دفترچه ثبت نام علمی کاربردی ۹۶ ۹۷ کاردانی کارشناسی ناپیوسته | ثبت نام بدون کنکور

برای مشاوره جهت : دفترچه ثبت نام علمی کاربردی ۹۶ ۹۷ کاردانی کارشناسی ناپیوسته | ثبت نام بدون کنکور

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

هدف از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تربیت افراد به منظور به وجود آوردن زمینه مشارکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است. به نحوی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای افراد فرصتی را برای کسب دانش و مهارت لازم را به منظور فعالیتی که به آنها محول می شود، کسب  نمایند. از اهداف دیگر ثبت نام بدون آزمون علمی کابردی فراهم آوردن بستر مناسب فعالیت همه جانبه و پژوهش علمی کاربردی و بکارگیری دانش آموختگان دوره های نظری در حل مسائل کاربردی است.

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 کلیک کنید

برای دانلود اصلاحیه دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 کلیک کنید .

برای دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی ) دانشگاه علمی کاربردی 96 کلیک کنید

 

تلگرام کنکور سراسری

 

جهت اطلاع از آدرس دانشگاه های علمی کاربردی 96 شهر خود، رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96 و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 می توانید با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

معرفی دانشگاه  بدون کنکور علمی کاربردی 96

همان گونه که که می دانیم دانشگاه بدون کنکور  علمی کاربردی مورد تایید وزارت علوم هستند. دانشگاه علمی کاربردی در 31 واحد استانی و 1000 مرکز آموزشی را در کشور داراست. ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 96 برای کلیه رشته‌ها و مقاطع کاردانی (براساس معدل دیپلم) و کارشناسی ناپیوسته (براساس معدل کاردانی) به صورت  صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله های رشته ‌های بدون کنکور علمی کاربردی کاردانی 96، شته ‌های بدون کنکور علمی کاربردی کارشناسی 96 مراجعه فرمایید. ما در این مقاله سعی داریم نحوه ی ثبت نام و شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردیر 96 را به صورت کامل برای شما توضیح دهیم.

 

نحوه آموزش دانشگاه بدون کنکور جامع علمی کاربردی

در گذشته پذیرش دانشجویان هم به صورت ترمی و هم به صورت پودمانی انجام می گرفت. شرایط و قبولی در دوره پودمانی دانشگاه علمی کاربردی به این گونه بود که نمره قبولی در واحد های اخذ شده حداقل 12 باشد و پس از گذراندن دوره ها امتحان جامعی از دانشجویان گرفته می شد که پس از قبولی در این امتحان جامع به دانشجویان مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شد ولی در سال های اخیر دانشگاه علمی کاربردی در دوره های پودمانی دیگر دانشجو نمی پذیرد و پذیرش دانشجویان از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در دوره های ترمی انجام می شود. در دوره های ترمی دیگر از امتحان جامع خبری نیست و در انتها هیچ امتحان جامعی از دانشجویان گرفته نمی شود و دانشجو پس از قبولی در درس مورد نظر نمره آن ثبت می شود. دیگر مزیت دوره های ترمی نسبت به دوره پودمانی حداقل نمره قبولی است که در دوره های ترمی حداقل نمره قبولی 10 است.

 

زمان ثبت نام علمی کاربردی 96

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در سال 96  صورت بدون کنکور انجام می گیرد. زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 هر ساله در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دوره های ترمی در دو نوبت، ورودی مهر ماه و ورودی بهمن ماه، دانشگاه  صورت می گیرد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 به صورت کاملا اینترنتی فقط از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد. زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در 2 مرداد ماه برای سال 96 شروع شد. برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام به مقاله زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در سال 96 مراجعه فرمایید.

 

 

جهت اطلاع از آدرس دانشگاه های علمی کاربردی 96 شهر خود، رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96 و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 می توانید با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

شرایط ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی 96

از جمله شرایط ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی 96 می توان به داشتن یک مدرک دیپلم 3 ساله نظام جدید در کلیه رشته های نظری ، هنرستان و یا کاردانش یا داشتن دیپلم 4 ساله نظام قدیم اشاره کرد. داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در ورودی مهر  96 را دارند حداکثر باید تا تاریخ 30 مهر 96 و آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در بهمن 96 را دارند حداکثر باید تا تاریخ 30 بهمن 96 باید مدرک دیپلم خود را اخذ کرده باشند. برای اطلاع دقیق از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مقاله شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 را مطالعه کنید.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته 96

رشته ها در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه نمی گردد. و داوطلبان ثبت نام حتما باید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سال 96 را برای مقطع کاردانی یا  کارشناسی ناپیوسته انجام دهند بدین صورت داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 96 در مقطع کارشناسی پیوسته را دارند نمی توانند در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل نمایند. داوطلبان ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور با در اختیار داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم) یا مدرک معادل کاردانی در هر کدام از دانشگاه‌‌‌‌های مورد تایید وزارت علوم و آموزشگاه های مورد تایید آموزش و پرورش می‌‌‌توانند اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کنند. باید این نکته را در نظر داشت که داوطلب باید تا قبل از تاریخ ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باید فارغ التحصیل شده باشد.برای اطلاع دقیق از شرایط عمومی و اختصاصی دانشگاه علمی کاربردی مقاله شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در سال 96 را مطالعه کنید.

 

جهت اطلاع از آدرس دانشگاه های علمی کاربردی 96 شهر خود، رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 96 و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 می توانید با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "دفترچه ثبت نام علمی کاربردی ۹۶ ۹۷ کاردانی کارشناسی ناپیوسته | ثبت نام بدون کنکور" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :