تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96

برای مشاوره جهت : تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش از ۲۹ مهر ماه آغاز شد. و داوطلبان باید با زمان، شرایط و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور غیرانتفاعی 96  که دارای ابهامات زیادی است آشنا شوند در این مقاله سعی داریم تا تمام نکات لازم برای شرکت در تکیمل ظرفیت دانشگاه پیام نور را برای شما به صورت کامل شرح دهیم. این دوره از تکمیل ظرفیت کنکور غیرانتفاعی تفاوت‌های شاخصی نسبت به دوره‌های پیشین دارد، منتهای مراتب ویژگی‌هایی مشابهی نسبت به ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد دارد. تکمیل ظرفیت کنکور غیرانتفاعی 96 تفاوت‌های مهمی با سایر تکمیل ظرفیت‌ها دارد. به عنوان مثال تکمیل ظرفیت کنکور غیرانتفاعی 96 بدون کنکور است. پس برای اطلاع از این تفاوت‌ها و انتخاب رشته خوب، مقاله تکمیل ظرفیت کنکور غیرانتفاعی 96 را با دقت مطالعه کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96 از اواسط مهر ماه تا اواسط آبان ماه ادامه دارد. نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96 با سایر تکمیل ظرفیت‌های سازمان سنجش تفاوت مهمی دارد. شما به عنوان داوطلب تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96 برای ثبت نام باید حضوراً به دانشگاه غیرانتفاعی مربوطه مراجه کنید. دلیل این امر هم این است که هر یک از دانشگاه‌های غیرانتفاعی، فهرست رشته محل‌های خود در تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96 را به صورت در سایت خودشان منتشر می‌کنند. پس توجه داشته باشید دیگر مانند سایر تکمیل ظرفیت‌های سازمان سنجش، نیازی نیست به سایت سنجش مراجعه کنید. شما پس از انتخاب رشته و دانشگاه مورد علاقه خود، مستقیما به همان دانشگاه رفته ثبت نام می‌کنید. بر اساس اعلامیه در تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96 هر داوطلب تنها می‌تواند در یک رشته محل ثبت نام کند. البته توجه داشته باشید که فرد می‌تواند اطلاعاتش را ویرایش کند و یا حتی رشته انتخابی‌اش تغییر دهد. این امر به شما اجازه می‌دهد درصورتی که در انتخاب رشته مورد علاقه خود شک دارید، نگران ثبت نام نباشید، در مهلت مقرر ثبت نام خود را کامل کنید، چرا که می‌توانید تغییر رشته دهید. اما اگر بر شکتان فایق نیایید و مهلت ثبت نام تمام شود دیگر امکان ورود به دانشگاه را نخواهید داشت.

 

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور غیرانتفاعی 96

در واقع تکمیل ظرفیت کنکور غیرانتفاعی 96 را می‌توان فرصتی مناسب برای جاماندگان کنکور سراسری 96 نامید. برای این سخن دلیل بسیار است. اول آنکه برای شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور غیرانتفاعی 96 به هیچ وجه نیازی نیست در کنکور 96 شرکت کرده باشید. تنها شرط ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 96 این است که یکی از مدارک ذیل را داشته باشید:

۱- اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم چهارساله نظام قديم با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

2- اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم نظام جديد با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

3- اصل و يا گواهي مدرك پيش دانشگاهي با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

4- گواهي اخذ مدرك كارداني براي آن دسته از دارندگان مدرك ديپلم نظام جديد كه فاقد مدرك پيش‌دانشگاهي مي‌باشند.

5- اصل شناسنامه و 2 برگ كپي از صفحات آن.

6- اصل كارت ملي و 2 برگ كپي از آن.

7- شش قطعه عكس 4×3 تهيه شده در سال جاري.

8- مدرك نظام وظيفه براي برادران مشمول.

 

كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصوير ديپلم نظام قديم و يا گواهي پيش‌دانشگاهي خود، به «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائيديه‌ تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.كليه پذيرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالي يا مركز و يا واحد آموزشي محل تحصيل خود را در فرم «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» اعلام نمايند.

 

دوم آنکه محدودیتی معدل برای داوطلب لحاظ نشده است. لازم به ذکر است در دوره‌های پیشین، ثبت نام‌های بر اساس سوابق تحصیلی بر پایه معدل بوده است. ولی خبر خوش برای داوطلبان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96 آن است که تاثیر معدل برای دوره حاضر ملاک ارزیابی نخواهد بود، و داوطلب با مراجعه حضوری به دانشگاه می‌تواند ثبت نام نهایی را انجام دهد.

 

برای ثبت نام البته عکس سه در چهار و اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی فراموش نشود. همچنین آقایان باید پیش از ثبت نام وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص کرده باشند و نباید از این لحاظ مشکلی داشته باشند. لذا در صورت پذیرفته شدن آقایان، پذیرش و تحصیل آنها در آن دانشگاه تا زمان تایید نهایی سازمان نظام وظیفه، به شکل مشروط خواهد بود.

 

پس چنانچه تاکنون اقدام به ثبت نام نکرده‌اید و یا رشته مورد علاقتان را انتخاب نکرده‌اید، بهتر است به سایت غیرانتفاعی شهرتان سربزنید؛ و رشته‌های معرفی شده در آن دانشگاه را ببینید. در ضمن اطلاعات کامل درخصوص اصلاحات احتمالی دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

 

برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
16 کاربر به "تکمیل ظرفیت | تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 3.3 از 5
 • رویا
  امتیاز 1 از 5

  ببخشید میشه بگید تکمیل ظرفیت دانشگاه علم و فرهنگ چجوری؟ براساس معدل میگیره یا رتبه کنکور؟؟ من کاردانی حسابداری ام میخوام سال 97 برا کارشناسی ناپیوسه برم دانشگاه علم و فرهنگ میشه لطفا راهنمایی کنید که تا رتبه چند رو میگیره

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام برای اطلاع از تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان مقاله ما را در این زمینه مطالعه نمایید.

 • ایلاران
  امتیاز 1 از 5

  سلام بارتبه8300 منطقه دو احتمال قبولی در مهندسی های گرمسار نوبت روزانه رو دارم منظورم مهندسی عمران معماری نفت و صنایع است

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوران ما تماس بگیرید

 • سیدعلی
  امتیاز 1 از 5

  اصلا امکان نداره تو تکمیل ظرفیت دانشگاه دولتی رشته پیراپزشکی هم بیاد،،، درسته؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله احتمال ارائه شدن رشته های پیرا پزشکی نیز در تکمیل ظرفیت وجود دارد.

 • مریم
  امتیاز 3 از 5

  سلام با رتبه 13000منطقه 1 با سهمیه 5% ایثارگران رشته های پیراپزشکی میتونم بیارم؟؟؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام احتمال قبولی دارین

 • طناز
  امتیاز 3 از 5

  سلام ببخشید تکمیل ظرفیت سراسری کی میاد؟؟ اگر شهر های بزرگ هم رشته علوم آزمایشگاه ارائه بدن آیا امکان داره کسی با رتبه 14000منطقه 2 قبول بشه؟؟؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام در کانالمون اطلاع رسانی می کنیم. در مورد سوالتونم بله احتمال قبولی زیادی دارین

 • m
  امتیاز 4 از 5

  سلام میشه بگید تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی کی شروع میشه؟تورو خدا ج بدین

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام شما در کانال اطلاع رسانی ما عضو شین به محظ شروع شدن تکمیل ظرفیت اطلاع رسانی می کنیم

 • طناز
  امتیاز 4 از 5

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم با رتبه 14هزار منطقه 2 شانس قبولی تکمیل ظرفیت علوم آزمایشگاه یا هوشبری رو دارم؟؟؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله احتمال خیلی زیادی برای قبولی در هر دو رشته دارین

 • فربد صادقی
  امتیاز 5 از 5

  سلام آیا با رتبه 8000 منطقه 2 امکان قبولی در دانشگاه خودگردان رشته دندان پزشکی وجود دارد؟ با عرض ادب و احترام ، خواهشمند است دستور فرمایید جواب بنده داده شود. با سپاس

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام احتمال قبولی دارین ولی زیاد نیست

 • zahra
  امتیاز 3 از 5

  سلام من ساکن شیراز هستم ویک ترم درجهرم دانشگاه غیرانتفاعی گذروندم ومعدل یک ترمم 17 هس الان شرایط خوبی ندارم در جهرم بمونم و میخام ترم بهمن شیراز باشم الان منتظر تکمیل ظرفیت هستم احتمال داره قبول نشم ؟چون میخام جهرم انصراف بدم

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام اطاعاتی که دادین ناقص از سال قبولی و نحوه قبولی خودتون هیچ اطلاعاتی ندادین

 • فادیا
  امتیاز 4 از 5

  سلام اینکه معدل نمیخواد کنکور نمیخواد ینی ما رشته ی مورد نظرمونو صد درصد تو دانشگاه انتخابی پذیرش میشیم؟؟؟ زمان اعلام ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاهای غیر انتفاعی برای هر دانشگاهی جداست ینی هر روز باید بریم تو سایت دانشگاها ببینیم کی زمانو اعلام کردن؟؟؟؟من متوجه نشدم

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام شما برای اطلاع از زمان دقیق و تمامی اخبار تکمیل ظرفیت توصیه می کنیم حتما در کانال ما عضو بشین. به محض شروع شدن ثبت نام تکمیل ظرفیت تمام دانشگاه ها اطلاع رسانی می کنیم

 • فادیا
  امتیاز 3 از 5

  سلام من رشتم تجربیه با رتبه ی 25000 احتمال داره که در تکمیل ظرفیت یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی تهراندانشگاهاشونو نمیشناسم فقط برام مهمه داخل تهران باشه حاشیه تهران نباشه رشته ی حسابداری قبول بشم؟؟؟ میشه زودتر جواب بدید برام مهمه ممنون

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام احتمال داره اگر انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را درست انجام بدین توصیه می کنم حتما با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • حمید
  امتیاز 5 از 5

  داروسازی دانشگاه ازاد کازرون و یاسوج با سهمیه ی منطقه دو رتبم باید چه رتبه ای بیارم ؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام در دو دانشگاهی که نام بردید رشته داروسازی اراعه نشده

 • مبینا
  امتیاز 4 از 5

  سلام خسته نباشید ببخشید میخوام بدونم اگر کسی مجاز به انتخاب رشته غیردولتی و شبانه نباشه. می تونه پرستاری در تکمیل ظرفیت بیاره ؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام قبلا نمی شد ولی چند سالی هست که بر اساس قوانین جدید در صورتی که شما در انتخاب رشته اولیه شرکت کرده باشید مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت هستید

 • محسن قاسمی
  امتیاز 5 از 5

  سلام با 3000 منطقه 1 پزشکی مشهد یا سبزوار و شاهرود در تکمیل ظرفیت میشه قبول شد ؟؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام با کارشناسان ما برای کسب اطلاعات دقیق تماس بگیرین.شما احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت را دارین

 • باقر
  امتیاز 3 از 5

  با رتبه 45000 منطقه ۳ ریاضی میتونم رشته فقه و حقوق اسلامی دانشگاه تهران تو تکمیل ظرفیت قبول بشم

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام احتمال قبولی ندارین

 • غلام حسینی
  امتیاز 4 از 5

  سلام من رشته انسانی ام با رتبه ۲۰۰۰۰ در تکمیل ظرفیت رشته جغرافیا دانشگاه تهران قبول میشم کی جواب تکمیل ظرفیت اعلام میشه ؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام شما احتمال قبولی ندارین

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :