اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و اعتراض به تکمیل ظرفیت

برای مشاوره جهت : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 و اعتراض به تکمیل ظرفیت

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

برای آن دسته از داوطلبان کنکور سراسری 96 که در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 موفق به قبول شدن در دانشگاه نشده اند قبل از شروع برای آمادگی برای کنکور سراسری سال بعد ، تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 می تواند فرصت مناسبی برای قبول شدن در دانشگاه باشد که داوطلبان می توانند شانس خود را در آن امتحان کنند. برای این دسته از داوطلبان آگاهی از اطلاعات مربوط به تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 مهم و ضروری می باشد. اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 و اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 از جمله موارد مهمی است که داوطلبان باید در مورد آن آگاهی داشته باشند. در ادامه به بررسی کلی شرایط تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 ، اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 و اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 خواهیم پرداخت.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای دریافت و اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت می توانید با کارشناسان متخصص از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

شرایط کلی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

شاید برای داوطلبان کنکور سراسری 96 این سوال به وجود بیاید که چه کسانی حق انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 را دارند. در جواب باید گفت که تمام داوطلبانی که در کنکور سراسری 96 شرکت کرده اند و برای آن ها کارنامه کنکور سراسری 96 صادر شده اند حق ثبت نام در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 را دارند. برای داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 در دانشگاه قبول نشده اند تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 فرصت مناسبی برای امتحان کردن شانس مجدد خود برای قبول شدن در دانشگاه است. برای آن دسته از داوطلبان که از رشته و دانشگاهی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 قبول شده اند، رضایت ندارند تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 یک فرصت جدید و مناسب محسوب می شود که با امتحان کردن شانس خود می توانند به رشته و دانشگاه بهتری بروند. لازم به ذکر است که در صورت عدم قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 داوطلبان چیزی را از دست نمی دهند و شانس خود را امتحان کرده اند. به داوطلبان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 توصیه می شود که رشته محل هایی را در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 انتخاب نمایند که به آن ها علاقه دارند زیرا در صورت قبولی با توجه به سیستم انتقالی اجباری ، داوطلب موظف است که برای تحصیل به محل و دنشگاه قبول شده مراجعه کند. البته کسانی که در تکمیل ظرفیت سراسری قبول نشده اند میتوانند با استفاده از قوانین انتقالی و مهمانی  دانشگاه سراسری در دانشگاه مورد نظر خود تحصیل کنند.

 

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

بعد از انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 داوطلبان منتظر اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 می باشند که پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 در صورت قبولی برای ثبت نام و ادامه تحصیل اقدامات لازم را انجام دهند. زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 هنوز از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است اما طبق روال سال های گذشته ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 در نیمه اول مهر ماه انجام می شود و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 در اواخر آبان ماه می باشد که اسامی نهایی پذیرفته شدگان در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 از سوی سازمان سنجش اعلام می شود. شروع تحصیل در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 نیمسال دوم یعنی بهمن ماه می باشد.

 

اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96

ممکن است برخی از داوطلبان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 نسبت به نتایج پذیرفته شدگان اعتراض داشته باشند. اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 تنها از سامانه سازمان سنجش امکان پذیر است. برای اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و در قسمت پاسخگویی یک حساب کاربری ایجاد نمایید. پس از ایجاد حساب کاربری یک کد فعال سازی برای شما ارسال می شود که با تایید این کد ، حساب کاربری شما فعال شده و می توانید برای اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 اقدام نمایید. دقت داشته باشید که برای پاسخ گویی به اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 باید دلایل قانع کننده ای برای اپراتور پاسخ دهنده سازمان سنجش ارائه نمایید تا به اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت شما رسیدگی شود. در هر کجای ایران هستید برای انجام روند اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 می توانید با مشاوران تله مشاور تماس بگیرید.

 

برای دریافت و اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت می توانید با کارشناسان متخصص از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
1 کاربر به "اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 و اعتراض به تکمیل ظرفیت" امتیاز داده اند | امتیاز: 1.0 از 5
  • سپیده
    امتیاز 1 از 5

    سلام .امسال تا الان تکمیل ظرفیت سراسری اعلام نشده.یعنی ممکنه اصلا اعلام نشه یا هنوز امیدی هس؟

    پاسخ دهنده : مشاوران سایت

    سلام، عضو کانال اطلاع رسانی ما بشین ما شروع شدن تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 را اعلام می کنیم

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :