شرایط ثبت نام مدارس شاهد

برای مشاوره جهت : شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

ایا از شرایط ثبت نام مدارس شاهد اطلاع دارید ؟ همانطور که در مقاله ثبت نام گفته شد ، ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای تمامی پایه های ابتدایی ، متوسطه اول و دوم ، در دو مرحله ثبت نام موقت و ثبت نام قطعی انجام می شود که دارای شرایطی بوده و داشتن تمامی شرایط و رعایت آنها برای ثبت نام مدارس شاهد الزامی است. شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که شرایط عمومی مربوط به تمامی دانش آموزان شاهد و غیر شاهد و شرایط اختصاصی تنها مربوط به دانش آموزان شاهد می باشد. شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 97-98 می توان به سکونت در محدوده تعیین شده برای متقاضیان ، صلاحیت اخلاقی و رفتاری ، رعایت احکام شرعی و پوشش اسلامی ، رعایت مقررات انظباطی و تربیتی و . . . اشاره کرد. اما شرایط اختصاصی برای هر پایه متفاوت است.  در ادامه به بررسی شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای هر پایه به صورت جداگانه می پردازیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 دوره ابتدایی

شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را در بالا به آن اشاره کردیم. در اینجا قصد داریم شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد مربوط دوره ابتدایی را توضیح دهیم. شرایط ثبت نام مدارس شاهد پایه اول ابتدایی ، دارا بودن شرایط عمومی و کسب امتیاز بالا برای ثبت نام می باشد. برای اطلاع از چگونگی امتیاز بندی داوطلبان برای ثبت نام ، مقاله نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 را مطالعه کنید. شرط ثبت نام برای پایه های دوم تا ششم ابتدایی ، کسب مقیاس خوب در تمامی دروس خرداد ماه است. این شرط برای کسانی که پایه اول خود را در مدارس شاهد گزرانده و قصد ادامه تحصیل در پایه های دوم تا ششم را دارند ، یکسان است.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 دوره متوسطه اول

شرایط ثبت نام برای پایه هفتم ( دوره متوسطه اول ) کسب مقیاس "خیلی خوب" در تمامی دروس یا حداکثر در یک درس "خوب" و در سایر دروس "خیلی خوب" باشد. از فرزندان جانبازان 25 تا 49 درصد حداکثر دو نمره خوب هم پذیرفته می شود. در پایه هشتم و نهم ( دوره اول متوسطه ) حداقل معدل 17 در نوبت دوم و حداقل نمره 16 در تمامی دروس است. شرایط ثبت نام برای کسانی که پایه هفتم را در مدارس شاهد گزرانده و قصد ادامه تحصیل در پایه های هشتم و نهم را دارند کمی متفاوت است. شرایط ادامه تحصیل در پایه های هشتم و نهم ، کسب حداقل معدل 16 نوبت دوم و حداقل نمره 15 برای دروس ریاضیات ، علوم تجربی ، املا ، فارسی ، زبان عربی و زبان خارجی می باشد.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 دوره متوسطه دوم

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای پایه دهم ( سال اول و دوم دوره متوسطه ) ، قبولی خرداد با معدل حداقل 16 و کسب نمره سالانه 14 در دروس رشته انتخابی درج شده در نمونه برگ هدایت تحصیلی می باشد. شرایط ثبت نام مدارس شاهد سال سوم ( رشته های نظری ) به این صورت است که باید بعلاوه قبولی خرداد ، معدل کل 15 و نمره سالانه 14 در دروس اختصاصی رشته خود کسب کرده باشند. شرایط ثبت نام برای سال آخر متوسطه هم مثل سال سوم است ، با این تفاوت که نمره سالانه باید بالای 15 در تمامی دروس باشد. قابل توجه دانش آموزانی که پایه دهم را در مدارس شاهد تحصیل کرده و قصد ادامه تحصیل در مدارس شاهد دارند. شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای این دسته از دانش آموزان ، کسب حداقل معدل کل 14 و نمره 13 در تمامی دروس اختصاصی رشته مربوطه می باشد.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس شاهد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :