شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی ، دوره های کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی

برای مشاوره جهت : شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی ، دوره های کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

دانشگاه علمی کاربردی در سال های اخیر، محبوبیت زیادی در بین شاغلین و فارغ التحصیلان رشته های کار دانش و فنی حرفه ای پیدا کرده است. دانشگاه علمی کاربردی به دلیل تحصیل آسان تر و ضروری نبودن حضور در کلاس ها برای شاغلین می تواند گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل باشد.

تلگرام کنکور سراسری

فارغ التحصیلان رشته های فنی حرفه ای و کار و دانش برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی نیازی به داشتن مدرک پیش دانشگاهی ندارند و با همان مدرک دیپلم می توانند در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند. البته فارغ التحصیلان رشته نظری هم ممانعتی در ثبت نام و ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی ندارند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور است یعنی برای آنکه در دانشگاه علمی کاربردی به تحصیل بپردازید نیازی نیست در هیچ آزمون ورودی شرکت کنید و فرآیند ثبت نام بر حسب معدل دیپلم و شرایط دیگر است. چنانچه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی درسال 96 را دارید برای آگاهی بیشتر می توانید راهنمای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ، زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ، شهریه دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید و یا میتوانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید و با کارشناسان دانشگاه صحبت کنید .

شرایط پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی سال 96

داوطلبان برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی باید دارای شرایط عمومی و تخصصی باشند. شرایط عمومی دانشگاه علمی کاربردی در سال 96  عموما برای تمام دانشگاه ها یکسان است. از جمله شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی میتوان به نداشتن عناد با جمهوری اسلامی و عدم احراز فساد اخلاقی اشاره کرد و شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 96 برای داوطلبان غیر ایرانی و اتباع خارجی باید دارای کارت هویت اتباع خارجی و یا گذرنامه دارای حداقل شش ماه اقامت باشد و موارد دیگر.

شرایط اختصاصی دانشگاه علمی کاربردی  در سال 96 برای داوطلبان مقطع کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه در هر رشته ای اعم از نظری، فنی حرفه ای و کاردانش. نحوه پذیرش داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی در سال 96  بر اساس معدل دیپلم و بر اساس سهمیه های آزاد، شاغل، ایثارگران و بومی بودن داوطلبان است که به صورت متمرکز و نیمه متمرکز اقدام به جذب دانشجو می کنند. برای اطلاع از سهمیه و درصد تاثیر معدل و احراز مدارک می توانید با از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید و با کارشناسان دانشگاه صحبت کنید .

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی ، دوره های کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :