روش صحیح مطالعه الکترونیک کنکور ارشد برق 97

برای مشاوره جهت : روش صحیح مطالعه الکترونیک کنکور ارشد برق 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

در سال های گذشته الکترونیک در کنکور ارشد برق برای داوطلبان رشته های الکترونیک و مخابرات به ترتیب ضریب 4 و 3 و برای سایر گرایش های مهندسی برق در کنکور ارشد برق ضریب صفر داشت و مهم نبود. اما با تغییراتی که در کنکور ارشد برق 96 به وجود آمد برای همه متقاضیان کنکور ارشد برق 96 درس الکترونیک مهم خواهد بود که طبیعتا برای موفقیت در الکترونیک ارشد برق 97 نیازمند یادگیری یک روش صحیح مطالعه الکترونیک ارشد برق 97 می باشیم. روش صحیح مطالعه الکترونیک ارشد برق 97 را در این مقاله با استفاده از تحلیل سوالات الکترونیک ارشد برق 96 و بررسی روش های کلی در زمینه خلاصه نویسی و تست زنی الکترونیک ارشد برق 97 بررسی می کنیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد روش صحیح مطالعه الکترونیک ارشد برق 97 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

نحوه رسیدن به یک روش صحیح مطالعه الکترونیک کنکور ارشد برق 97

برای رسیدن به یک روش صحیح مطالعه الکترونیک کنکور ارشد برق 97 ابتدا نگاهی به تاریخچه سوالات الکترونیک در کنکور سال های گذشته می کنیم. تا قبل از کنکور ارشد برق سال 89 سطح سوالات الکترونیک بسیار بالا و دارای محاسبات سنگینی بود اما بعد از کنکور ارشد برق 89 سبک سوالات تغییر کرد و این روند در سال های بعدی نیز ادامه داشت. طبیعتا کنکور ارشد برق 96 نیز در سوالات الکترونیک از این قاعده مستثنی نبوده و اگر به سوالات الکترونیک کنکور ارشد برق 96 نگاه کنیم می بینیم که با روش حلی که در چند سال اخیر برای سوالات الکترونیک کنکور ارشد برق استفاده شده است می توان به راحتی به سوالات الکترونیک در کنکور ارشد برق پاسخ داد. سوالات الکترونیک کنکور ارشد برق 96 در مقایسه با کنکور ارشد برق 95 از نظر سختی سوالات در سطح متوسطی بود و نه سوالات بسیار ساده وجود داشتند و نه سوالات بسیار سخت. تعداد سوالات الکترونیک کنکور ارشد برق 96 به دلیل ادغام با درس سیستم های دیجیتال نسبت به کنکور ارشد برق سال 95 از 12 عدد به 9 عدد رسیده بود که 2 سوال از این 9 سوال مربوط به مبحث تقویت کننده های توان بود. همین نکته برای رسیدن به یک روش صحیح مطالعه الکترونیک کنکور ارشد برق 97 بسیار کارساز می باشد که داوطلبان باید به فصل تقویت کننده های توان در الکترونیک 2 بیشتر توجه داشته باشند. همچنین طراحان الکترونیک کنکور ارشد برق 96 بیشتر به ترانزیستور های MOS توجه داشتند به شکلی که 3 سوال محاسباتی از این مبحث طرح شده بود. 4 سوال دیگر الکترونیک ارشد برق 96 مربوط به مباحث فیدبک ، آینه جریان ، تقویت توان و سوئیچینگ متقارن بود. در مجموع برای این که بخواهیم به یک نتیجه گیری کلی برای رسیدن به یک روش صحیح مطالعه الکترونیک کنکور ارشد برق 97 برسیم توجه به نکات زیر حائز اهمیت است

نکته اول) در سال های اخیر با منتشر شدن منابع مناسب و قوی برای درس الکترونیک کنکور ارشد برق توسط انتشارات مختلف ، یک داوطلب با مطالعه متوسط می تواند به درصد های بالای 60 درصد و با یک مطالعه هدفمند به درصد های بالای 90 درصد برسد. با توجه به اهمیت موضوع انتخاب منابع الکترونیک کنکور ارشد برق 97 ، گروه تله مشاور در مقاله ای جداگانه به جمع آوری بهترین منابع الکترونیک کنکور ارشد برق 97 پرداخته است که برای مشاهده می توانید بر روی آن کلیک نمایید.

نکته دوم) از 9 سوالی که در سوالات الکترونیک کنکور ارشد برق 96 مطرح شده بود تعداد 2 تا 3 سوال راه حل دشواری داشتند که در واقع دشواری آن ها مربوط به نکته دار بودن سوالات بود اما مابقی سوالات به شکل روتین و قابل حل بود که با مطالعه متوسط منابع صحیح الکترونیک ارشد برق 97 داوطلب می توانست به راحتی به آن پاسخ دهد.

 

 

بعد از درک روش صحیح مطالعه الکترونیک ارشد برق 97 برای موفقیت در سوالات الکترونیک کنکور کارشناسی ارشد برق 97 مراحل زیر کمک کننده است.

 

خلاصه نویسی در روش صحیح مطالعه الکترونیک کارشناسی ارشد برق 97

پس از یادگیری روش صحیح مطالعه الکترونیک ارشد برق 97 نوبت به خلاصه نویسی از نکات مهم و پرکاربرد در سوالات الکترونیک کنکور ارشد برق می رسد. خلاصه نویسی در واقع هم مرور نکاتی است که یاد گرفته اید و هم در زمان جمع بندی و آزمون های جامعی که برای آمادگی در کنکور ارشد برق 97 می دهید بسیار به شما کمک می کند. در روش صحیح مطالعه الکترونیک کنکور ارشد برق 97 برای خلاصه نویسی توصیه می کنیم که در دفتری جداگانه و به صورت نمودار درختی به خلاصه نویسی مطالب مهم درس الکترونیک بپردازید و از نوشتن مطالب کم ارزش در آن خودداری کنید.

 

تست زنی و تمرین در روش صحیح مطالعه مدار کارشناسی ارشد برق 97

برای تثبیت مطالبی که یاد گرفته اید و خلاصه برداری کرده اید در روش صحیح مطالعه الکترونیک ارشد برق 97 به تست زنی و تمرین می پردازیم. برای تست زدن به داوطلبان توصیه می شود که اولویت خود را به سوالات کنکور سال های گذشته اختصاص دهند چرا که عمده سوالات مدار کنکور ارشد برق مشابه سال های گذشته خواهد بود و با حل سوالات کنکور ارشد برق به درک جامعی از نحوه سوالات کنکور ارشد برق می رسید. تست های الکترونیک در منابع مختلف الکترونیک برای کنکور ارشد برق 97 به صورت طبقه بندی شده در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. در روش صحیح مطالعه الکترونیک کنکور ارشد برق 97 با زدن تست های زیاد به اشتباهاتی که در هنگام حل کردن سوالات مرتکب می شوید پی می برید و در عین حال سرعت عمل خود در حین حل کردن سوالات را افزایش می دهید.

 

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد روش صحیح مطالعه الکترونیک ارشد برق 97 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "روش صحیح مطالعه الکترونیک کنکور ارشد برق 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :