عضویت در این سیستم به شما داده می شود. با کلیک بر روی لینک سیستم پاسخگویی سازمان سنجش صفحه ای برای شما باز می شود که دو گزینه ورود به سیستم و عضویت در آن مشاهده می شود. اگر قبلاً در سیستم پسخگویی سایت سازمان سنجش عضو نشده این و رمز عبور ندارید باید عضویت در سیستم را انتخاب کنید. سپس اطلاعات درخواستی برای ثبت نام را وارد کنید تا بعد از ثبت اطلاعات، رمز ورود به سیستم برای شما ارسال شود. با داشتن رمز ورود به سیستم می توانید درخواست خود را مبنی بر دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بدون کد رهگیری و شماره پرونده مطرح کنید. درواقع هم اکنون شما یک حساب کاربری در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش ایجاد کرده اید.

 

ورود به سیستم پاسخگویی و دریافت کد رهگیری و شماره پرونده

بعد از دریافت رمز ورود به سیستم پاسخگویی، دوباره به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش وارد شوید و در قسمت ورود به سیستم، رمز را وارد کنید. سیستم پاسخگویی سازمان سنجش گزینه های مختلفی دارد. بعد از ورود به سیستم، باید مقطع مورد نظر خود را مشخص کنید و از بین گزینه های ارائه شده برای شما، دریافت کد رهگیری و شماره پرونده را انتخاب کنید. بعد از پاسخگویی سامانه به درخواست شما، کد رهگیری و شماره پرونده کنکور سراسری 97 برای شما ارسال می شود. بعد از دریافت کد رهگیری و شماره پرونده می توانید به راحتی به سیستم اعلام نتایج کنکور سراسری 97 وارد شوید و کارنامه کنکور سراسری 97 خود را مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت نتیج کنکور سراسری 97 کلیک کنید.

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بدون کد رهگیری و شماره پرونده" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :