لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۶ ۹۷

برای مشاوره جهت : لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۶ ۹۷

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

دانشگاه علمی کاربردی در چهار زیر گروه آموزشی صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر هر ساله بصورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع هستند به گونه ای که که داوطلبان با هر سلیقه ای می توانند رشته مورد علاقه خود را به راحتی انتخاب کرده و در آن به ادامه تحصیل بپردازند.

تلگرام کنکور سراسری

برخی از این رشته ها (مانند آرایش زنانه، گریم و ...) به گونه ای است که در هیچ یک از دانشگاه های کشور وجود ندارد و علاقه مندان به این رشته ها در صورت علاقه می توانند در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کرده و به ادامه تحصیل بپردازند. چنانچه قصد قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را دارید، پیشنهاد می کنیم ابتدا راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید. گرووه مشاورین تله مشاور آماده اند تا فقط با یک تماس تلفنی اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته شما در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته کنیم. در آخر باید این نکته را متذکر شویم که اگر قصد دارید به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه شوید، دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه آزاد اسلامی درمقاطع کاردانی و کارشناسی، دانشگاه غیر انتفاعی، دانشگاه پیام نور و پردیس خود گردان نیز اقدام به ثبت نام داوطلبان به صورت بدون کنکور می کنند. 

 

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت

در زیر گروه آموزشی صنعت در دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بیشتر رشته های فنی و مهندسی قرار دارد. دانش آموختگانی که در رشته های فنی حرفه ای و کاردانش تحصیل کرده و موفق به کسب مدرک دیپلم شده اند و علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته های مهندسی را دارند می توانند در رشته های زیر گروه صنعت علمی کاربردی به ادامه تحصیل در این دانشگاه بپردازند. در رشته های دانشگاه علمی کاربردی می توان رشته های مهندسی اعم از مهندسی برق ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی شیمی ، مهندسی معدن و مهندسی کامپیوتر و IT را نیز پیدا کنید.

 

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه کشاورزی

رشته های زیر گروه آموزشی کشاورزی بیشتر با امور زراعی، امور دامی، امور گلخانه ای، منابع طبیعی، دامپزشکی، شیلات، صنایع غذایی و فراورده های گوشتی مرتبط است. تنوع در این رشته ها بسیار زیاد به گونه ای که برای هر کدام از این رشته ها بیش 10 زیر شاخه وجود دارد.

جهت دریافت راهنمای انتخاب رشته و مشاوره با شماره 9099071614 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

از رشته های مربوط به مدیریت و خدمات اجتماعی می توان به حسابداری، مدیریت، حقوق، تربیت بدنی ، تربیت مربی و حتی ارایشگری نیز در این زیر گروه قرار دارد. مباحث رشته های این زیر گروه جنبه خواندنی و حفظیات دارند. بدلیل تنوع زیادی که در این زیر گروه قرار دارد داوطلبان می توانند رشته های مورد علاقه خود را به آسانی انتخاب کنند.

 

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر

زیر گروه فرهنگ و هنر از تمامی زیر گروه های دیگر متقاضی بیشتری دارد. زیر شاخه گروه رشته های زبان خارجه (انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی) و رشته های هنری مانند صنایع دستی، هنرهای تجسمی، طراحی لباس، سینما و موسیقی در این گروه آموزشی قرار دارد که دارای تنوع زیادی است و شامل گرایش های متنوعی است و حق انتخاب زیادی برای داوطلبان رشته های دانشگاه علمی کاربردی ایجاد کرده است.

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۶ ۹۷" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :