تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت محیط زیست دانشگاه آزاد | سهمیه عادی

برای مشاوره جهت : تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت محیط زیست دانشگاه آزاد | سهمیه عادی

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

اکثرا داوطلبان کنکور سراسری تجربی 96 نتوانستند در رشته مورد علاقه خود با توجه به ظرفیت پایین دانشگاه ها قبول شوند. اگر متقاضی ادامه تحصیل در رشته مهندسی بهداشت  محیط زیست هستید و نتوانسته اید در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 96 قبول شوید. خبر خوب این است که می توانید شانس قبولی خود را یک بار دیگر با ثبت نام در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن 96 برای پذیرش در رشته مهندسی بهداشت  محیط زیست دانشگاه های آزاد امتحان کنید. از آنجایی که معیار قبولی در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تراز می باشد. برای قبولی در تکمیل ظرفیت رشته مهندسی بهداشت  محیط زیست دانشگاه آزاد 96 حتما باید از تراز قبولی آخرین نفر قبول شده در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت  محیط زیست دانشگاه آزاد 95-96 اطلاع داشته باشید و تراز قبولی در هر رشته محل را به طور دقیق مطالعه نمایید. حدود تراز قبولی کشوری برای رشته مهندسی بهداشت  محیط زیست در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با سهمیه عادی بین 6500 تا 8300 می باشد که بر اساس قبولی داوطلبان در کنکور سالی های قبول بدست آمده است. سهمیه بسیج و ایثارگر می تواند کمک شایانی به قبولی شما در تکمیل ظرفیت رشته مهندسی بهداشت  محیط زیست دانشگاه آزاد داشته باشد. برای اطلاع از تراز قبولی تکمیل ظرفیت رشته مهندسی بهداشت  محیط زیست دانشگاه آزاد سهمیه بسیج و تراز قبولی در تکمیل ظرفیت رشته مهندسی بهداشت  محیط زیست دانشگاه آزاد سهمیه ایثارگران کلیک کنید. ما در این مقاله سعی داریم تا تراز قبولی تکمیل ظرفیت رشته مهندسی بهداشت  محیط زیست دانشگاه آزاد و لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده ی رشته مهندسی بهداشت  محیط زیست را برای موفقیت شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 قرار دهیم. همچین می توانید برای با کلیک بر روی آخرین تراز و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، از آمار آخرین رتبه های قبولی تکمیل ظرفیت آزاد در تکمیل ظرفیت با خبر شوید. توصیه می کنیم که حتما قبل از انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 را به طور دقیق مطالعه نمایید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره در زمینه تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت محیط زیست دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاوره از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تراز آخرین نفر قبولی مهندسی بهداشت محیط زیست دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت 95-96

 

تراز آخرین نفر قبولی مهندسی بهداشت محیط زیست دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت 95-96

رشته محل

تراز قبولی منطقی

حد بالای تراز

 

حد پایین تراز

رشته مهندسی بهداشت محیط زیست

واحد فيروزآباد

5829

تا

5721

رشته مهندسی بهداشت محیط زیست

واحد سبزوار

5595

تا

5487

رشته مهندسی بهداشت محیط زیست

واحد پزشکي تهران

6684

تا

6576

 

لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده رشته مهندسی بهداشت محیط زیست 96

واحد های دانشگاه آزادی که در زیر آورده شده اند بر اساس دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 95 در رشته مهندسی بهداشت محیط زیست دانشجو می پذیرند.

 

لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده رشته مهندسی بهداشت محیط زیست 96

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار

لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده رشته مهندسی بهداشت محیط زیست 96- ظرفیت مازاد

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران - ظرفیت مازاد خودگردان

 

 

 

 

توصیه می کنیم که حتما قبل از انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 را به طور دقیق مطالعه نمایید. برای اطلاع از اطلاع از نحوه دریافت نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ کیلک کنید.

 

برای مشاوره در زمینه تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت محیط زیست دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

تمامی رتبه ها و ترازهای فوق تخمینی بوده و بر اساس تجربه کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور میباشد

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت محیط زیست دانشگاه آزاد | سهمیه عادی" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :