ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 96-97

برای مشاوره جهت : ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 96-97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

در سال های گذشته داوطلبان برای قبولی در دانشگاه آزاد باید در آزمون سراسری که دانشگاه آزاد برگزار می کرد باید شرکت می کردند و در صورت قبولی می توانستند در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. امروزه دیگر دانشگاه آزاد آزمونی برگزار نمی کند و پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد به دو صورت بدون کنکور و با آزمون است. البته بیش از 90 درصد رشته ها ثبت نام به صورت بدون کنکور است و فقط رشته های کمی به صورت با آزمون دانشجو می پذیرد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله انتخاب رشته دانشگاه آزاد را مطالعه فرمایید. مدرک اخذ شده در رشته های کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد که توسط داوطلبان پس از گذرانیدن واحد های مربوط به آنها اعطا میگردد، کاملا رسمی می باشد و هیچ تفاوتی با مدرک رشته های با کنکور دانشگاه آزاد ندارد. همچنین از نظر شهریه و شرایط دیگر نیز متقاضیان ادامه تحصیل در رشته های کارشناسی پیوسته بدون کنکور با کارشناسی پیوسته با کنکور دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی ندارد. تنها فرق کارشناسی پیوسته با کنکور و بدون کنکور دانشگاه آزاد در نحوه پذیرفته شدن در دانشگاه است. در این مقاله به بررسی زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال96 ، نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 96، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 96 پرداخته ایم.

تلگرام کنکور سراسری

 

 

برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 از طریق تلفن تماس بگیرید

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

تاریخ و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 96

ثبت نام دانشگاه آزاد در سال 96 در دو نوبت ورودی مهر و ورودی بهمن انجام می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 96 به صورت اینترنتی از طریق سایت azmoon.org  انجام می گیرد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته تنها داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی اند و دیپلم نظام قدیم و کاردانی ( فوق دیپلم) هستند میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ثبت نام کنند و برای آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی اند می توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ثبت نام کنند. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 96 داوطلبان رشته های نظری باید مدرک پیش دانشگاهی خود را تا پایان شهریور ماه سال 96 اخذ کنند. داوطلبانی که در رشته های فنی حرفه ای و کاردانش هستند هم می توانند اقدام به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد کنند به این شرط که  مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک کاردانی خود را دریافت کنند.

 

برای ثبت نام و انتخاب رشته و آشنایی با قوانین و ضوابط دانشگاه آزاد از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 96

دانشگاه آزاد هر ساله در ورودی مهر ماه و ورودی بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو می کند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  سال 96 در ورودی مهر ماه در اواخر مرداد ماه شروع می شود و تا اوایل مهر ماه داوطلبان امکان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  در سال 96 را دارند. اگر به هر دلیلی امکان ثبت نام در ورودی مهر ماه دانشگاه آزاد  سال 96 را نداشتید می توانید در ورودی بهمن ماه سال 96  اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کنید. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 96 از طریق سایت azmoon.org به صورت کاملا اینترنتی انجام میگیرد.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد در سال 96 در مقطع کارشناسی پیوسته به دو صورت با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد و با توجه به امکانات بسیاری که دانشگاه آزاد دارد میتواند به خوبی پاسخگوی نیاز دانشجویان در مراکز و دانشگاه های خود باشد. داوطلبان در هر رشته ای که علاقه مندند می توانند ثبت نام کنند و حتما نیاز نیست که مدرک دیپلمشان با رشته دانشگاهی همخوانی داشته باشد. به فرض مثال اگر داوطلبی فارغ التحصیل رشته انسانی است اما علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته مهندسی برق است بدون هیچ گونه شرایط خاصی و محدودیتی می تواند در رشته مهندسی برق دانشگاه آزاد ثبت نام کند. در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی هیچ گونه تاثیری در قبولی شما ندارد بدین صورت که فقط یک حق انتخاب رشته دارید و در آن رشته نیز حتما قبول می شوید.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 96

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 96 به صورت کاملا اینترنتی در سایت دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.org انجام میگیرد. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 96  ابتدا باید یک کارت اعتباری بخریم. این کارت اعتباری حاوی شناسه و رمز ثبت نامی مورد نیاز برای ثبت نام است که آن را در سایت وارد میکنیم. در ادامه با وارد کردن مشخصات فردی و انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه مورد نظر ثبت نام اولیه خود را کامل می کنیم و در پایان یک رسید ثبت نامی را دریافت می کنیم که باید آن را نزد خود نگه داریم. در نهایت در زمان اعلام شده از طرف دانشگاه آزاد، رسید دریافت شده را به همراه مدارک لازم دیگر برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تحویل داده و ثبت نام خود را نهایی می کنیم.

 

توصیه کارشناسان ما

در سال های اخیر دانشگاه های زیادی اقدام به پذیرش دانشجو بصورت بدون کنکور می کنند. چنانچه متقاضی ورود به دانشگاه به صورت بدون کنکور در سال 96 هستید باید بدانید به جز دانشگاه آزاد دانشگاه های دیگر مانند دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه پیام نور ، دانشگاه غیر انتفاعی نیز به صورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند برای ثبت نام و آشنایی بیشتر از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید و با کارشناسان مربوطه صحبت کنید.

 

برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 از طریق تلفن تماس بگیرید

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
1 کاربر به "ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 96-97" امتیاز داده اند | امتیاز: 3.0 از 5
  • عدنان
    امتیاز 3 از 5

    سلام روانشناسی تو کدوم دانشگاها بدون کنکور ارایه میشه؟

    پاسخ دهنده : مشاوران سایت

    سلام در بسیاری از دانشگاه های آزاد و پیام نور بدون کنکور اراعه می شه سوالتون خیلی کلیه برای کسب اطلاعات دقیق توصیه می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرین

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :