ثبت نام مدارس شاهد

برای مشاوره جهت : ثبت نام مدارس شاهد 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

آیا تصمیم به ثبت نام مدارس شاهد دارید ؟ مدارس شاهد از جمله مدارس نمونه ای است که مختص به فرزندان شاهد می باشد. فرزندان شاهد به کسانی گفته می شود که فرزند شهدا ، جانبازان و یا آزادگان باشند. مدارس شاهد نسبت به مدارس دیگر از امکانات خوبی برخوردار است. از جمله این امکانات می توان به کادر آموزشی مجرب ، سیستم آموزشی هوشمند و . . . اشاره کرد که سال به سال رو به افزایش است. دبیرانی که در مدارس شاهد تدریس می کنند ، از لحاظ علمی سطح بسیار بالایی دارند. همانطور که اشاره کردیم ، تنها فرزندان شاهد می توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند. اما دانش آموزانی که حافظ کل قران کریم ، فرزند کارمندان بنیاد شهید یا آموزش و پرورش طرح شاهد و ایثارگر و . . . هستند نیز می توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند. داوطلبان متقاضی ثبت نام مدارس شاهد 97-98 در نظر داشته باشند که مدارس شاهد بر حسب امتیاز ، دانش آموزان را اولویت بندی می کند. شما می توانید با مطالعه مقاله نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 ، از چگونگی امتیاز بندی داوطلبان برای ثبت نام این مدارس مطلع شوید. ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای تمامی پایه های ابتدایی ، متوسطه اول و دوم ، در دو مرحله ثبت نام موقت و ثبت نام قطعی انجام می شود که دارای شرایط خاص بوده و تنها کسانی می توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند که دارای این شرایط باشند. ثبت نام موقت به این معنی است که متقاضیان در مرحله اول ثبت نام ، باید امتیاز لازم را برای ثبت نام کسب کرده باشند تا بتوانند ثبت نام قطعی را انجام دهند. اغلب دانش آموزان و والدین برای ثبت نام مدارس شاهد دچار مشکل هستند و با نحوه ثبت نام در این مدارس آشنایی ندارند. در این مقاله سعی کردیم که تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را توضیح دهیم. در ادامه به عواملی از جمله شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 می پردازیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98

همانطور که در بالا گفته شد ، دانش آموزان متقاضی ثبت نام مدارس شاهد باید تمامی شرایط ثبت نام مدارس شاهد را داشته باشند. شرایط مدارس شاهد به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شود. شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد مشمول تمامی دانش آموزان شاهد و غیر شاهد می باشد. اما شرایط اختصاصی تنها برای فرزندان شاهد است. اولین شرط عمومی برای ثبت نام مدارس شاهد ، سکونت در محدوده تعیین شده برای متقاضیان است. از دیگر شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد می توان به صلاحیت اخلاقی و رفتاری ، رعایت احکام شرعی و پوشش اسلامی ، رعایت مقررات انظباطی و تربیتی و . . . اشاره کرد. توجه داشته باشید که تمامی این شریط از طریق بررسی سوابق تحصیلی دانش آموز انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت نام ، مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را مطالعه کنید.

 

زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97-98

زمان ثبت نام مدارس شاهد 97-98 هنوز به طور دقیق اعلام نشده است و بعد از اعلام رسمی ، از طریق همین سایت اطلاع رسانی می شود. اما طبق روال هر ساله ، ثبت نام پایه های ابتدایی در خرداد ماه ، پایه های اول و دوم متوسطه هم در تیر ماه برگزار خواهد شد. همچنین می توانید با عضویت در کانال مدارس تله مشاور از زمان ثبت نام مدارس شاهد 97-98 به صورت لحظه ای مطلع شوید. نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 هم به این صورت است که ابتدا وارد سامانه سجا شده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده می توانید ثبت نام خود را انجام دهید. برای آشنایی بیش تر با نحوه ثبت نام ، مقاله زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را مطالعه کنید.

 

برای مشاوره جهت ثبت نام مدارس شاهد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام مدارس شاهد 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :