سوالات متداول انتخاب رشته، اعلام نتایج و اعتراض به نتیجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

برای مشاوره جهت : سوالات متداول انتخاب رشته، اعلام نتایج و اعتراض به نتیجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 با توجه به تغییراتی که هر ساله دانشگاه آزاد در نحوه پذیرش و انتخاب رشته می دهد، همواره برای متقاضیان  گیج کننده است و سوالات زیادی پیش می آورد. این سوالات عمدتا در زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 و اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96 می باشد. در این مقاله در مورد سوالات متداول انتخاب رشته و اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96 که معمولا برای داوطلبان سردرگم کننده است خواهیم پرداخت.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره در زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

سوالات متداول انتخاب رشته و اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96

1- کجا انتخاب رشته دانشگاه آزاد را انجام دهم؟

انتخاب رشته دانشگاه آزاد کاملا به صورت اینترنتی انجام می شود. با توجه به سایت های مشابهی که در اینترنت وجود دارد معمولا متقاضیان دچار سردرگمی می شوند. متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور سراسری 96 برای ثبت انتخاب رشته خود باید به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی  azmoon.org مراجعه نمایند.

 

2- چگونه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را انجام دهم؟

همانگونه که در جواب سوال قبل ذکر شد انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی است. برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد به سایت azmoon.org مراجعه می فرمایید. برای ورود به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد دو درگاه وجود دارد که اطلاعات زیر را از شما می خواهد

الف) درگاه اول

در روش اول ورود به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 شما باید اطلاعات زیر را در دست داشته باشید

1- مجموعه امتحانی

2- شناسه انتخاب رشته

 

ب) درگاه دوم

در روش دوم ورود به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 شما باید اطلاعات زیر را در دست داشته باشید

1- مجموعه امتحانی

2- اطلاعات فردی

با هر روشی که وارد سیستم انتخاب رشته دانشگاه آزاد شوید برای شما پورتال انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 باز خواهد شد.

هر داوطلب حق انتخاب 20 کدرشته محل در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را خواهد داشت.

 

3- اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96 چه زمانی است ؟

اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96 در رشته های پزشکی و غیر پزشکی در اواخر شهریور ماه اعلام خواهد شد. با توجه به این که انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 از روز 1 شهریور ماه شروع می شود و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت در نتیجه نتایج دانشگاه آزاد 96 دیر تر از انتخاب رشته کنکور سراسری 96 خواهد آمد.

 

4- نحوه مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 چگونه است ؟

برای مشاهده اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96 باید به سامانه azmoon.org وارد شوید و به بخش اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96 مراجعه فرمایید. به دو صورت می توانید نتایج دانشگاه آزاد 96 را مشاهده کنید که عبارتند از

الف) روش اول

در روش اول ورود به سامانه اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 شما باید اطلاعات زیر را در دست داشته باشید

1- مجموعه امتحانی

2- شناسه انتخاب رشته

ب) روش دوم

در روش دوم ورود به سامانه اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 شما باید اطلاعات زیر را در دست داشته باشید .

 

5- برای اعتراض به نتیجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد چه کار کنم؟

چناچه به هر دلیلی به جواب انتخاب رشته خود شک دارید می توانید برای اعتراض به نتیجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود در سایت azmoon.com  اعتراضتان را نسبت به جواب انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای بررسی مجدد توسط کارشناسان دانشگاه آزاد مطرح کنید. دقت داشته باشید که نحوه ی بیان اعتراض خود بسیار موثر است. می توانید برای رفع مشکلات انتخاب رشته خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای مشاوره در زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "سوالات متداول انتخاب رشته، اعلام نتایج و اعتراض به نتیجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :