منابع آزمون تیزهوشان

برای مشاوره جهت : منابع آزمون تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

تنها راه ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان، شرکت در آزمون تیزهوشان است. برای موفقیت در آزمون تیزهوشان، علاوه بر برنامه ریزی صحیح و تلاش دانش آموزان، آشنایی با منابع این آزمون نیز بسیار موثر است. اصلی ترین منبع برای آزمون تیزهوشان 97-98، کتاب درسی است. بیش تر سوالات این آزمون از محتوای کتاب درسی طرح می شود، اما برخی از سوالات، نمونه ی مشابهی در کتاب درسی ندارند. اینجاست که دانش آموزان برای تسلط بیش تر، نیاز به کتاب های کمک درسی پیدا می کنند. در آزمون تیزهوشان، حدود یک سوم سوالات هر ماده درسی از پایه هشتم و حدود دو سوم سوالات نیز از پایه نهم سال تحصیلی طراحی می شود. سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم، از کتاب های ریاضی، علوم تجربی، مطالعات اجتماعی ( تاریخ، جغرافیا، اجتماعی)، زبان و ادبیات فارسی و قرآن و معارف اسلامی (آموزش قرآن و پیام های آسمان) به شیوه ی چهارگزینه ای طرح می شود. در این مقاله، به بررسی منابع آزمون تیزهوشان برای مطالعه بهتر، می پردازیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان 97-98 میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

منابع آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

منابع آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم می تواند کمک زیادی به داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان بکند و به داوطلبان در انتخاب کتاب های کمک درسی کمک زیادی کند. دقت داشته باشید که تنها داشتن منابع خوب برای مطالعه برای قبولی در آزمون تیزهوشان کافی نیست و داوطلبان علاوه بر منابع خوب نیاز به برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم دارند که توصیه تیم تله مشاور به داوطلبانی که به دنبال قبولی در آزمون تیزهوشان هستند این است با توجه به تفاوت های سطح علمی داوطلبان با هم برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و برای اینکه هر فرد برنامه ریزی مناسب خودش را داشته باشد توصیه می کنیم با تماس با مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از تجربه مشاوران ما در برنامه ریزی خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که ما علاوه بر مشاوره تلفنی در مقاله برنامه ریزی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 روش کلی و کامل برنامه ریزی را قرار داده ایم. برای مشاهده کامل منابع آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 کلیک کنید.

 

منابع آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98

منابع آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 برا داوطلبان آزمون تیزهوشان این پایه تحصیلی اهمیت زیادی دارد و داوطلبان باید به این نکته توجه کنند که خرید و مطالعه بهترین منابع برای آزمون تیزهوشان کافی نیست و شما باید با برنامه ریزی آزمون تیزهوشان نهم به دهم برای قبولی در آزمون تیزهوشان تلاش کنید. دقت داشته باشید هرساله خیلی از داوطلبان آزمون تیزهوشان نمی توانند در آزمون تیزهوشان قبول شوند دلیل این اتفاق کم بودن ضریب هوشی هیچکس نیست اما دلیل قبول نشدن در آزمون تیزهوشان را می توان نداشتن برنامه ریزی صحیح برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم دانست برای همین توصیه می کنیم با استفاده از تجربیات مشاورین ما در امر برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم بتوانید در این آزمون موفق شوید. همچنین ما علاوه بر مشاوره تلفنی در مقاله برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 نحوه برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان را به طور کامل توضیح داده ایم و برای مشاهده کامل منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 کلیک کنید.

 

برای اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان 97-98 میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "منابع آزمون تیزهوشان 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :