انتخاب رشته کنکور 96 | مشاوره تحصیلی انتخاب رشته

برای مشاوره جهت : انتخاب رشته کنکور 96 | مشاوره تحصیلی انتخاب رشته

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

برای هر فردی که در پی تحقق رویاهای خود از طریق تحصیلات دانشگاهی است، انتخاب رشته نقطه عطفی بسیار مهم در مسیر زندگی محسوب می­شود. از آن­جا که این انتخاب می­تواند جهت­دهی زندگی هر فرد را تعیین کرده و آینده­ی او را تحت تاثیر قرار دهد، اهمیت مشاوره با کارشناسان خبره بیش از پیش آشکار می­گردد. یک انتخاب نادرست می­تواند باعث اتلاف چندین سال از عمر هرکس در بهترین سال­های عمرش گردد. بی­انگیزگی، تحصیل در رشته­ای که علاقه­ای به آن ندارید و یا حتی زندگی در شهری که هیچ سنخیتی با روحیه شما ندارد جملگی از عواقب انتخاب رشته نادرست است. داوطلبانی که بدون انجام تحقیق و مشورت لازم مبادرت به انتخاب رشته نموده در کمترین حالت چند سال از دوستان خود عقب افتاده و ممکن است پس از چند سال تحصیل در رشته­ای که علاقه­ای به آن ندارند ناچار به تغییر رشته گردند. با توجه به تجربه و سن کم و تصمیمات احساسی که داوطلب ممکن است تحت تاثیر صحبت­های اطرافیان دلسوز ناآگاه بگیرد ضرورت مشورت با متخصصان و کارشناسان خبره در این زمینه بیش از پیش آشکار می­گردد. اهمیت محل تحصیل و تراز و رتبه هر دانشگاه زمانی آشکار می­شود که داوطلب پس از فراغت از تحصیل، با معضل عدم پذیرش دانشگاهش در فرصت­های کاری پیش آمده چه در داخل و چه در خارج از کشور مواجه می­شود. ضرورتی که بسیاری از داوطلبان از اهمیت آن آگاهی کاملی ندارند. تفاوت بین رشته­ها و گرایش­های مختلف موضوعی است که نیازمند اطلاعات تخصصی و به روز بوده و اغلب آشنایان و اطرافیان داوطلب از آن­ها بی­خبرند.

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره تلفنی می توانید با شماره 9099071614 با کارشناسان متخصص ما در انتخاب رشته تماس بگیرید

 

 

با توجه به رتبه بهترین رشته­ای که می­توانم قبول شوم چیست؟

در گروه علوم پزشکی کدام دانشگاه باید در اولویت بالاتری قرار گیرد؟

دانشگاه فردوسی گروه مکانیک قوی­تری دارد یا دانشگاه صنعتی اصفهان یا دانشگاه سهند تبریز؟

دندانپزشکی دانشگاه تهران بهتر است و یا شهید بهشتی؟

شرایط و امکانات کدام دانشگاه شهر تهران در رشته علوم انسانی بهتر است؟

کدام رشته از بازار کار بهتری برخوردار است؟

با توجه به علاقه شما کدام رشته انتخاب بهتری محسوب می­شود؟

با انتخاب چه رشته­ای سریعتر می­توان به درآمد مناسب رسید؟

 بازار کار رشته مهم­تر است یا اسم و کلاس آن؟

اعتبار مدرک کدام دانشگاه برای ادامه تحصیل بیشتر است؟

امکانات و شرایط تحصیل در دانشگاه غیر انتفاعی مناسب­تر است یا پیام نور و یا دانشگاه آزاد؟

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 96

این­ها تنها بخشی از سوالاتی است که داوطلبان انتخاب رشته باید در فرصتی کوتاه جواب مناسبی برایشان پیدا کنند. پاسخی که از اطرافیان دلسوز خود می­گیرید ممکن است کارشناسانه نبوده و شما را در مسیر درست قرار ندهد. تلاش ما در مرکز مشاوره ای تله مشاور.  همواره بر این است که داوطلبان گرامی از راهنمایی صحیح و خیرخواهانه برخوردار شده و آینده­ی تحصیلی و شغلی تضمین شده­ای داشته باشند. عبور از مرحله حساس انتخاب رشته اگر با دانش و تجربه کافی کارشناسان متعهد و متخصص همراه شود نتیجه­ای خوشایند به دنبال خواهد داشت. مشاوران و کارشناسان با تجربه و متخصص ما در مرکز مشاوره ای تله مشاور اطلاع کامل از روش­های انتخاب رشته در گروه­های آزمایشی علوم تجربی ریاضی فیزیک، علوم انسانی، هنر و زبان همواره  در کنار شما خواهند بود تا به بهترین نحو این مرحله حساس را پشت سر گذارید.

 

برای مشاوره تلفنی می توانید با شماره 9099071614 با کارشناسان متخصص ما در انتخاب رشته تماس بگیرید

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "انتخاب رشته کنکور 96 | مشاوره تحصیلی انتخاب رشته" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :