زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال 96

برای مشاوره جهت : زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

در چند سال اخیر دانشگاه علمی کاربردی بدلیل مزیت هایی که نسبت به دانشگاه های دیگر دارد از جمله تحصیل آسانتر و غیر ضروروی بودن حضور در کلاس ها در بین داوطلبان از جمله شاغلین محبوبیت زیادی پیدا کرده است. دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نوبت ورودی مهر ماه و ورودی بهمن ماه در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

تلگرام کنکور سراسری

در این مقاله به زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پرداخته ایم. چنانچه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارید برای آگاهی بیشتر می توانید معرفی دانشگاه علمی کاربردی ، شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی در دوره های کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی ، شهریه دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه فرمایید. برای مشاوره و کسب اطلاع از شرایط دانشگاه علمی کاربردی سال 96 می توانید با مشاورین متخصص سامانه تماس حاصل فرمایید.

 

جهت آگاهی و کسب  اطلاعات  از زمان دقیق ثبت نام و انجام فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته  

از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سال 96

 دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت ورودی مهر ماه و ورودی بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو می کند. در سالیان گذشته دانشگاه علمی کاربردی برای هر نوبت ورودی مهر ماه و بهمن ماه زمان های جداگانه ای برای ثبت نام مشخص می کرد اما در سال 95 این شیوه تغییر کرد و زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در هر دو ورودی مهر ماه و بهمن ماه در همزمان انجام گرفت. زمان ثبت نام برای ورودی مهر ماه دانشگاه علمی کاربردی سال 96 برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در اوایل مرداد ماه انجام می‌گیرد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال 96 از طریق سایت سازمان سنجش به صورت اینترنتی می باشد. داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به خرید کارت اعتباری کرده و فرم ثبت نام مورد نظر را تکمیل می کنند. زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در سال 96 برای ورودی بهمن ماه برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته معمولا در اوایل بهمن ماه انجام می گیرد. در فرم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در سال 96 داوطلبان باید رشته و دانشگاه های مورد نظر خود را نیز انتخاب کنند. تعداد این انتخاب ها در دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سال 96،  30  انتخاب و برای داوطلبان کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی سال 96، 20 انتخاب می باشد. برای ورودی بهمن هم در کلیه سالیان گذشته ثبت نام بصورت اینترنتی و همانند ورودی مهر انجام می شده بجز ورودی بهمن 95 که ثبت نام حضوری و در محل دانشگاه ها انجام شد بدلیل تنوع بالا در دانشگاها و رشته ها پیشنهاد میشود حتما با کارشناسان مجرب مشورت کنید و از آینده شغای کارشناسی شده رشته ها مطلع شوید .

 

اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی در سال 96 را دارید می توانید با مشاوران گروه تله مشاور تماس گرفته تا به راحتی بتوانید در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام  و از تاثیر سهمیه ها در قبولی شما در دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوید.

شما در هر نقطه ی ایران که هستید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین گزینه با توجه به شرایط خود از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :