دریافت و نحوه اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96

برای مشاوره جهت : دریافت و نحوه اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

چیزی به زدن سوت پایانی کنکور سراسری 96 و اتمام این ماراتن نفس گیر نمانده است و داوطلبان کنکور سراسری 96 مشتاقانه منتظر اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 می باشند. در این مقاله برای داوطلبان کنکور سراسری 96 به زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 و نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری 96 می پردازیم. ممکن است برخی از داوطلبان پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 به نتایج نهایی کنکور سراسری 96 خود که در کارنامه منتشر شده اعتراض داشته باشند. در این مقاله به بررسی نحوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 96  نیز خواهیم پرداخت.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای دریافت و اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96 می توانید از طریق تلفن ثابت با کارشناسان ما از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96

هنوز اطلاعیه ای رسمی از سوی سازمان سنجش مبنی بر زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 منتشر نشده است اما اگر به روند سالیان گذشته در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 بنگریم مشاهده می کنیم که معمولا در اواخر شهریور ماه نتایج نهایی کنکور سراسری 96 اعلام می شود. به محض انتشار اطلاعیه ای از زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 96 در کانال گروه تله مشاور و همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نحوه مشاهده اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96

نحوه اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 اینترنتی است و در سایت سازمان سنجش اعلام می شود. نحوه دسترسی به کارنامه نتایج نهایی به سه روش صورت می پذیرد. با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 داوطلب به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و بر روی گزینه سراسری و سپس گزینه اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 96 کلیک خواهد کرد. نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری 96 به سه روش زیر ممکن است

 

 

1- روش اول اطلاعات زیر را از داوطلب می خواهد

الف) شماره داوطلبی

ب) شماره شناسنامه

ج) سال تولد

شماره داوطلبی به دو طریق در اختیار داوطلب قرار دارد

1- کارت ورود به جلسه هر داوطلب

2- این شماره همچنین بر روی صندلی که دواطلب در جلسه کنکور بر روی آن نشسته بود نیز درج شده بود.

اگر داوطلبی دسترسی به این اطلاعات که در روش اول بیان شد را نداشته باشد می تواند از روش های دیگری که در ادامه بیان می کنیم برای مشاهده کارنامه نتایج نهایی کنکور سراسری 96 خود استفاده کند.

 

2- روش دوم اطلاعات زیر را از داوطلب می خواهد

الف) شماره پرونده

ب) کد رهگیری

ج) شماره شناسنامه

در این روش به شماره پرونده و کد رهگیری که مختص به هر داوطلب است نیاز داریم. هم شماره پرونده و هم کد رهگیری در رسید ثبت نام که در پایان مراحل ثبت نام در کنکور سراسری 96 به داوطلبین داده می شود وجود دارد و برای دسترسی به این اطلاعات می توانید به رسید هایی که در زمان ثبت نام دریافت کردید مراجعه فرمایید. اگر داوطلبی این رسید را گم کرده است و به این اطلاعات دسترسی ندارد روش بعدی را پیشنهاد می کنیم.

 

3- روش سوم اطلاعات زیر را از داوطلب می خواهد

الف) شماره پرونده

ب) شماره سریال

ج) شماره شناسنامه

در روش سوم شماره سریال ثبت نام نیاز داریم. شماره سریال ثبت نام در واقع همان سریال کارت اعتباری است که در زمان ثبت نام خریداری کرده ایم.

با استفاده از سه روش بالا هر داوطلب به نتایج نهایی کنکور سراسری 96 دسترسی خواهد داشت. اما اگر داوطلبی به هیچ کدام از روش های بالا نتواند وارد، تکلیف چه خواهد بود؟ در ادامه برای این دسته از داوطلبان روشی برای بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود بیان خواهیم کرد.

 

اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 96

ممکن است برخی از داوطلبان کنکور سراسری 96 نسبت به نتایج پذیرفته شدگان اعتراض داشته باشند. اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 96 تنها از سامانه سازمان سنجش امکان پذیر است. برای اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 96 به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و در قسمت پاسخگویی یک حساب کاربری ایجاد نمایید. پس از ایجاد حساب کاربری یک کد فعال سازی برای شما ارسال می شود که با تایید این کد ، حساب کاربری شما فعال شده و می توانید برای اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 96 اقدام نمایید. دقت داشته باشید که برای پاسخ گویی به اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 96 باید دلایل قانع کننده ای برای اپراتور پاسخ دهنده سازمان سنجش ارائه نمایید تا به اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 96 شما رسیدگی شود. در هر کجای ایران هستید برای انجام روند اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 96 می توانید با مشاوران تله مشاور تماس بگیرید.

 

برای دریافت و اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96 می توانید از طریق تلفن ثابت با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "دریافت و نحوه اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :