اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

برای مشاوره جهت : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

پس از انجام روند ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 که در مقاله ای جداگانه بررسی شد برای متقاضیان این سوال به وجود می آید که اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 چه زمانی مشخص می شود و برای مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 به کدام سامانه باید مراجعه کرد؟ و چه اطلاعاتی برای مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 مورد نیاز است. در ضمن اگر داوطلبی در صورت مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 داشت چگونه باید این اعتراض را به ثبت برساند.در این مقاله ابتدا به بررسی زمان و نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 می پردازیم و سپس به نحوه اعتراض به اعلام نتیاج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 خواهیم پرداخت. برای داوطلبانی که هنوز ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را انجام نداده اند توصیه می شود که برای آگاهی از روند ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 به مقاله ای که در این مورد نوشته شده است مراجعه نمایند. آن دسته از داوطلبانی که برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 می خواهند شرکت کنند نیز می توانند به مقاله ای که در این زمینه نوشته شده مراجعه کنند.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای دریافت نتیجه تکمیل ظرفیت دکتری می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 96 در روز سه‌شنبه 19 دی‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.  اسامی آن دسته از داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال 1396 در یک یا چند کدرشته‌محل از اولویت‌های انتخابی در ردیف معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در مصاحبه نیز روز سه‌شنبه 19 دی ماه نیز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد در صورتی در دریافت نتایج تکمیل ظرفیت دکتری خود دچار مشکل شدید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری را به شما اعلام کنند.

 

نحوه مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

برای مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید. در قسمت دکتری سایت سازمان سنجش یک لینک به نام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 1396 وجود دارد. بر روی لینک کلیک نمایید. بعد از کلیک بر روی لینک یک صفحه برای شما آورده می شود که به دو صورت می توانید نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را مشاهده نمایید.

 

روش اول مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

در روش اول مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 سیستم از شما شماره داوطلبی و شماره شناسنامه را درخواست می کند. بر روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 96 شماره داوطلبی شما درج شده است.

 

روش دوم مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

در روش دوم مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 سیستم از شما اطلاعات فردی که شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و ... (همان اطلاعاتی که در زمان ثبت نام آزمون دکتری 96 استفاده کرده اید) را می خواهد.

 

نحوه اعتراض به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

این امکان وجود دارد که داوطلب پس از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 به نتایج مندرج در کارنامه خود اعتراض داشته باشد. این اعتراض یه نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 ممکن است به دلیل عدم در نظر گرفتن سهمیه داوطلبان و یا هر اعتراض منطقی دیگر باشد که سیستم پاسخ گویی سازمان سنجش به آن اهمیت دهد. برای ثبت اعتراض  به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 مراحل زیر را طی کنید.

 

الف) به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و در سمت چپ قسمت بالا وارد سامانه پاسخ گویی سازمان سنجش شوید.

ب) برای ثبت اعتراض خود باید در این سامانه عضو شوید. برای عضویت بر روی گزینه عضویت در سایت کلیک نمایید و اطلاعات فردی خود را در آن جا ثبت نمایید.

ج) پس از عضویت در سایت برای انجام اعتراض خود به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 بر روی گزینه درخواست جدید کلیک کرده و نوع اعتراض را دکتری و سال مورد نظر خود را 96 انتخاب کنید.

د) با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده اطلاعات شما ثبت می شود و اعتراض شما به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 ثبت خواهد شد.

در هر کجای ایران که هستید می توانید ثبت اعتراض به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96  و ثبت در خواست اتقالی و مهمانی دائم دانشگاه سراسری را به ما بسپارید.

 

برای دریافت نتیجه تکمیل ظرفیت دکتری می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
2 کاربر به "اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 5.0 از 5
 • ماهرخ
  امتیاز 5 از 5

  اطلاعاتم برای ورود به سایت گم شده چطوری بازیابیش کنم ؟ ممنون اگه جواب بدین

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام شما می تونین از قسمت پاسخگویی سازمان سنجش استفاده کنین یا با کارشناسان ما تماس بگیرین تا اطلاعاتتون رو بهتون بدن.

 • غلام رضا رضایی
  امتیاز 5 از 5

  برای اعتراض دچار مشکل شدم می تونم با موسستون تماس بگیرم؟

  پاسخ دهنده : مشاوران سایت

  سلام بله با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید فقط با تلفن ثابت تماس بگیرین

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :