کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

برای مشاوره جهت : کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

قبل از زمان برگزاری آزمون دکتری 97 باید کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 را تهیه کنید. این کارت شامل اطلاعات ثبت نامی هر داوطلب است که باید در روز برگزاری آزمون دکتری 97 به همراه داشته باشد. اگر شما در روز برگزاری آزمون 97، کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 را همراه نداشته باشید نمی توانید به جلسه آزمون راه پیدا کنید. در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97، بخشی از اطلاعاتی را که هنگام ثبت نام آزمون دکتری 97 در فرم تقاضانامه ثبت نام وارد کرده اید، می توانید ببینید. همچنین با گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 از حوزه امتحانی خود باخبر می شوید. به علاوه تاریخ و ساعت برگزاری آزمون دکتری 97 در کارت ورود به جلسه دکتری 97 مشخص خواهد شد. داوطلبان حتماً توجه داشته باشند که در زمان برگزاری آزمون دکتری 97 که در کارت مشخص است صرفاً به حوزه امتحانی درج شده روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 مراجعه کنند تا بتوانند بدون اشکال در آزمون دکتری 97 شرکت کنند. برای آگاهی از جزئیات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری به ادامه مطلب توجه بفرمایید. همچنین برای مشاوره در مورد کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 می توانید با ما در تماس باشید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن ثابت  با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی تماس بگیرید

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 مانند اکثر مراحل شرکت در آزمون دکتری 97، باید تنها از طریق اینترنت اقدام کنید. در زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97، می توانید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و در قسمت مربوط به دریافت کارت، با وارد کردن اطلاعات درخواستی، کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 را مشاهده کنید. اگر ثبت نام آزمون دکتری 97 را با موفقیت انجام داده باشید باید یک شماره پرونده 6 رقمی و یک کد پیگیری 16 رقمی به شما داده شود، برای ردیافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97، به این شماره ها نیاز خواهید داشت. همچنین اطلاعات شخصی مانند کد ملی هم نیاز است. با وارد کردن اطلاعات مورد درخواست در قسمت دریافت کارت، می توانید کارت ورود به جلسه را مشاهده کنید، اگر در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 اطلاعات اشتباهی وجود نداشت، از آن پرینت گرفته و در روز آزمون دکتری 97 با خود همراه داشته باشید

 

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

قبل از زمان برگزاری آزمون دکتری 97 باید کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 را تهیه کنید. زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون می باشد. به محض انتشار کارت از طریق سایت سازمان سنجش، لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 در سایت تله مشاور قرار می گیرد. همچنین زمان دقیق توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97، به محض اعلام از طرف سازمان سنجش، از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

 

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

ممکن است در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 خود، اطلاعات اشتباهی مشاهده کنید. مخصوصاً در مواردی که در انتخاب رشته  دکتری 97 تاثیر دارند. مثل معدل دوره های قبل، نام دانشگاه اخذ مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و محل سکونت داوطلب. برای ویرایش چنین اطلاعاتی می توانید به راحتی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنید. چرا که امکان ویرایش این اطلاعات، همزمان با شروع توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 در سایت سازمان سنجش وجود دارد. در مورد ویرایش معدل، عزیزانی که دانشجوی سال اخر دوره کارشناسی ارشد هستند، حتماً معدل دروس گذرانیده تا تاریخ 30/11/96 را در قسمت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 وارد کنید.

 

رفع نقص اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

اگر اطلاعاتی در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 اشتباه درج شده که امکان ویرایش آن در سایت سازمان سنجش و در قسمت مربوط به ویرایش کارت ورود به جلسه وجود ندارد، می توانید با در دست داشتن پرینت کارت ورود به جلسه خود به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 مراجعه کنید. این باجه های رفع اشکال، همزمان با توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97، در سایت سازمان سنجش برای هر استان اعلام می شود. از جمله مواردی که ممکن است در کارت ورود به جلسه آزمون اشتباه درج شده باشد می توان به نام، نام خانوادگی، عکس داوطلب، گروه آزمایشی و حوزه امتحانی اشاره کرد. دلیل وجود چنین اشتباهی ممکن است از طرف شما یا از طرف سیستم ثبت نامی باشد. بهر حال برای رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 هرچه زودتر اقدام کنید. درصورت وجود ابهام در مورد جزدیات این موضوع با ما تماس بگیرید.

 

برای مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن ثابت  با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی تماس بگیرید

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :