ثبت نام بدون کنکور | رشته های بدون کنکور پیام نور 96

برای مشاوره جهت : ثبت نام بدون کنکور | رشته های بدون کنکور پیام نور 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

در سال های اخیر ثبت نام دانشگاه پیام نور علاوه بر روش مرسوم که قبولی در کنکور سراسری برای ثبت نام دانشگاه پیام نور می باشد، امکان ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیز امکان پذیر شده است . از همین رو ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور طرفداران زیادی پیدا کرده است. رشته های بدون کنکور پیام نور 96 شانس مجددی برای آن دسته از داوطلبانی است که وقت کافی برای آمادگی لازم برای قبولی در آزمون کنکور سراسری 96 را نداشته اند. همچنین برای شاغلان که فرصت کافی برای حضور در کلاس های مستمر را ندارند، رشته های بدون کنکور پیام نور 96 موقعیت بسیار مناسبی خواهد بود.

تلگرام کنکور سراسری

جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور96، رفع مشکلات ثبت نامی خود و اطلاع از رشته های بدون کنکور تمام واحد های دانشگاه پیام نور سال ۹۶ می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور 96

ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیام نور 96 در دو زمان مرداد ماه و آبان ماه به ترتیب برای تحصیل بدون کنکور پیام نور 96 در دو دوره مهر و بهمن ماه انجام می شود. برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور 96 برای ورودی مهر و بهمن ماه می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید.

 

ثبت نام بدون کنکور پیام نور دوره مهر ۹۶

ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور 96 هنگام انتخاب رشته کنکور سراسری رشته محل هایی که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری، عنوان پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در آن ها ذکر شده است را در می توانید در فرم انتخاب رشته اینترنتی کنکور سراسری وارد نماید. می توانید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96، رفع مشکلات ثبت نامی خود و اطلاع از رشته های بدون کنکور پیام نور ۹۶ با کارشناسان ما تماس بگیرید. در صورت برخورد با هر گونه مشکل در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ثبت نام بدون کنکور پیام نور ورودی بهمن ۹۶

ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور 96 در ورودی بهمن ماه در واقع همان دوره تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه پیام نور محسوب می شود که در آبان ماه دفترچه ای از سوی سازمان سنجش تحت عنوان لیست رشته های تکمیل ظرفیت بدون کنور پیام نور 96 مختلف منتشر خواهد شد و متقاضیان از میان رشته محل های این دفترچه، حق انتخاب 50 رشته محل را خواهند داشت. می توانید برای ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور ۹۶ با کارشناسان ما تماس بگیرید. قبل از این که به معرفی رشته های بدون کنکور پیام نور 96 بپردازیم لازم است برای متقاضیان شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور ۹۶ را بیان کنیم

 

شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور 96

هر متقاضی برای ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور 96 باید یکی از مدارک زیر را دارا باشد :

1- مدراک پیش دانشگاهی

2- دیپلم چهار ساله نظام قدیم

3- مدراک کاردانی ( فوق دیپلم )

چون رشته های بدون کنکور پیام نور 96 تنها در مقطع کارشناسی ارائه شده است لذا برای داوطلبانی که دیپلم فنی حرفه ای دارند این امکان وجود ندارد که در مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور به تحصیل خود ادامه بدهند. به این دسته از داوطلبان که متقاضی تحصیل بدون کنکور در دانشگاه های دیگر هستند توصیه می شود به مقاله های رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۶ و یا رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ۹۶ مراجعه فرمایند.

 

تحصیل بدون کنکور پیام نور ۹۶

در سال های قبل رشته های بدون کنکور پیام نور تنها دوره فراگیر را شامل می شد اما از دو سال گذشته پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی نیز برای علاقمندان ممکن شده است. امروزه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های مختلف مورد توجه بسیاری از داوطلبان کنکور قرار گرفته که علاوه بر ثبت نام بدون کنکور پیام نور سال 96 می توان به ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد96، ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی 96، ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی 96 اشاره کرد. ولی تحصیل بدون کنکور دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها برای بسیاری از رشته هایی که مورد علاقه شرکت کنندگان کنکور سراسری است امکان پذیر می باشد که دارای مزیت هایست که باعث می شود نظر بسیاری از متقاضیان را به خود جلب کند از جمله این مزیت ها می توان به هزینه کم تحصیل بدون کنکور دانشگاه پیام نور اشاره کرد. علاوه بر هزینه کم تحصیل بدون کنکور دانشگاه پیام نور، می توان به تایم کلاس های دانشگاه پیام نور اشاره داشت از آنجایی که کلاس های دانشگاه پیام نور حالت رفع اشکال دارند و شرکت در این کلاس ها اجباری نیست می تواند برای بسیاری از متقاضیان مزیت با اهمیتی باشد. متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور باید توجه داشته باشند که امتخانات دانشگاه پیام نور نسبت به بقیه دانشگاه های نسبتا از سطح بالاتری برخوردار است. در انتها توصیه ما به متقاضیان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 این است که این دانشگاه ها برای بسیاری از رشته ها مانند حقوق، روانشناسی، مجموعه مدیریت و ... بسیار دانشگاه خوبی است و فارغ التحصیلان این رشته ها در کنکور ارشد بسیار نتایج خوبی را کسب می کنند ولی برای بعضی از رشته ها مانند مهندسی ها بسیار ضعیفتر از رشته های دیگری که در دانشگاه پیام نور اراعه می شود عمل می کند. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور، رفع مشکلات ثبت نامی خود و چگونگی شرایط تحصیل بدون کنکور دانشگاه پیام نور می توانید با کارشناسان متخصص ما در این زمینه تماس بگیرید.

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام بدون کنکور | رشته های بدون کنکور پیام نور 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :