تراز قبولی تکمیل ظرفیت زیست سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد 96

برای مشاوره جهت : تراز قبولی تکمیل ظرفیت زیست سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

اکثرا داوطلبان کنکور سراسری تجربی 96 نتوانستند در رشته مورد علاقه خود با توجه به ظرفیت پایین دانشگاه ها قبول شوند. اگر متقاضی ادامه تحصیل در رشته زیست سلولی مولکولی ژنتیک هستید و نتوانسته اید در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 96 قبول شوید. خبر خوب این است که می توانید شانس قبولی خود را یک بار دیگر با ثبت نام در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن 96 برای پذیرش در رشته زیست سلولی مولکولی ژنتیک دانشگاه های آزاد امتحان کنید. از آنجایی که معیار قبولی در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تراز می باشد. برای قبولی در تکمیل ظرفیت رشته زیست سلولی مولکولی ژنتیک دانشگاه آزاد 96 حتما باید از تراز قبولی آخرین نفر قبول شده در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت زیست سلولی مولکولی ژنتیک دانشگاه آزاد 95-96 اطلاع داشته باشید و تراز قبولی در هر رشته محل را به طور دقیق مطالعه نمایید. حدود تراز قبولی کشوری برای رشته زیست سلولی مولکولی ژنتیک در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با سهمیه عادی بین 6500 تا 8300 می باشد که بر اساس قبولی داوطلبان در کنکور سالی های قبول بدست آمده است. سهمیه بسیج و ایثارگر می تواند کمک شایانی به قبولی شما در تکمیل ظرفیت رشته زیست سلولی مولکولی ژنتیک دانشگاه آزاد داشته باشد. برای اطلاع از تراز قبولی تکمیل ظرفیت رشته زیست سلولی مولکولی ژنتیک دانشگاه آزاد سهمیه بسیج و تراز قبولی در تکمیل ظرفیت رشته زیست سلولی مولکولی ژنتیک دانشگاه آزاد سهمیه ایثارگران کلیک کنید. ما در این مقاله سعی داریم تا تراز قبولی تکمیل ظرفیت رشته زیست سلولی مولکولی ژنتیک دانشگاه آزاد و لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده ی رشته زیست سلولی مولکولی ژنتیک را برای موفقیت شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 قرار دهیم. همچین می توانید برای با کلیک بر روی آخرین تراز و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، از آمار آخرین رتبه های قبولی تکمیل ظرفیت آزاد در تکمیل ظرفیت با خبر شوید. توصیه می کنیم که حتما قبل از انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 را به طور دقیق مطالعه نمایید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره در زمینه تراز قبولی تکمیل ظرفیت زیست سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تراز آخرین نفر قبولی زیست سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت 95-96

تراز آخرین نفر قبولی زیست سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت 95-96

رشته محل

تراز قبولی منطقی

حد بالای تراز

 

حد پایین تراز

رشته زیست سلولی مولکولی - ژنتیک

واحد پزشکي تهران

7602

تا

7494

رشته زیست سلولی مولکولی - ژنتیک

واحد تهران شمال

6985

تا

6877

رشته زیست سلولی مولکولی - ژنتیک

واحد ورامين

5134

تا

5026

رشته زیست سلولی مولکولی - ژنتیک

واحد تنکابن

3881

تا

3773

 

لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده رشته زیست سلولی مولکولی - ژنتیک 96

واحد های دانشگاه آزادی که در زیر آورده شده اند بر اساس دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 95 در رشته زیست سلولی مولکولی - ژنتیک دانشجو می پذیرند.

 

لیست دانشگاه های آزاد اراعه دهنده رشته زیست سلولی مولکولی - ژنتیک 96

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

 

 

 

 

توصیه می کنیم که حتما قبل از انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 را به طور دقیق مطالعه نمایید. برای اطلاع از اطلاع از نحوه دریافت نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ کیلک کنید.

 

برای مشاوره در زمینه تراز قبولی تکمیل ظرفیت زیست سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

تمامی رتبه ها و ترازهای فوق تخمینی بوده و بر اساس تجربه کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور میباشد

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تراز قبولی تکمیل ظرفیت زیست سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :