ثبت نام کنکور آزاد ۹۷

برای مشاوره جهت : ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

با وجود اینکه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام کنکور سراسری از سال 92 به بعد با هم ادغام شده است، هنور هم سوالات متعددی در ذهن متقاضیان کنکور سراسری 97 به وجود می آید که برخی از این سوالات پر تکرار عبارتند از آیا  ثبت نام کنکور سراسری 97 از ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 مجزا است ؟ سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 با سامانه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 یکی است یا نه ؟ آیا برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه آزاد 97 نیاز به پر کردن فرم های دیگری خواهد بود ؟ آیا علاوه بر مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در کنکور سراسری 97 نیاز به مدارک دیگری نیز هست؟ شرایط ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 با شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 چه تفاوت هایی دارد ؟ آیا در زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 باید کارت اعتباری مجزایی برای ثبت نام در دانشگاه آزاد خریداری شود یا نه؟ به همین دلیل ما  برای برطرف کردن تمام سوالاتی که ممکن است در ذهن متقاضیان کنکور سراسری 97 در مورد ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 مطرح شود ، تصمیم به جمع آوری مقاله ای کامل در مورد ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 گرفته ایم. در ادامه این مقاله در مورد زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 و شرایط ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 خواهیم پرداخت. یکی از سوالاتی که برای برخی از داوطلبان کنکور که در حال تحصیل در دانشگاه هستند این است که آیا در زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ حق ثبت نام در کنکور ۹۷ را دارند یا نه ؟ توصیه می کنیم که مقاله شرایط انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور سراسری 97 و سوالات متداول انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور سراسری 97  را حتما این دسته از داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ مطالعه نمایند.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای ثبت نام در کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۷  می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

برای اطلاع از شرایط و چگونگی ثبت نام کنکور سراسری 97 کلیک کنید

 

زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97

همانطور که در مقدمه اشاره شد ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 و ثبت نام کنکور سراسری 97 با هم ادغام شده است و هیچ گونه آزمون جداگانه ای برای ورود به رشته های مختلف اعم از رشته های پزشکی و غیر پزشکی در دانشگاه آزاد وجود ندارد. در نتیجه برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد تنها راه ورود به رشته های با آزمون دانشگاه آزاد این است که در کنکور سراسری 97 ثبت نام کرده و در زمان مقرر در جلسه کنکور سراسری 97 حضور یابند. پس متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد به این نکته توجه نمایند که برای حضور در دانشگاه آزاد نیاز به ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 به طور جداگانه نیست. برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام کنکور سراسری 97   کلیک نمایید.  برای اطلاع از نحوه  ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۷  کلیک کنید

 

لازم به ذکر است که بیش از 90 درصد رشته محل هایی که در دانشگاه آزاد 97 ارائه می شوند نحوه پذیرش بدون کنکور است و داوطلبان و نیازی به شرکت در کنکور سراسری 97 نمی باشد. اما کماکان پذیرش در رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی (پزشکی ، دندانپزشکی ، دامپزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، مامایی ، هوشبری ، اتاق عمل ، علوم آزمایشگاهی ، علوم تغذیه و بهداشت) و رشته های پرطرفدار گروه های دیگر مانند مهندسی های مختلف (رشته های مهندسی های پر طرفدار مانند مهندسی برق و مهندسی مکانیک)، حقوق و روانشناسی در دانشگاه آزاد شهر های بزرگ بر اساس نتیجه کنکور سراسری 97 می باشد و متقاضیان برای ادامه تحصیل در این رشته ها باید در کنکور سراسری 97 شرکت کنند. به متقاضیان رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد توصیه می کنیم که به مقاله رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مراجعه کنند. برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97

با وجود ادغام ثبت نام کنکور سراسری 97 و ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 تفاوت هایی وجود دارند که به طور کلی می توان گفت که شرایط ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 نسبت به شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 ساده تر و سهل الوصول تر می باشد. برای این که تفاوت های ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 و ثبت نام کنکور سراسری 97 را بهتر درک کنیم در زیر به بعضی از این تفاوت ها اشاره کرده ایم

الف) دانشجویانی که مشغول به تحصیل در دوره روزانه در دانشگاه سراسری هستند و قصد ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 را دارند ملزم به انصراف از تحصیل خود تا تاریخ 30 بهمن نیستند. این در حالی است که اگر همین داوطلب قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های روزانه دولتی دیگر را داشته باشد باید حتما قبل از ثبت نام در کنکور سراسری 97 که در تاریخ 30 بهمن ماه سال 96 می باشد انصراف خود را قطعی بنماید.

ب) یکی از مهمترین دغدغه افرادی که دو بار در کنکور سراسری شرکت کرده اند و در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند اما به هر دلیل از تحصیل خود انصراف داده اند این است که دیگر حق شرکت مجدد در کنکور سراسری 97 را نخواهد داشت. باید این مژده را به این داوطلبان بدهیم که اگر این داوطلبان بخواهند تنها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 شرکت کنند هیچ ممانعتی برای ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 برای آن ها وجود ندارد.

ج) اگر داوطلبی یک بار در دانشگاه های روزانه تحصیل کرده باشد و از مزایای تحصیل رایگان استفاده کرده باشد ، برای ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 هیچ مشکلی نخواهد داشت و هزینه هایی که باید برای تحصیل در دانشگاه آزاد برای ادامه تحصیل پرداخت نماید با افراد عادی هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

 

گروه های آزمایشی کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97

ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 در پنج گروه آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، زبان و هنر می باشد که هر داوطلب می تواند در کنار گروه اصلی امتحانی در یک و یا هر دو گروه هنر و زبان های خارجه نیز شرکت کند. برای آن دسته از داوطلبان که هدفشان تنها ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 با توجه به ضوابط و قوانین دانشگاه آزاد پیشنهاد می شود که از راهنمایی های مشاوران متخصص در این زمینه بهره بگیرند.

 

برای ثبت نام در کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۷  می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

برای اطلاع از شرایط و چگونگی ثبت نام کنکور سراسری 97 کلیک کنید

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :