کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

برای مشاوره جهت : کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷ با توجه به سال گذشته ۱۰ روز قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۷ توزیع می شود. هر ساله ما با داوطلبانی از کنکور سراسری ۹۷ روبرو هستیم که قبل از برگزاری کنکور سراسری برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دچار مشکل می شوند که این مشکلات شامل مشکل در دریافت کارت ورود به جلسه یا عدم تطابق اطلاعات شخص شرکت کننده در کنکور ۹۷ با اطلاعات مندرج روی کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷ است. به همین دلیل تصمیم به نوشتن این مقاله گرفتیم تا راه حل تمام مشکلات احتمالی که ممکن است در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷ پیش بیایید را به صورت کامل توضیح دهیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن ثابت  با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی تماس بگیرید

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

همانطور که ثبت نام کنکور سراسری 97 به صورت اینترنتی انجام می شود، برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 هم از طریق اینترنت باید اقدام کنید. اگر مرحله ثبت نام کنکور 97 را با موفقیت انجام داده باشید، یک شماره پرونده و کد رهگیری در پایان ثبت نام به شما داده می شود. با استفاده از این دو شماره می توانید کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 را دریافت کنید. در قسمت دریافت کارت ورود به جلسه، دو شیوه برای دریافت کارت وجود دارد. در روش اول، شماره پرونده، کد رهگیری ثبت نام و شماره شناسنامه خود را در قسمت های تعیین شده وارد می کنید، در شیوه دوم، شماره پرونده، کد ملی و سریال شناسنامه را باید وارد کنید تا بتوانید کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 را دریافت کنید. بعد از تایپ کردن کد امنیتی و زدن کلید جستجو، کارت ورود به جلسه برای شما نمایش داده می شود. اگر اطلاعاتی که در کارت ورود به جلسه شما نوشته شده کاملاً درست است و عکسی هم که روی کارت وجود دارد متعلق به شماست، از کارت یک پرینت بگیرید و آن را در زمان برگزاری کنکور سراسری 97 همراه داشته باشید.

 

زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 معمولاً از یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری 97 قابل دریافت است. از آنجاییکه کارت ورود به جلسه کنکور را در روز کنکور سراسری 97 باید حتماً همراه داشته باشید، سعی کنید در همان روزهای اولیه شروع توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97، به سایت مراجعه کرده و این کارت را دریافت کنید. زیرا در صورت اشتباه بودن اطلاعات موجود در کارت، می توانید با ارامش بیشتری برای رفع نقص کارت مرود به جلسه کنکور سراسری 97 اقدام کنید. زمان دقیق توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از طریق همین سایت، بعداً اعلام خواهد شد.

 

ویرایش اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

در میان اطلاعاتی که در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری وجود دارد، مواردی هست که در کارنامه نهایی کنکور سراسری 97 اثرگذار است. مثل معدل کتبی نهایی دیپلم، یا سهمیه های مختلف، محل اخذ مدرک دیپلم و سایر اطلاعات مؤثر. همزمان با توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری امکان ویرایش یک سری از اطلاعات در سایت سازمان سنجش وجود دارد. شما می توانید در صورت مشاهده اشتباه در اطلاعات موجود در کارت، از طریق ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 اقدام کنید. توجه داشته باشید که اگر در زمان ثبت نام، در فرم تقاضانامه ثبت نام کنکور سراسری 97، بند مربوط به سهمیه را تکمیل کرده اید، در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 باید نام سهمیه درج شده باشد.

 

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

اگر کارت ورود به جلسه شما که در سایت سازمان سنجش وجود دارد شامل اطلاعات اشتباهی است که از طریق ویرایش کارت نمی توان آنها را برطرف کرد، مثلاً عکس درج شده بر روی کارت با عکسی که در زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 آپلود کرده اید متفاوت است،  یا حوزه امتحانی اشتباه نوشته شده، یا گروه آزمایشی که در آن ثبت نام کرده اید با گروه آزمایشی نوشته شده در کارت متفاوت است جای نگران نیست. هر سال اطلاعیه سازمان سنجش برای رفع اشکال کارت ورود به جلسه، همزمان با زمان توزیع کارت ورود به جلسه اعلام می شود. شما می توانید به باجه های رفع نقص کارت سازمان سنجش که توسط این سازمان اعلام می شود مراجعه کنید و این نفایص را برطرف کنید. 

 

برای مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن ثابت  با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی تماس بگیرید

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :