تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ | ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96

برای مشاوره جهت : تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ | ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

دانشگاه آزاد همیشه برای داوطلبان ورود به دانشگاه فرصتی طلایی است؛ چراکه احتمال قبولی در آن، نسبت به قبولی در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی بسیار بیشتر است و رسیدن به رشته دلخواه در آن بسیار محتمل تر. پس اگر به هر دلیلی موفق به أخذ مجوز حضور در دانشگاه نشده اید و یا اینکه از رشته قبولی خود در مقطع کارشناسی ارشد رضایت ندارید، کافی است با داشتن آگاهی از زمان و نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، شما نیز وارد دانشگاه شوید. در این مقاله شما را با زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96، نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96، شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96، نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 و زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96، آشنا می سازیم. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی سال 96 و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پردیس‌ خودگردان 96 کلیک کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 96 کلیک کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تکمیل ظرفیت داشگاه های سراسری و آزاد می توانید مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

قبل از انجام ثبت نام  و  انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آژاد  باید به این نکته آگاهی کامل داشته باشید که برای تضمین قبولی خود در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آژاد سال 96 باید هوشمندانه عمل کرد. بهترین منبع برای موفقیت شما در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد استفاده از آخرین رتبه های قبولی در تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاهه آزاد سال گذشته می باشد. به همین جهت بر اساس تجربه قبولی تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد در سال گذشته ما در لینک های پایین حدود رتبه قبولی در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 96 را برای شما آورده ایم. در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه ثبت نام و نحوه انتخاب رشته درست و دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانید با کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور تماس بگیرید تا مشاوران مرکز تله مشاور با مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخگوی شما باشند. برای دریافت دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کلیک کنید.

برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96  کلیک کنید.

 

جدول حدود رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

رشته رتبه قبولی تکمیل ظرفیت  کارشناسی ارشد آزاد
حسابداری برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حسابداری آزاد 96 کلیک کنید.
تربیت بدنی برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد تربیت بدنی آزاد 96 کلیک کنید.
آموزش زبان انگلیسی برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی آزاد 96 کلیک کنید.
مهندسی عمران برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی عمران آزاد 96 کلیک کنید.
مهندسی برق برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی برق آزاد 96 کلیک کنید.
مدیریت دولتی برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت دولتی آزاد 96 کلیک کنید.
مدیریت بازرگانی برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی آزاد 96 کلیک کنید.
فیزیک برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد فیزیک آزاد 96 کلیک کنید.
جغرافیا برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد علوم جغرافیایی آزاد 96 کلیک کنید.
علوم تربیتی برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد علوم تربیتی آزاد 96 کلیک کنید.
شیمی برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شیمی آزاد 96 کلیک کنید.
زیست شناسی سلولی و مولکولی برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی آزاد 96 کلیک کنید.
زبان و ادبیات فارسی برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی آزاد 96 کلیک کنید.
روانشناسی برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد روانشناسی آزاد 96 کلیک کنید.
اعلام نتایج برای اطلاع از زمان و نحوه ی دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 96 کلیک کنید

 

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، دو بار در سال برگذار می شود. یک بار در اوایل مهرماه (برای پذیرش در نیمه اول سال تحصیلی) و یک بار هم در اوایل بهمن ماه (برای پذیرش در نیمه دوم سال تحصیلی). زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96، زمان دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بر اساس آخرین اطلاعیه آن ۱۱ مهر ماه شروع خواهد شد.

 

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

به منظور ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96، با ورود به سایت دانشگاه آزاد اسلامی، اطلاعات ثبت نامی خود را در سامانه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وارد کنید. توجه داشته باشید که ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 را، تنها از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی انجام دهید.

 

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

شاید شما فکر می کنید که به دلیل قبول شدن در یکی از رشته های دانشگاهی، دیگر اجازه شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 را ندارید. ولی ما به شما اعلام می کنیم که شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96، هیچ گونه ارتباطی با قبول شدن یا قبول نشدن شما در مرحله اولیه ندارد و همین که در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام و شرکت کرده باشید، برای ثبت نام شما در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 کافی است.

دقت کنید که تنها ثبت نام در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کافی نیست و شما باید در آن شرکت نیز کرده باشید. حال طبق شرطی که در تکمیل ظرفیت بهمن ماه نسبت به تکمیل ظرفیت مهر ماه اضافه می شود؛ اگر شما پس از قبولی در شهریور ماه و یا قبولی در تکمیل ظرفیت مهرماه، در یکی از دانشگاه های آزاد اسلامی کشور مبادرت به انجام ثبت نام کنید، دیگر اجازه شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در بهمن ماه را ندارید. پس اگر در یکی از دانشگاه های آزاد اسلامی کشور ثبت نام کرده باشید، دیگر در بهمن ماه حق شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را ندارید.

 

 

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96، شما باید از رشته محل های موجود در لیست تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 که در سایت دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرد، بر اساس علایق خود، لیستی از رشته محل های دلخواه تهیه نمایید. دقت کنید که در اینجا بحث علاقه و هدف و انگیزه شما در میان است و باید رشته محل های خود را بر اساس آن ها انجام دهید. چرا که شرکت شما در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 ، نشانه عدم رضایت شما از رشته قبولی قبلی و یا عدم قبولی قبلی است. توجه داشته باشید که اگر در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 شرکت کردید و قبول شدید، قبولی قبلی شما (قبولی شهریور ماه) باطل می شود و حق بازگشت به رشته قبولی قبلی خود را ندارید. البته دانشگاه آزاد اسلامی در سالی که گذشت این فرصت را در اختیار داوطلبان قرار داد که از بین رشته محل قبولی شهریور ماه و رشته محل قبولی تکمیل ظرفیت خود، یکی را به دلخواه انتخاب کنند. ولی مشخص نیست که دانشگاه آزاد اسلامی کشور امسال هم این فرصت را در اختیار شما قرار بدهد یا خیر. پس لازم است شما جانب احتیاط را رعایت کرده و با دقت و طبق علاقه و انگیزه شخصی خود در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 شرکت کنید و رشته محل ها را انتخاب نمایید.

 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

همان طور که گفته شد، تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در طول سال در دو نوبت مهر و بهمن انجام می گیرد، که نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 مهر در اواخر مهر ماه، و نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 بهمن در اواخر بهمن ماه اعلام می گردد. در برخی از دانشگاه ها این امکان وجود دارد که افراد قبول شده در تکمیل ظرفیت مهر، از همان مهر ماه پذیرش شوند و تحصیل خود را شروع کنند؛ ولی در غیر این صورت، همه افراد قبول شده در تکمیل ظرفیت مهر و تکمیل ظرفیت بهمن، از بهمن ماه پذیرش می شوند.

 

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تکمیل ظرفیت داشگاه های سراسری و آزاد می توانید مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
17 کاربر به "تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ | ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.2 از 5
 • مهدی
  امتیاز 5 از 5

  سلام وخسته نباشید من بارتبه 9000 ارشد ناپیوسته مهندسی عمران دانشگاه خوارزمی تهرانپردیس رشته مهندسی عمران محیط زیست پذیرفته شدم وآخرین رتبه مجاز روزانه 7800 بود برای تکمیل ظرفیت چقدر شانس قبولی درشبانه وغیرانتفاعی دانشگاه تهران رادارم

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام احتمال قبولی شما برای قبولی در دانشگاه های غیر انتفاعی خیلی زیاده

 • زنگنه
  امتیاز 5 از 5

  از راهنمائی شما سپاسگزارم.

 • مائده
  امتیاز 3 از 5

  سلام کارنامه اولی رتبه 12000بود اخرین نفررتبه 44000 بود حسابداری اماجایی دور قبول شدم .الان رتبه 118 واحرین نفر قبولی 59 دانشگاه رامهرمز قبول میشم یانه.

 • مائده
  امتیاز 3 از 5

  سلام کارنامه اولی رتبه 12000بود اخرین نفررتبه 44000 بود حسابداری اماجایی دور قبول شدم .الان رتبه 118 واحرین نفر قبولی 59 دانشگاه رامهرمز قبول میشم یانه.

 • زنگنه
  امتیاز 4 از 5

  باعرض سلام وخسته نباشید بارتبه 9000 مهندسی عمران چقدرشانس قبولی برای تکمیل ظرفیت در روزانه وشبانه وغیرانتفاعی رادارم.

 • زنگنه
  امتیاز 4 از 5

  باعرض سلام وخسته نباشید بارتبه 9000 مهندسی عمران چقدرشانس قبولی برای تکمیل ظرفیت در روزانه وشبانه رادارم.

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام احتمال قبولی در تکیل ظرفیت برای کد رشته محل های شبانه رو دارین.

 • رضا
  امتیاز 4 از 5

  با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد شرکت و مجاز به انتخاب رشته شدم و در رشته پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه آزاد واحد تهران شرق پذیرفته شدم و مراحل ده گانه ثبت نام را هم انجام دادم اما به دلیل دوری راه تمایل به رفتن ندارم آیا بنده مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت هستم .نمره کل بنده در رشته ای که پذیرفته شدم 2208 و رتبه ام 289 میباشد ایا امکان پذیرش من در واحد تهران مرکز یا تهران شمال وجود دارد؟ لطفا راهنمائی بفرمائید.

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله شما مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد هستید برای کسب اطلاعات بیشتر می تونین از کارشناسان ما مشاوره بگیرین

 • اکرم
  امتیاز 5 از 5

  سلام من کنکور ارشد آزاد شرکت کردم اما مردود شدم میخواستم بدونم میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله شما اجازه شرکت در تکمیل ظرفیت رو دارین

 • علی اصغر
  امتیاز 5 از 5

  سلام من با تراز 9087 و رتبه 2276 منطقه 3 شانسی تو قبولی پزشکی دانشگاه ازاد دارم یا نه ؟ لطفاً جواب بدین

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام احتمال قبولی شما خیلی کمه

 • زهرا
  امتیاز 4 از 5

  سلام، خسته نباشید. شرط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی چیه؟ آیا کسی که در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت نکرده میتونه در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام کنه؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام شرط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد امسال شرکت در کنکور سراسری امسال می باشد. از اونجایی که کنکور سراسری امسال برگزار شد و کنکور جداگانه ای دانشگاه آزاد نداشت با شرکت در کنکور سراسری ارشد شما مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت هستید

 • علی امین
  امتیاز 4 از 5

  با سلام! من در کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر امسال رتبه ۸۰۰۰ معماری و ۹۰۰۰ هوش مصنوعی اوردم. معماری کامپیوتر واحد شهرری قبول شدم که متاسفانه به این گرایش علاقه ای ندارم! الان میتونم این دانشگاه ثبت نام نکنم و منتظر بمونم برای تکمیل ظرفیت، بعد اگر در تکمیل ظرفیت هم چیزی که میخواستم قبول نشدم بیام باز همین دانشگاه ثبت نام کنم یا نه؟ با سپاس.

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام شما الان این رشته محلی که قبول شدین رو ثبت نام کنید در صورتی که در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول بشین برای شما انتقالی اجبرای رد می شه.

 • پویا
  امتیاز 5 از 5

  سلام، سوال اولم آینه زمان دقیق تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و سراسری چه روزی؟ سوال دوم آینه من با کارشناس ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد تماس گرفتم گفتند نمیشه؟آیا چنین چیزی هس؟ سوم شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چیه؟ کسانی که در کنکور آزاد ثبت نام نکردند؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام آبان ماه شروع می شه در صورتی که شما در کنکور سراسری شرکت کرده باشین اجازه شرکت در تکمیل ظرفیت رو دارین. کنکور آزاد نداریم از ۳ سال پیش تا امروز کنکور سراسری و آزاد یکی شده

 • پویا
  امتیاز 5 از 5

  سلام، من کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری ثبت نام کردم مجاز شدم، سوال من آینه آیا من که در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام نکردم آیا میتوانم در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت نمایم.؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله شما می تونید شرکت کنید

 • پویا
  امتیاز 5 از 5

  با سلام، من کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام نکردم آیا می توانم در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کنم؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله شما می تونید شرکت کنید

 • پویا
  امتیاز 3 از 5

  باسلام وخسته نباشید. من در رشته عمران رتبه 26هزار شدم. تا 38هزار مجاز شدن. انتخاب رشته آزاد فقط شهر خودم بروجرد زدم ولی قبول نشدم. به نظرتون تکمیل ظرفیت مهر، سازه آزاد بروجرد قبول میشم؟ غیرانتفاعی قبول شدم ولی نمیرم. اگه آزاد تکمیل ظرفیت قبول میشم تا صبرکنم. پیشاپیش متشکرم

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام همانطوری که می دونید معیار قبولی توی دانشگاه آزاد ترازه و اطلاعات دقیقی از وضعیت سهمیه و معدل موثرتون ندادین ولی در نگاه اول احتمال قبولی شما پایین هست.

 • محمد
  امتیاز 3 از 5

  سلام من کنکور ارشد شرکت کردم و رتبه ام 21000شد مجاز به انتخاب رشته آزاد شدم و در انتخاب رشته شرکت کردم ولی قبول نشدم. احتمالش هست تکمیل ظرفیت قبول بشمو

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بستگی به رشته امتحانتیتون داره

 • حسین
  امتیاز 4 از 5

  باسلام من امسال درکنکور ارشد شرکت کردم ومجاز به انتخاب رشته دولتی وازاد شدم ولی در انتخاب رشته ازاد شرکت نکردم .هیچ رشته ای انتخاب نکردم وحتی سریال ثبت نامی نخریدم میتونم درتکمیل ظرفیت ازاد شرکت کنم؟ ممنون

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله شما می تونید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنید ولی در زمان شرکت باید هزینه شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رو پرداخت کنید

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :