تراز قبولی تکمیل ظرفیت دامپزشکی دانشگاه آزاد | سهمیه عادی

برای مشاوره جهت : تراز قبولی تکمیل ظرفیت دامپزشکی دانشگاه آزاد | سهمیه عادی

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

اکثرا داوطلبان کنکور سراسری تجربی 96 نتوانستند در رشته مورد علاقه خود با توجه به ظرفیت پایین دانشگاه ها قبول شوند. اگر متقاضی ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی هستید و نتوانسته اید در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 96 قبول شوید. خبر خوب این است که می توانید شانس قبولی خود را یک بار دیگر با ثبت نام در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن 96 برای پذیرش در رشته دامپزشکی دانشگاه های آزاد امتحان کنید. از آنجایی که معیار قبولی در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تراز می باشد. برای قبولی در تکمیل ظرفیت رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد 96 حتما باید از تراز قبولی آخرین نفر قبول شده در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دامپزشکی دانشگاه آزاد 95-96 اطلاع داشته باشید و تراز قبولی در هر رشته محل را به طور دقیق مطالعه نمایید. حدود تراز قبولی کشوری برای رشته دامپزشکی در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با سهمیه عادی بین 6500 تا 8300 می باشد که بر اساس قبولی داوطلبان در کنکور سالی های قبول بدست آمده است. سهمیه بسیج و ایثارگر می تواند کمک شایانی به قبولی شما در تکمیل ظرفیت رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد داشته باشد. برای اطلاع از تراز قبولی تکمیل ظرفیت رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد سهمیه بسیج و تراز قبولی در تکمیل ظرفیت رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد سهمیه ایثارگران کلیک کنید. ما در این مقاله سعی داریم تا تراز قبولی تکمیل ظرفیت رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد و لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده ی رشته دامپزشکی را برای موفقیت شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 قرار دهیم. همچین می توانید برای با کلیک بر روی آخرین تراز و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، از آمار آخرین رتبه های قبولی تکمیل ظرفیت آزاد در تکمیل ظرفیت با خبر شوید. توصیه می کنیم که حتما قبل از انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 را به طور دقیق مطالعه نمایید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره در زمینه تراز قبولی تکمیل ظرفیت دامپزشکی دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تراز آخرین نفر قبولی دامپزشکی دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت 95-96

 

تراز آخرین نفر قبولی دامپزشکی دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت 95-96

رشته محل

تراز قبولی منطقی

حد بالای تراز

 

حد پایین تراز

رشته دامپزشکی

واحد كرج

8291

تا

8243

رشته دامپزشکی

واحد تبريز

7695

تا

7647

رشته دامپزشکی

واحد شهركرد

7517

تا

7469

رشته دامپزشکی

واحد اروميه

7350

تا

7302

رشته دامپزشکی

واحد شوشتر

6851

تا

6803

رشته دامپزشکی

واحد شبستر

6646

تا

6598

 

تراز آخرین نفر قبولی دامپزشکی ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت کنکور 95 – 96

 

لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده رشته دامپزشکی 96

 

واحد های دانشگاه آزادی که در زیر آورده شده اند بر اساس دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 95 در رشته دامپزشکی دانشجو می پذیرند.

لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده رشته دامپزشکی 96

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار

 

 

 

 

توصیه می کنیم که حتما قبل از انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 را به طور دقیق مطالعه نمایید. برای اطلاع از اطلاع از نحوه دریافت نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ کیلک کنید.

 

برای  مشاوره در زمینه تراز قبولی تکمیل ظرفیت دامپزشکی دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تمامی رتبه ها و ترازهای فوق تخمینی بوده و بر اساس تجربه کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور میباشد

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
1 کاربر به "تراز قبولی تکمیل ظرفیت دامپزشکی دانشگاه آزاد | سهمیه عادی" امتیاز داده اند | امتیاز: 5.0 از 5
  • علی
    امتیاز 5 از 5

    سلام ببخشید من با تراز 7538 توی تکمیل ظرفیت ازاد دانشگاه شهرکرد قبول میشیم؟چقدر شانسشو دارم ؟اولویت چند بزنم؟خواهشا جواب بدید ممنون

    پاسخ دهنده : مشاوران سایت

    سلام بله احتمال قبولی دارین. اولویت بندی انتخاب رشته شما تاثیری بر روی افزایش احتمال قبولی شما نداره توصیه می کنیم که حتما برای داشتن انتخاب رشته درست حتما مشاوره بگیرین

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :