روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97

برای مشاوره جهت : روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

مدار های الکتریکی 1 و 2 یکی از اصلی ترین دروس مهندسی برق است که از اهمیت ویژه ای نیز در کنکور ارشد برق 97 برخوردار است به همین دلیل برای موفقیت در کنکور ارشد برق 97 نیازمند یک روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 خواهیم بود. با توجه به تغییرات اساسی که در کنکور ارشد برق 96 نسبت به سال های گذشته به وجود آمد درس مدار نیز از این قاعده مستثنی نبود و بارز ترین تغییری که در مدار کنکور ارشد برق 96 وجود داشت تغییر تعداد سوالات از 12 به 15 بود. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم با آنالیز کنکور ارشد برق 96 در درس مدار های الکتریکی به یک روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 برسیم. پس از رسیدن به یک روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 به نکات کلی برای موفقیت در سوالات مدار ارشد برق از جمله تست زنی و خلاصه برداری می پردازیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور  از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

نحوه رسیدن به یک روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97

برای رسیدن به یک روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 در ابتدا با بررسی کامل درس مدار کنکور ارشد برق 96 شروع می کنیم. همانگونه که در بالا اشاره شد تعداد سوالات از 12 عدد به 15 عدد رسید که انتظار می رفت با افزایش تعداد سوالات مدار کنکور ارشد برق 96 ، طراحان از همه مباحث و سرفصل های کتاب مدار 1 و مدار 2 استفاده کنند اما برخلاف انتظار ها سوالات مدار کنکور ارشد برق 96 از پراکندگی خوبی برخوردار نبود به شکلی که از فصل های مدار مرتبه دوم ، تبدیل لاپلاس ، دوقبی ها و مدارات غیر خطی هیچ سوالی مطرح نشده بود و در طرف مقابل از هر کدام از فصل های مبانی مدار های الکتریکی ، تحلیل حالت دائم سینوسی و فرکانس طبیعی سه سوال مطرح شده بود. سطح سوالات نسبت به سال های گذشته تغییر چندانی نداشت و سوالات بسیار سختی در میان سوالات مدار ارشد برق 96 دیده نمی شد در عوض 2 سوال نسبتا ساده مطرح شده بود. با توجه به این اطلاعات برای رسیدن به یک روش صحیح مطالعه مدار کنکور ارشد برق 97 باید این نکته را در نظر داشته باشید که مقدار محاسبات در سوالات مدار کنکور ارشد برق 97 سنگین نخواهد بود و در صورتی که به روش ها مسلط باشید حتی می توانید برای حل سوالات مدار کنکور ارشد برق 97 زمان اضافی برای حل سایر سوالات کنکور ارشد برق 97 ذخیره می کنید. سه نکته بسیار مهم در روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 برای داوطلبان کنکور ارشد برق 97 وجود دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم

نکته اول) اولین قدم در روش صحیح مطالعه مدار کنکور ارشد برق 97 این است که بهترین منابع کنکور ارشد برق 97 در درس مدارهای الکتریکی را انتخاب کنیم. برای مشاهده منابع درس مدار کنکور ارشد برق 97 بر روی لینک کلیک کنید.

نکته دوم) برای رسیدن به یک روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 بر روی قضایای مهم و آزمونی مدار مانند قضایای پاسخ فرکانسی و قضایای شبکه تسلط کافی پیدا کنید و بر روی مفاهیم پایه مانند KVL و KCL بسیار تمرین داشته باشید.

نکته سوم) شش سوال از سوالات کنکور ارشد برق 96 مربوط به تجزیه و تحلیل حالت دائمی سینوسی (محاسبه توان و قضیه توان ماکزیمم) بود. 2 سوال از سوالات مدار کنکور ارشد برق 96 نیز مربوط به قضایای شبکه شامل قضیه هم پاسخی و جمع آثار بود که سوالات مشکلی نبودند و با زدن تست های سال گذشته به راحتی می شد به آن پاسخ داد. به همین دلیل به متقاضیان کنکور ارشد برق 97 توصیه اکید می شود بر روی این دو فصل از مدار های الکتریکی کنکور ارشد برق 97 دقت کافی را داشته باشند.

 

 

بعد از درک روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 برای موفقیت در سوالات مدار های الکتریکی کنکور کارشناسی ارشد برق 97 مراحل زیر کمک کننده است

 

خلاصه نویسی در روش صحیح مطالعه مدار کارشناسی ارشد برق 97

پس از یادگیری روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 نوبت به خلاصه نویسی از نکات مهم و پرکاربرد در سوالات مدار کنکور ارشد برق می رسد. خلاصه نویسی در واقع هم مرور نکاتی است که یاد گرفته اید و هم در زمان جمع بندی و آزمون های جامعی که برای آمادگی در کنکور ارشد برق 97 می دهید بسیار به شما کمک می کند. در روش صحیح مطالعه مدار کنکور ارشد برق 97 برای خلاصه نویسی توصیه می کنیم که در دفتری جداگانه و به صورت نمودار درختی به خلاصه نویسی مطالب مهم درس مدار بپردازید و از نوشتن مطالب کم ارزش در آن خودداری کنید.

 

تست زنی و تمرین در روش صحیح مطالعه مدار کارشناسی ارشد برق 97

برای تثبیت مطالبی که یاد گرفته اید و خلاصه برداری کرده اید در روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 به تست زنی و تمرین می پردازیم. برای تست زدن به داوطلبان توصیه می شود که اولویت خود را به سوالات کنکور سال های گذشته اختصاص دهند چرا که عمده سوالات مدار کنکور ارشد برق مشابه سال های گذشته خواهد بود و با حل سوالات کنکور ارشد برق به درک جامعی از نحوه سوالات کنکور ارشد برق می رسید. در روش صحیح مطالعه مدار کنکور ارشد برق 97 با زدن تست های زیاد به اشتباهاتی که در هنگام حل کردن سوالات مرتکب می شوید پی می برید و در عین حال سرعت عمل خود در حین حل کردن سوالات را افزایش می دهید. پس از حل سوالات مدار کنکور ارشد سالیان گذشته برای تسلط کافی می توانید از تست های تالیفی مدار که سطح بالاتری نسبت به سوالات کنکور ارشد برق دارند مراجعه کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور  از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "روش صحیح مطالعه مدار ارشد برق 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :