ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

برای مشاوره جهت : ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 با توجه به نیاز بعضی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور برای جذب دانشجو در رشته محل هایی است که از طریق کنکور دکتری 96 ظرفیتشان پر نشده اند و یا برای رشته محل هایی است که ظرفیت جدیدی به آن ها اضافه شده است ، انجام می شود. ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 مربوط به متقاضیانی است که در کنکور دکتری سراسری 96 شرکت کرده باشند. ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 با توجه به این که یک ماه زودتر از ثبت نام آزمون دکتری سراسری 97 انجام می گیرد، یکی از آخرین فرصت ها برای داوطلبانی است که در انتخاب رشته دکتری سراسری 96 موفق به پذیرش در دانشگاهی نشده اند. در این مقاله در باره زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 ، نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 ، شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 مفصلا توضیح خواهیم داد.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 طبق اعلام سازمان سنجش از 16 آبان ماه شروع می شود و تا 22 آبان ماه ادامه خواهد داشت. بعد از ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 در صورت واجد شرایط بودن متقاضی به مرحله دوم یعنی مصاحبه دکتری سراسری 96 دعوت می شود.

 

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

اولین شرط لازم برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 این است که داوطلب در کنکور دکتری سراسری 96 شرکت کرده باشد. اگر داوطلبی در کنکور دکتری سراسری 96 ثبت نام نکرده باشد و یا ثبت نام کرده باشد اما در جلسه آزمون دکتری سراسری 96 شرکت نکرده باشد ، حق ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را ندارد. شاید برای متقاضیان این سوال پیش بیاید که اگر داوطلبی در کنکور دکتری سراسری 96 شرکت کرده باشد اما به مصاحبه دعوت نشده باشد حق شرکت در ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را دارد ؟ در جواب باید گفت که ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 بلا مانع است و این افراد می توانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 شرکت کنند. اما اگر داوطلبی به مصاحبه دکتری سراسری 96 دعوت شده باشد و در لیست قبولی های نهایی دکتری سراسری 96 قرار داشته باشد و از اول مهر شروع به تحصیل دوره دکتری کرده باشد حق ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را نخواهد داشت. یکی از روشها تحصیل در دانشگاه مورد نظر بعد از تکمیل ظرفیت، مهمانی و انتقالی دانشگاه سراسری میباشد که محدودیت کمی دارد و متقاضیان به راحتی میتوانند برای انتقالی اقدام کنند.

 

 

 

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

همانطور که در مقدمه این مقاله بیان شد کسانی حق ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را دارند که در آزمون دکتری سراسری 96 شرکت کرده باشند. این دسته از متقاضیان با اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 96 وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می شوند و روند زیر را برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را طی می کنند

1- درگاه زیر برای ورود به ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 می باشد

2- با توجه به گروه آزمایشی که داوطلب در آن آزمون دکتری سراسری 96 داده است یک لیست از رشته محل هایی که در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 ارائه می شوند مشاهده می کند. در صورتی که به رشته محل های ارائه شده در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 علاقه داشته باشد می تواند به صورت کاملا رایگان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را انجام دهد.

3- در ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 هر داوطلب که واجد شرایط باشد حق 30 انتخاب را در بین رشته محل های معرفی شده خواهد داشت.

4- پس از انتخاب رشته محل های مورد علاقه در ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 با تایید اطلاعات و ثبت آن ، روند ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 به اتمام می رسد.

 

 

برای دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96  کلیک نمایید. ( هنوز منتشر نشده)

 

با توجه به نیمه متمرکز بودن ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 ، شاید مهمترین نکته در قبولی در دوره تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 قسمت مصاحبه دکتری سراسری 96 می باشد. به متقاضیان پیشنهاد می شود که برای یک مصاحبه موفق به مقاله مصاحبه دکتری سراسری 96 مراجعه نمایید.

 

برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
9 کاربر به "ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.0 از 5
 • نرگس
  امتیاز 4 از 5

  سلام میشه در تکمیل ظرفیت عیر از رشته خودمون رشته های دیگر رو انتخاب کرد؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله شما در تکمیل ظرفیت با توجه به دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت از اول انتخاب رشته می کنید

 • سودا
  امتیاز 4 از 5

  سلام. در رابطه با مصاحبه ی تکمیل ظرفیت دانشگاهها سوال داشتم. اگر واسه تکمیل ظرفیت هم همون دانشگاهی که مصاحبه رفته بودیم انتخاب کنیم آیا نیاز به مصاحبه ی مجدد هست؟و اگر نیاز به مصاحبه نیست چطور میشه که مدارکی طی این زمان به مدارک قبلی مون اضافه شده به دست هیئت مصاحبه کننده برسونیم که امتیاز قبلی مونو بالا ببره؟ متشکرم

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام. با توجه به مصاجبه پارسال نیاز به مصاحبه مجدد می باشد ولی برای امسال هنوز اطلاعیه ای منتشر نشده

 • سودا
  امتیاز 4 از 5

  سلام. آیا دانشگاه ها در زمان تکمیل ظرفیت، برای دوره ی روزانه هم اعلام ظرفیت میکنند؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله

 • سودا
  امتیاز 4 از 5

  سلام. خسته نباشین.من دانشگاه تهران رفتم واسه مصاحبه. رتبه ی آخرین فرد قبول در بخش شبانه 3 بود و رتبه ی من 5. احتمال داره که واسه تکمیل ظرفیت قبول شم؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام احتمالش خیلی زیاده باید منتظره شروع تکمیل ظریفیت بمونید

 • سپیده صالحی
  امتیاز 4 از 5

  دفترچه کی منتشر میشه ؟ با تشکر

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام در دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت در اواسط مهر ماه منتشر می شه

 • علی
  امتیاز 4 از 5

  چطوری می تونم از زمان شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه های سراسری دکتری با خبر شم ممنون از سایته خوبتون

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام می تونید عضو کانال تلگرام ما بشین زمان شروع در کانال تلگرام ما اطلاع داده می شود.

 • الهه
  امتیاز 3 از 5

  خیلی سایتتون خوبه یه سوال داشتم به نظرتون می شه دانشگاه روزانه قبول شم با رتبه ۲۰ هزار خیلی ممنون اگه می شه زود جواب بدین

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام احتمالش خیلی کمه

 • مینو
  امتیاز 5 از 5

  سلام خیلی سایتون بی نظیره فقط یه سوال داشتم من امسال مصاحبه دانشگاه شیراز قبول شدم به نظرتون احتمال داره توی دکتری دانشگاه تهران قبول شم. اینکه شهرستان قبول شدم از احتمال قبولیم توی دانشگاه تهران کم نمی کنه

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام. احتمالش خیلی کمه

 • معصومه
  امتیاز 4 از 5

  خیلی مختصر و مفید ممنون از مقاله خوبتون...

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :