ضرایب دروس کنکور زبان 97

برای مشاوره جهت : ضرایب دروس کنکور زبان 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

ضرایب دروس کنکور زبان 97 از جمله نکات مهم و کلیدی است که اکثر داوطلبان کنکور سراسری زبان 97 از آن غافل هستند و به آن توجه لازم را ندارند. در کنکور سراسری زبان 97 با توجه به این که در کدام زیر گروه شرکت می کنید ضرایب دروس کنکور زبان 97 برای شما متفاوت خواهد بود. کنکور سراسری زبان 97 در چهار زیرگروه برگزار می شود. اهمیت ضرایب دروس کنکور زبان 97 در زیرگروه های چهار گانه گروه زبان به این دلیل است که رشته های مختلفی که در زیر گروه های متفاوت وجود دارند ، دارای ضرایب متفاوتی هستند و داوطلب کنکور سراسری زبان 97 باید با آگاهی کامل از ضرایب دروس کنکور زبان 97 برای رشته ای که به آن علاقه دارد تلاش کند. در این مقاله ضرایب دروس کنکور زبان 97 را به دو بخش ضرایب دروس عمومی کنکور زبان 97 و ضرایب دروس اختصاصی کنکور زبان 97 تقسیم کرده و در مورد هر کدام جداگانه توصیح خواهیم داد و در ادامه رشته های مربوط به هر زیر گروه را در کنکور سراسری زبان 97 به تفکیک بیان می کنیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضرایب دروس کنکور ۹۷ برای موفقیت در کنکور سراسری ۹۷ می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

ضرایب دروس عمومی کنکور زبان 97

ضرایب دروس عمومی کنکور زبان 97 تفاوتی با ضرایب دروس عمومی کنکور ریاضی ، تجربی ، انسانی و هنر ندارد. در واقع ضرایب دروس عمومی گروه های مختلف کنکور سراسری 97 یکسان می باشد. ضرایب دروس عمومی کنکور زبان 97 به صورت جدول زیر است.

 

دروس عمومی

ضرایب

زبان و ادبیات فارسی

4

فرهنگ و معارف اسلامی

3

زبان عربی

2

زبان انگلیسی

2

 

 

ضرایب دروس اختصاصی کنکور زبان 97

ضرایب دروس اختصاصی کنکور زبان 97 در زیر گروه های مختلف یکسان است و فقط زبان خارجه متفاوت است. به این معنی که ضریب درس تخصصی کنکور زبان 97 در همه حال 4 می باشد اما به طور مثال در زیر گروه 1 زبان تخصصی انگلیسی می باشد و در زیر گروه 2 زبان تخصصی آلمانی می باشد. به داوطلبان کنکور سراسری زبان 97 توصیه می شود قبل از شروع روند آماده شدن برای کنکور سراسری زبان 97 این جدول را با دقت مورد بررسی قرار دهند چرا که برای برنامه ریزی کنکور زبان 97 بسیار مهم خواهد بود. ضرایب دروس اختصاصی کنکور زبان 97 به صورت جدول زیر می باشد

 

دروس اختصاصی

ضرایب دروس به تفکیک زیر گروه های مختلف در گروه آزمایشی علوم زبان

زیر گروه 1

زیر گروه 2

زیر گروه 3

زیر گروه 4

زبان تخصصی

4

(در زیر گروه1 زبان تخصصی انگلیسی می باشد)

4

(در زیر گروه2 زبان تخصصی آلمانی می باشد)

4

(در زیر گروه3 زبان تخصصی فرانسه می باشد)

-

(در زیر گروه4 ضریب زبان عمومی 4 می باشد)

 

در زیر گروه 4 زبان تخصصی وجود ندارد و ضریب زبان عمومی 4 محسوب می شود. پس از بررسی ضرایب دروس کنکور زبان 97 وقت آن رسیده است که زیر گروه های مختلف در کنکور سراسری زبان 97 را مورد بررسی قرار دهیم تا داوطلبان با توجه به ضرایب دروس کنکور زبان 97 و رشته های مختلف در زیر گروه های مختلف و با شناختی کامل به انتخابی درست در کنکور سراسری زبان 97 برسند.

 

رشته های مختلف در زیر گروه های کنکور سراسری زبان 97

الف) زیر گروه 1 در کنکور سراسری زبان 97

تربیت دبیر زبان انگلیسی ، زبان و ادبیات انگلیسی ، مترجمی زبان انگلیسی ، آموزش زبان انگلیسی ، کارشناسی مترجمی خبر انگلیسی

ب) زیر گروه 2 در کنکور سراسری زبان 97

زبان آلمانی ، مترجمی زبان آلمانی

ج) زیر گروه 3 در کنکور سراسری زبان 97

زبان فرانسه (گرایش ادبی) ، زبان فرانسه (گرایش مترجمی)

د) زیر گروه 4 در کنکور سراسری زبان 97

زبان روسی ، زبان و ادبیات ارمنی ، زبان و ادبیات اردو ، زبان ژاپنی ، زبان ایتالیایی ، زبان اسپانیایی ، زبان چینی ، زبان ترکی استانبولی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضرایب دروس کنکور ۹۷ برای موفقیت در کنکور سراسری ۹۷ می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ضرایب دروس کنکور زبان 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :