ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 97 - 96 بدون کنکور

برای مشاوره جهت : ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 97 - 96 | ثبت نام بدون کنکور

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

برای آن دسته از داوطلبان که به هر دلیلی در کنکور سراسری 96 نتوانستند شرکت نمایند و یا شرکت کرده و در آن موفق نبوده اند ، ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 فرصتی مناسب به شمار می آید. دانشگاه پیام نور تحت نظر وزارت علوم هم به صورت با آزمون و هم به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد که در این میان ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 را هم می توان در دسته بدون آزمون و هم در دسته با آزمون قرار داد. از مزایای ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 و در کل دانشگاه پیام نور ، ارائه رشته های متنوع ، اجباری نبودن حضور دانشجویان در کلاس های درس و نبودن هیچ گونه محدودیت در انتخاب رشته تحصیلی بدون توجه به مدرک تحصیلی دوره دبیرستان و یا هنرستان داوطلب می توان اشاره کرد. در ادامه این مقاله به معرفی کامل ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 ، زمان و نحوه ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 و در انتها به شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 می پردازیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای ثبت نام در دانشگاه فراگیر پیام نور و اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

معرفی دوره فراگیر پیام نور کارشناسی 96-97

بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری 96 پس از اعلام نتایج و نا امید شدن از قبولی در دانشگاه ناچار به کنکور سال بعد فکر می کنند. اما ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 می تواند فرصت مناسبی برای این دسته از داوطلبان باشد. اکثر داوطلبان با دوره فراگیر پیام نور کارشناسی آشنایی لازم را ندارند و به همین دلیل ما در ابتدای این مقاله به معرفی دوره فراگیر پیام نور کارشناسی می پردازیم. در واقع دوره فراگیر پیام نور کارشناسی دوره ای است که داوطلبان می توانند بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی خود در دوره دیپلم، یک رشته تحصیلی را به دلخواه خود انتخاب نمایند و به عنوان دانش پذیر در دانشگاه پیام نور ثبت نام نمایند. دانش پذیر با گذراندن دوره های آموزشی و چند واحد درسی از رشته انتخابی خود در آزمون نیمسال دانش پذیری که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شرکت می نماید. در صورت کسب نمره علمی لازم در رشته مورد نظر خود در نیمسال دوم و نیمسال های دیگر از دوره تحصیلی خود به صورت دانشجو به گذراندن واحد های درسی خود می پردازد و دیگر نیازی به آزمون جامع از سوی سازمان سنجش نخواهد داشت. حال که دوره فراگیر پیام نور کارشناسی را شناختیم نوبت به آن رسیده که زمان و نحوه ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 را بیان کنیم. داوطلبانی که برای رشته های بدون کنکور می خواهند در دانشگاه پیام نور و یا دانشگاه های دیگر شانس خود را امتحان کنند به مقاله های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی مراجعه نمایند.

 

زمان و نحوه ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96-97

ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد. برای ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد و کاملا به صورت اینترنتی روند ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 طی می شود. برای ورودی مهر ماه در مرداد ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 را مشاهده نمایید. برای ورودی بهمن ماه نیز این امکان در اواخر آذر ماه در سایت سازمان سنجش فراهم می شود و متقاضیان می توانند برای ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 اقدامات لازم را انجام دهند. برای آن دسته از متقاضیان که از زمان ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 جا مانده اند جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که می توانند برای دوره های تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 96 اقدام نمایند.

 

شرایط و مدارک ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96-97

از نگرانی هایی که عمده داوطلبان ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 با آن مواجه هستند این است که آیا برای ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 حتما باید در کنکور سراسری شرکت کرده باشند یا خیر. خوشبختانه برای ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 شرکت در کنکور سراسری 96 اجباری نیست. در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 داوطلبان یا باید مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم داشته باشند و یا مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید. در نتیجه برای آن دسته از داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند امکان ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 وجود ندارد. نکته مهم در ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 این است که داوطلبانی که از هنرستان وارد دوره کاردانی شده اند و مدرک کاردانی خود را در هر رشته ای گرفته باشند می توانند در ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 در هر رشته دلخواهی که بخواهند شرکت نمایند.

 

برای ثبت نام در دانشگاه فراگیر پیام نور و اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 97 - 96 | ثبت نام بدون کنکور" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :