نحوه مطالعه جامعه شناسی علوم اجتماعی کنکورانسانی 97

برای مشاوره جهت : نحوه مطالعه جامعه شناسی علوم اجتماعی کنکورانسانی 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

تنها و بهترین منبع برای مطالعه جامعه شناسی (علوم اجتماعی) برای کنکور خود کتاب درسی می باشد. جامعه شناسی در زیرگروه 2 و 5 ضریب 3 و در زیر گروه 3 و 4 ضریب 2 و در زیر گروه 1 ضریب یک دارد. مطالعه جامعه شناسی اهمیت زیادی برای متقاضیان رشته های علوم اجتماعی، خبرنگاری، علوم ارتباطات، مدد کاری، روانشناسی، علوم تربیتی، کتاب داری و راهنمایی و مشاوره دارد. درس جامعه شناسی در کنکور میانگین پاسخگویی نسبتا بالای در میان داوطلبان کنکور انسانی 97 دارد و شما برای موفقیت در درس جامعه شناسی باید تلاش خوبی داشته باشید. کلید موفقیت شما در کنکور انسانی ۹۷ مطالعه پیوسته منابع صحیح کنکور انسانی 97، داشتن برنامه ریزی درست و یاگیری اصول درست تست زنی می باشد. 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره برای کنکور سراسری انسانی ۹۷ و اطلاع از روش صحیح مطالعه تمام دروس برای کنکور می توانید با

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

بودجه بندی جامعه شناسی (علوم اجتماعی) کنکور 97

بودجه بندی جامعه شناسی کنکور این گونه می باشد که در مجموع 20 سوال برای درس جامعه شناسی در کنکور انسانی 97 طرح می شود که از این مجموع 4 سوال برای جامعه شناسی یک ، 5 سوال برای جامعه شناسی دو و از علوم اجتماعی پیش هم 11 سوال طرح می شود. شما می توانید بر اساس بودجه بندی به مطالعه درس جامعه شناسی خود برای کنکور انسانی 97 جهت بدهید و از اتلاف وقت خود برای موفقیت در کنکور انسانی 97 جلوگیری کنید.

 

روش کلی مطالعه جامعه شناسی برای کنکور انسانی 97

همان طور که در مقدمه مقاله گفتیم بهترین منبع برای مطالعه جامعه شناسی، کتاب درسی است پس توجه کنید که به دنبال کتاب های کمک آموزشی نباشید. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است اکثر داوطلبان کنکور انسانی اول کتاب علوم اجتماعی پیش دانشگاهی را که بیش ترین تعداد سوال را به خود اختصاص داده است مطالعه می کنند ولی برای مطالعه کتاب های جامعه شناسی باید ترتیب را رعایت کرده زیرا مطالب درس جامعه شناسی دارای پیوستگی است. سعی کنید بعد از مطالعه هر درس به خلاصه نویسی بپردازید. تا نکات مهم را یکجا داشته باشید. مطالعه دو مرحله ای کمک زیادی به یادگیری کامل جامعه شناسی برای کنکور می کند در این روش شما باید ابتدا به صورت روزنامه وار مطالب را بخوانید و سپس به مطالعه کامل بپردازید. نکته دیگری که باید اشاره کنیم این است که در این درس شما باید برای این درس مطالعه روزانه داشته باشید اگر این مطالعه برای مدتی قطع شود زحمات قبلی شما از بین می رود. مطالعه منظم هر درس ارزش بالایی دارد و می تواند در مطالعه جامعه شناسی برای کنکور انسانی کمک زیادی به شما بکند باز هم امیدواریم از نکات استفاده ی کامل ببرید تا در کنکور سراسری انسانی 97 موفق شوید.

 

برای مشاوره برای کنکور سراسری انسانی ۹۷ و اطلاع از روش صحیح مطالعه تمام دروس برای کنکور می توانید با

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "نحوه مطالعه جامعه شناسی علوم اجتماعی کنکورانسانی 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :