اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

برای مشاوره جهت : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 یک فرصت مجدد برای داوطلبانی است که در دانشگاهی قبول نشده اند و یا از رشته و جایی که قبول شده اند ناراضی هستند. انجام روند ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 در مقاله ای جداگانه مورد بررسی قرار گرفت که داوطلبان برای مشاهده آن می توانند بر روی لینک کلیک نمایند. اما برای داوطلبانی که ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را انجام داده اند این سوال پیش می آید که زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 دقیقا چه زمانی است و برای مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 باید چه اقدامی انجام داد. همچنین در صورتی که اعتراضی به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 داشته باشیم باید چه اقداماتی را انجام دهیم. در این مقاله قصد داریم ابتدا زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را بررسی کنیم و سپس نحوه مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را مورد بررسی قرار دهیم و در پایان نحوه ثبت اعتراض به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را بیان کنیم. در متنهای مشابه به ثبت نام دکتری بدون آزمون اشاره کرده ایم و داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت 96 دکتری دانشگاه آزاد قبول نشده اند پیشنهاد میشود که این متن را مطالعه کنند. همچنین داوطلبان با توجه به قوانین انتقالی و مهمانی دانشگاه آزاد میتوانند که در دانشگاه مورد نظر خود تحصیل کنند.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای دریافت نتیجه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

تا به این لحظه اعلامیه ای رسمی از سوی سازمان سنجش مبنی بر زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 منتشر نشده است اما طبق تجارب سال های گذشته پیش بینی می شود که در اوایل بهمن ماه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 در سامانه قرار داده شود. بنابراین داوطلبانی که ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را انجام داده اند در اوایل بهمن ماه با مراجعه به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد می توانند به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را مشاهده نمایند و برای ثبت نام تکمیل ظرفیت اقدام کنند. در صورتی که اطلاعیه ای از زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 منتشر شود بر روی همین صفحه به روز خواهد شد.

 

نحوه مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

برای مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 باید وارد سامانه رسمی اعلام نتایج دانشگاه آزاد مراجعه کنید. در قسمت دکتری سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد یک لینک به نام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 وجود دارد. بر روی لینک کلیک نمایید. بعد از کلیک بر روی لینک یک صفحه برای شما آورده می شود که به دو صورت می توانید نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را مشاهده نمایید.

 

روش اول مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

در روش اول مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 سیستم از شما شماره داوطلبی و شماره شناسنامه را درخواست می کند. بر روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 96 شماره داوطلبی شما درج شده است.

 

روش دوم مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

در روش دوم مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 سیستم از شما اطلاعات فردی که شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و ... (همان اطلاعاتی که در زمان ثبت نام آزمون دکتری 96 استفاده کرده اید) را می خواهد.

 

نحوه اعتراض به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

این امکان وجود دارد که داوطلب پس از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 به نتایج مندرج در کارنامه خود اعتراض داشته باشد. این اعتراض یه نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 ممکن است به دلیل عدم در نظر گرفتن سهمیه داوطلب و یا هر اعتراض منطقی دیگر باشد که سیستم پاسخ گویی سازمان سنجش به آن اهمیت دهد. برای ثبت اعتراض خود به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 مراحل زیر را طی کنید. با توجه به قوانین سفت و سختی که سازمان سنجش برای اعتراض و پاسخ گویی به آن دارد می توانید در هر کجای ایران که هستید می توانید ثبت اعتراض به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 به ما بسپارید.

الف) به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و در سمت چپ قسمت بالا وارد سامانه پاسخ گویی سازمان سنجش شوید.

ب) برای ثبت اعتراض خود باید در این سامانه عضو شوید. برای عضویت بر روی گزینه عضویت در سایت کلیک نمایید و اطلاعات فردی خود را در آن جا ثبت نمایید.

ج) پس از عضویت در سایت برای انجام اعتراض خود به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 بر روی گزینه درخواست جدید کلیک کرده و نوع اعتراض را دکتری و سال مورد نظر خود را 96 انتخاب کنید.

د) با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده اطلاعات شما ثبت می شود و اعتراض شما به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 ثبت خواهد شد. 

 

برای دریافت نتیجه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
1 کاربر به "اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 5.0 از 5
  • محسن علی پور
    امتیاز 5 از 5

    با تشکر از مقاله خوبتون

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :