تاثیر سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه ازاد 96

برای مشاوره جهت : تاثیر سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه ازاد 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

اگر بسیجی فعال هستید ممکن است بتوانید از سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه آزاد از آن استفاده کنید و شانس قبولی خودتان را در انتخاب رشته بالا تر ببرید. شما برای استفاده از سهمیه بسیج باید بتوانید امتیازات خودتان را به 100 برسانید. شاید برای شما سوال باشد این امتیاز ها چگونه بدست می آیند. در جدول زیر نحوه امتیازدهی را برای شما قرار داده ایم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

 

برای اطلاع از تاثیر سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه ازاد 96 میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

1 امتیاز

به ازای هر ماه عضویت عادی

2/5 امتیاز

به ازای هر ماه عضویت فعال

3/5 امتیاز

به ازای هر ماه عضویت در شورای پایگاه

4 امتیاز

به ازای هر ماه عضویت در شورای حوزه

 

باید به این نکته توجه کنید که برای استفاده از سهمیه بسیج فعال علاوه بر رسیدن به 100 امتیاز حتماً باید در زمان انتخاب رشته بسیجی فعال باشید و نکته ی دیگری که لازم به ذکر است که شما باید حداقل یک سال سابقه بسیج فعال داشته باشید. اگر شرایط لازم برای استفاده از سهمیه بسیج فعال برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید باید به ناحیه سپاه پاسداران منطقه خودتان بروید و کد مورد نیاز برای اخذ سهمیه را دریافت کنید و در هنگام انتخاب رشته وارد سایت دانشگاه آزاد کنید.

 

مزایای سهمیه بسیج در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96

با استفاده از سهمیه بسیج در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی می توانید شانس خودتان را برای قبولی در دانشگاه آزاد را تا 10 درصد افزایش دهید و تراز شما می تواند 10 درصد کمتر از تراز آخرین نفری که در همان رشته قبول شده است باشد

 

برای اطلاع از تاثیر سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه ازاد 96 میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تاثیر سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه ازاد 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :