اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97- 98

نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98 که به صورت هماهنگ کشوری در پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود اعلام می شود. داوطلبان آزمون تیزهوشان باید به این نکته توجه کنید که هنوز آزمون تیزهوشان 97-98 برگزار نشده و برای اطلاع بیشتر درباره آزمون تیزهوشان 98-98 می توانید مقاله آزمون تیزهوشان 97-98 را مطالعه کنید. و توجه داشته باشید که هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98، گزینش دانش آموزان تیزهوش برای ورود به مدارس تیزهوشان است. و معمولا هر ساله نتایح آزمون تیزهوشان در تیرماه ارائه می شود و برای اطلاع ، دریافت و مشاهده ی نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 تنها به صورت اینترنتی می باشد. داوطلبان آزمون تیزهوشان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نتایج آزمون خود را مشاهده کنند و همچنین می توانید بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 با مطالعه مقاله اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 به نتایج آزمون خود اعتراض کنید. توجه داشته باشید سایت های دیگری از جمله سایت های ثبت نام نمونه دولتی استان های مختلف وظیفه اطلاع رسانی نتایج تیزهوشان را ندارند. در ادامه این مقاله، به نحوه مشاهده ی نتایج آزمون تیزهوشان می پردازیم.  

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را در این مقاله برای داوطلبان و خانواده داوطلبان آزمون تیزهوشان97-98 شرح می دهیم. دقت کنید آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  و آزمون تیزهوشان نهم به دهم  برای ارزیابی و گزینش دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان است. همچنین برای اطلاع بیشتر از آزمون تیزهوشان می توانید مقاله آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید.. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دارای شرایطی است که داوطلبان آزمون تیزهوشان  برای آگاهی از این شرایط می توانید اقدام به ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که رعایت این شرایط برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. در ادامه قصد داریم شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 را برای شما ارائه کنیم همچنین  برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان کلیک کنید و برای دسترسی سریع تر به اخبار مدارس تیزهوشان می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.    

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 یکی از پرسش های مهم دانش آموزان و خانواده های ایرانی در هر سال است، بدلیل سطح علمی و کیفیت آموزشی ای که مدارس تیزهوشان از آن برخوردارند. مدارس تیزهوشان که به نام مدارس سمپاد نیز شناخته می شوند با برگزاری آزمونی به استعدادیابی دانش آموزان می پردازند تا از این طریق به رشد و شکوفایی دانش آموزان کمک کنند. آزمون مدارس تیزهوشان در هر سال بصورت هماهنگ کشوری برای دوره های ششم به هفتم و نهم به دهم بین تمامی دانش آموزانی که واجد شرایط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان هستند برگزار می گردد. در این مقاله به توضیح  زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای پایه ششم به هفتم و زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای پایه نهم به دهم می پردازیم همچنین می توانید مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و مقاله زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان را مطالعه کنید.  

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

همانطور که در مقاله آزمون تیزهوشان 97-98 گفته شد، هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98، انتخاب بهترین دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان است. این آزمون برای دو پایه ششم و نهم برگزار می شود. قبل از ثبت نام، باید از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 اطلاع داشته باشید و به دنبال مطالعه مناسب برای قبولی در آزمون تیزهوشان . برای اگاهی از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه هم پیشنهاد می شود که این مقاله را مطالعه کنید. در ادامه قصد داریم که زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را برای شما ارائه کنیم. جهت اطلاع رسانی دقیق تر می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.    

ویژگی ها و خصوصیات دانش آموزان تیزهوش

شاید برای اکثر والدین سوال باشد که چطور تشخیص دهیم که آیا فرزند من تیزهوش است یا نه؟ چرا که هیچ پدر و مادری دوست ندارد که استعداد های فرزندش تلف شود. امروزه مدارس تیزهوشان برای تحصیل این دسته از دانش آموزان که از استعداد بالاتری نسبت به سایر دانش آموزان برخوردارند وجود دارد که برای ورود به این مدارس باید در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنند. اما مشکل این است که اکثر والدین بدون دلیل فرزندانشان را به سمت تحصیل در این مدارس سوق می دهند و باعث افت تحصیلی شدید فرزندانشان می شوند. با توجه به مطالب گفته شده، درست است که مدارس تیزهوشان یکی از بهترین مدارس برای تحصیل هستند، اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که نحوه ی آموزش در این مدارس برای دانش آموزان تیزهوش طراحی شده است. در اینجا یک سوال مهم مطرح می گردد که آیا فرزندانمان را برای تحصیل به مدارس تیزهوشان بفرستیم یا نه؟ آیا فرزنده ما جزو دانش آموزان تیزهوش محسوب می شود؟ برای پاسخ به این سوالات می توانید از مشاورین ما کمک بخواهید، مشاورین ما علاوه بر برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان می توانند مشاور خوبی برای شما هم باشند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.  

برنامه ریزی ازمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98

برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم از جمله سئوالاتی بوده است که مشاوران ما هر روز در باره آزمون مدارس تیزهوشان با آن مواجه هستند و این نشان می دهد که دانش آموزان چقدر به اهمیت نقش برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم پی برده اند. برای بسیاری از دانش آموزان دوره راهنمایی پذیرش در دوره آزمون تیزهوشان و به تبع آن، برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم هم اهمیت زیادی دارد. اکثر این دانش آموزان به دنبال این هستند تا با یک برنامه تیزهوشان نهم به دهم صحیح، راه رسیدن به هدف یعنی قبولی در تیزهوشان برایشان آسان شود. شما دانش آموز عزیز: آیا می دانید که برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم صحیح دارای چه ویژگی هایی است؟ آیا هر برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهمی می تواند نقشه را شما باشد؟ اصلا به نظر شما یک برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم خوب باید چه کمکی به شما بکند؟ شما می توانید با تماس با مشاورین تله مشاور برنامه ریزی مناسبی برای آزمون تیزهوشان داشته باشید و علاوه بر مشاوره تلفنی با مطالعه این مقاله می توانید برای آزمون تیزهوشان برنامه ریزی کنید همچنین از آنجا که برای مطالعه نیاز به منابع آزمون تیزهوشان دارید در مقاله منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم بهترین منابع آزمون تیزهوشان را برای شما قرار داده ایم.  

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97-98

برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان 97-98 یکی از مهم ترین عوامل پیروزی در آزمون تیزهوشان است که انگیزه و تلاش بدون داشتن برنامه ریزی بیهوده کاری است و باید برای قبولی در آزمون تیزهوشان با برنامه ریزی مناسب و داشتن رویکردی درست به آزمون تیزهوشان، سعی کنید در ازمون تیز هوشان قبول شوید ، اما توجه کنید که از 500 هزار نفری که در آزمون تیز هوشان شرکت می کنند فقط 20 هزار نفر وارد مدارس تیزهوشان می شوند. با وجود این شرایط، والدین باید درک کنند که شانس قبولی در این آزمون پایین است و برای قبولی باید برنامه ریزی مناسبی را در اختیار فرزند خود قرار دهند. که می توانند برای مشاوره اختصاصی با شرایط فرزندتان با مشاورین تله تماس بگیرید و از تجربه مشاورین ما در امر برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان بهره ببرید. توجه کنید که ما علاوه بر مشاوره تلفنی در دو مقاله جداگانه با نام های برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت جداگانه به برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان پرداخته ایم و در ادامه ی این مقاله قصد داریم که نحوه کلی برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان 98-97 را به طور کامل برای شما توضیح دهیم.

برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

دانش آموز عزیز ششمی، احتمالا امسال سخت کوشانه به دنبال قبول شدن در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  هستند. و حتما میدانند که برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان چقدر می تواند برای رسیدن به هدف مهم باشد. برنامه ریزی تیزهوشان،  باتوجه به اینکه کلاس ششمی ها باید درس ها و تکالیف مدرسه خود را هم انجام دهند و همچنین بیشتر سوالات آزمون های تیزهوشان از خود کتاب های درسی نیست، سخت است. و شما می توانید با تماس با مشاورین تله مشاور از بهترین برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان آگاه شوید. و توجه داشته باشید که قبولی در آزمون تیزهوشان  به چندین موضوع ربط دارد مهمترین این موضوعات این است که دانش آموز ششمی، حتما برای خود برنامه ریزی تیزهوشان داشته باشد و با توجه به بهترین منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به مطالعه بپردازید  

آزمون تیزهوشان 97-98

هر ساله مدارس تیزهوشان برای گزینش بهترین دانش آموزان، آزمون ورودی برگزار می کند و دانش آموزان زیادی از سراسر ایران برای قبولی در  آزمون مدارس تیزهوشان با هم به رقابت می پردازند خانواده و خود داوطلبان آزمون تیزهوشان باید توجه کنند که هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان، گزینش بهترین دانش آموزان برای تحصیل بهتر در مدارس تیزهوشان می باشد و آزمون تیزهوشان تنها برای پایه های ششم و نهم و به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. برتری ویژگی های مدارس تیزهوشان نسبت به مدارس دیگر باعث جذب دانش آموزان و خانواده ها برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان شده است و دانش آموزانان برای ورود به مدارس تیزهوشان حتما باید در آزمون تیزهوشان شرکت کرده و و در این آزمون قبول شوند. شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که آیا می توان بدون شرکت در آزمون تیزهوشان وارد مدارس تیزهوشان شد؟ در جواب باید گفت که تنها راه ورود به مدارس تیزهوشان بدون شرکت در آزمون، این است که در مدارس تیزهوشان مشغول به تحصیل باشید و در غیر این صورت باید در آزمون تیزهوشان شرکت کنید. مدارس تیزهوشان همانطور که از اسمش پیداست برای دانش آموزان تیزهوش ساخته شده است اما به این معنی نیست که کسانی که در آزمون مدارس تیزهوشان قبول نشده اند از ضریب هوشی پاییین تری به نسبت کسانی که در این آزمون قبول شده اند برخوردار هستند و عاملی که باعث شده بعضی در آزمون مدارس تیزهوشان قبول شوند این است که  آنها با داشتن برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان و استفاده از راهنمایی های مشاور تحصیلی خوب توانسته اند در آزمون تیزهوشان قبول شوند بنابر این قبول نشدن در آزمون تیزهوشان دلیل بر ضریب هوشی پایین کسی نیست و دلیل قبول نشدن بعضی در آزمون تیزهوشان نداشتن راهکار مناسبی جهت آماده سازی خود برای آزمون تیزهوشان است. پیشنهاد تله مشاور به شما این است علاوه بر مشاوره تحصیلی تلفنی مقاله راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید و شانس قبولی خود را در آزمون تیزهوشان بالا ببرید و خانواده های داوطلبان آزمون تیزهوشان هم می توانند با مطالعه مقاله توصیه هایی به والدین داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان شانس قبولی فرزند خود را بسیار بالاتر ببرند. آشنایی با منابع آزمون تیزهوشان هم باعث می شود که داوطلب آزمون تیزهوشان با نحوه طراحی سوالات آشنا شود و بداند که سوالات آزمون تیزهوشان بیش تر از چه قسمت هایی طرح می شود و با توجه به اهمیت مطالب برنامه ریزی مناسبی جهت قبولی در آزمون تیزهوشان داشته باشید همچنین می توانید با مطالعه مقاله برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان برنامه ریزی بهتری برای تیزهوشان داشته باشید. در ادامه این مقاله، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم را به صورت مختصر برای شما توضیح دهیم.    

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان همانطور که در مقاله ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 هم گفتیم، به صورت جداگانه پرداخت می شود. تمامی داوطلبان آزمون تیزهوشان باید بعد از ثبت نام اولیه و وارد کردن اطلاعات و اولویت های خود، مجددا به سامانه پرداخت هزینه رفته و هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان خود را پرداخت کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم زمان، نحوه و تعرفه هرینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 را برای شما ارائه کنیم. برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98 هم می توانید کلیک کنید.  

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم همانطور که در مقاله آزمون تیزهوشان 97-98 گفته بودیم، به صورت چهارگزینه ای بوده و هرساله برای انتخاب بهترین دانش آموزان جهت تحصیل در مدارس تیزهوشان برگزار می شود توجه کنید که برای ورود به مدارس تیزهوشان حتما باید نمره قبولی را کسب کنید و در صورتی که قصد دارید درصد قبولی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 خود را افزایش دهید پیشنهاد می کنیم که مقاله های  راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان و برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را مطالعه کنید، که نقش  بسزایی در مطالعه و افزایش شانس قبولی برای آزمون تیزهوشان 97-98 دارد و نکته دیگری که برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید بگویم این است که همانطور که می دانید والدین نقش زیادی در قبولی فرزندان خود در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم دارند. به همین دلیل، مقاله توصیه هایی به والدین برای آزمون تیزهوشان را به صورت اختصاصی برای والدین قرار دادیم. تا به فرزندشان در قبول در آزمون تیزهوشان کمک کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم به شرایط، زمان و نحوه ثبت نام، منابع سوالات، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 بپردازیم.  

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای کشف دانش آموزان با استعداد ایرانی و تحصیل بهتر این دانش آموزان تیزهوش جهت ورود به مدارس تیزهوشان، استعداد درخشان و یا سمپاد برگزار می شود و دانش آموزانی که قصد دارند در مدارس تیزهوشان تحصیل کنند  حتما باید در آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98 شرکت کرده و در این آزمون قبول شوند. توجه کنید که آزمون مدارس تیزهوشان تنها در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برای ورود دانش آموزان برای دوره اول و دوره دوم دبیرستان به صورت هماهنگ کشوری در کلیه شهر های ایران برگزار می شود. و داوطلبانی که بتوانند در آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 ششم به هفتم قبول شوند می توانند با داشتن نمرات  خوب در سال های تحصیلی در مدارس تیزهوشان بدون آزمون وارد این مدارس شوند تیم تله مشاور پیشنهاد می کند برای افزایش شانس قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان مقاله راهکارهایی برای قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان را که به صورت اختصاصی برای شما قرار دادیم مطالعه کنید. داوطلبان آزمون تیزهوشان باید به این نکته توجه کنند که برای قبولی در آزمون تیزهوشان نیاز به برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان دارند که علاوه بر مطالعه مقاله های مربوط  به برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97-98 می توانند برای راهنمایی در خصوص آزمون تیز هوشان از تیم تله مشاور کمک بگیرند. در این مقاله قصد داریم که به صورت مختصر به ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 بپردازیم و بعد از بررسی آزمون مدارس تیزهوشان در این دو پایه،  شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام ، منابع سوالات ، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 را به طور کلی برای شما ارائه می کنیم.     برای مشاوره جهت اطلاع از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.     ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 به احتمال زیاد از بهمن ماه شروع شده و تا اواسط اسفند ماه ادامه دارد و طبق روال هر ساله ممکن است مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم چند روزی تمدید خواهد شد. برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم باید به سامانه Azmoon.medu.ir  مراجعه کرده و ثبت نام کنند. برای اینکه در این زمینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم اطلاعات بیشتری کسب کنید ، پیشنهاد می کنیم مقاله ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 را مطالعه کنید. و برای اینکه خود را برای آزمون مدارس تیزهوشان آماده کنید، توصیه می کنیم که از تمامی نکات لازم مانند منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای آزمون تیزهوشان ششم هفتم 97-98 با خبر شوید و علاوه بر منابع شما می توانید با مطالعه مقاله برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 به خوبی برای قبولی در آزمون تیزهوشان برنامه ریزی کنید.   ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 هم  به احتمال زیاد از بهمن ماه شروع شده تا اسفند ماه ادامه می یابد. داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم باید در مرحله اول در آزمون تیزهوشان ثبت نام کنند که برای ثبت نام و نکات مربوط به آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 می توانند مقاله ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را مطالعه کنند. داوطلبان برای اینکه بتوانند در آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم  به موفقیت برسند توصیه می کنیم علاوه بر استفاده از منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم، مقاله برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم هم مطالعه کنید تا بتوانید در آزمون تیزهوشان موفق شوید.   شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97–98 همانطور که می دانید ، شرط اول برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 داشتن تابعیت ایرانی است. شرط دوم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم با آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم متفاوت است. شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 را در مقاله ای جداگانه به صورت کامل توضیح دادیم. می توانید با مشاهده مقاله شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98، از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان مربوط به پایه خود اطلاع پیدا کنید.   زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97–98 ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 از اواخر بهمن ماه شروع شده و در اوایل اسفند به اتمام می رسد، همچنین ممکن است بعد از اتمام زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ، مهلت ثبت نام چند روزی تمدید شود. داوطبان آزمون مدارس تیزهوشان برای ثبت نام باید وارد به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان شده و با وارد کردن اطالاعات فردی در آزمون مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند. پیشنهاد می شود که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام پایه مربوط به خود مقاله زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 را مطالعه کنید.   منابع سوالات آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 آن بخش از سوالات آزمون مدارس تیزهوشان که مربوط به سوالات استعداد تحصیلی است از کتاب درسی طرح شده است ولی سوالات مربوط به استعداد تحصیلی منبع مشخصی ندارد و به شکل غیر کلامی مطرح شده است. برای آگاهی کامل از منابع و سوالات آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 می توانید مقاله منابع و سوالات آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 را مطالعه کنید.     زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 به احتمال زیاد در اردیبهشت ماه می باشد. که می توانید با مطالعه مقاله زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98 از جزئیات برگزاری آزمون تیزهوشان با خبر شوید. زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان هم حدود 2 الی 3 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود. متقاضیان آزمون مدارس تیزهوشان دقت داشته باشند که اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود. که ما در مقاله اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 مراحل مشاهده نتایج را به طور کامل توضیح داده ایم که می توانید مطالعه کنید.   برای مشاوره جهت اطلاع از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.  

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98

در این مقاله سعی داریم شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را برای داوطلبان و خانواده داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 شرح دهیم. همانطور که می دانید هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان، ارزیابی و گزینش دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان است. برای اطلاع بیشتر از آزمون تیزهوشان می توانید مقاله آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را مطالعه کنید. این آزمون برای دو پایه ششم و نهم برگزار می شود. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم دارای شرایطی است که داوطلبان آزمون تیزهوشان  با آگاهی از این شرایط می توانید اقدام به ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که رعایت این شرایط برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. در ادامه قصد داریم شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را برای شما ارائه کنیم همچنین  برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98  کلیک کنید و برای دسترسی سریع تر به اخبار مدارس تیزهوشان می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.       برای مشاوره جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.   شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98  مشخص است که اولین شرط برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، داشتن تبعیت ایرانی است. توجه کنید که اتباع خارجی هم می توانند تحت شرایط خاصی در آزمون تیزهوشان ثبت نام و در آن شرکت کنند. یکی دیگر از این شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 ، این است که دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان  باید در حال تحصیل در پایه نهم باشد. و برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان 97-98، باید معدل سال هشتم داوطلبان تیزهوشان بالای  19 باشد. دقت کنید داوطلبانی که تمامی این شرایط را داشته باشند می توانند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ثبت نام کرده و در آن شرکت کنند و در غیر این صورت ثبت نام آنها تایید نمی شود و نمی توانند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 شرکت کنند.    آیا می توان بدون قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم وارد مدارس تیزهوشان شد؟ شاید برای اکثر والدین و دانش آموزان این سوال به وجود بیاید که آیا می توان بدون قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان وارد مدارس تیزهوشان شد؟ داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم نمی توانند بدون شرکت در آزمون تیزهوشان و قبولی در این آزمون وارد مدارس تیزهوشان شوند و  تنها دانش آموزانی که سال های هفتم و هشتم خود را در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده و معدل هر دو سال آنها بالای 17 باشد، می توانند بدون آزمون در مدارس تیزهوشان تحصیل کنند.  

آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98

آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 همانطور که در مقاله آزمون تیزهوشان گفتیم  برای گزینش بهترین دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان است، که به نسبت مدارس دیگر از امکانات تحصیلی بهتری برخوردار است و دانش آموزانی که می خواهند برای تحصیل در مدارس تیزهوشان در آزمون تیزهوشان به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. همانطور که می دانید برای ورود به مدارس تیزهوشان باید نمره قبولی کسب کنید. و در صورتی که می خواهید درصد قبولی خود را در  آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 افزایش دهید پیشنهاد می کنیم که مقاله راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید. همچنین داشتن برنامه ریزی برای قبولی دارای اهمیت بالایی است که می توانید در برنامه ریزی برای مطالعه خود برای آزمون تیزهوشان از مشاورین تله مشاور کمک بگیرید و همچنین با مطالعه مقاله برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم شانس قبولی خود در آزمون تیزهوشان نهم به دهم افزایش دهید و همانطور که می دانید والدین نقش موثری در قبولی فرزندان خود در آزمون تیزهوشان نهم به دهم دارند. به همین دلیل، مقاله توصیه هایی به والدین داوطلبان آزمون تیزهوشان را به صورت اختصاصی برای والدین قرار دادیم که می توانند با مطالعه آن کمک حال فرزندان خود در موفقیت در آزمون تیزهوشان باشند. در ادامه این مقاله قصد داریم به شرایط، زمان و نحوه ثبت نام، منابع سوالات، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 بپردازیم.  

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

همان طور که در مقاله آزمون تیزهوشان 97-98 گفتیم، آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود. دقت کنید که هدف از برگزاری و ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان جهت دست یابی به امکانات تحصیلی بهتر به نسبت تحصیل در مدارس دیگر است و هر دانش آموز دو بار فرصت دارد تا با قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان بتواند در مدارس تیزهوشان تحصیل کند. تیم تله مشاور به دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم توصیه می کند که مقاله راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان را مطالعه کند تا بتوانید با قبولی در آزمون تیزهوشان در مدارس تیزهوشان تحصیل کنند و همچنین برای خانواده هایی که فرزندانش می خواهند در آزمون مدارس تیزهوشان 97 شرکت کنند هم مقاله ای به نام توصیه هایی به والدین برای آزمون تیزهوشان به صورت اختصاصی قرار دادیم. در ادامه این مقاله، شرایط، زمان و نحوه ثبت نام، منابع سوالات، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 را به صورت مختصر برای شما ارائه کردیم.  

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98

آزمون مدارس تیزهوشان هر ساله برای شناسایی بهترین دانش آزموزان در دو پایه ششم و نهم برگزار می شود که هر دانش آموز  دو بار فرصت دارد تا با قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان بتواند در مدارس تیزهوشان تحصیل کند. توجه کنید که هدف از برگزاری و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان جهت دست یابی به امکانات تحصیلی بهتر به نسبت تحصیل در مدارس دیگر است.  پیشنهاد می شود که برای افزایش شانس قبولی خود در آزمون مدارس تیزهوشان 97-98، مقاله راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید. خانواده های دانش آموزان داوطلب آزمون تیزهوشان هم می توانند مقاله توصیه هایی به والدین برای آزمون مدارس تیزهوشان را مطالعه کنند تا بتوانند به فرزندشان برای قبولی در آزمون تیزهوشان کمک کنند. در ادامه این مقاله، شرایط، زمان و نحوه ثبت نام، منابع سوالات، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 را به صورت مختصر برای شما ارائه کردیم.  

راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان 97-98

امروزه بسیاری از دانش آموزان برای قبولی در آزمون تیزهوشان در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم تلاش می کنند و خانواده ها به دلیل برتری مدارس تیزهوشان نسبت به مدارس دیگر مایلند که فرزندان خود در این مدارس تحصیل کنند. هر ساله دیده می شود که عده ای از دانش آموزان به هر دلیلی نمی توانند در این آزمون موفق شوند. سوال اینجاست که راه چاره چیست؟ دلیل عدم قبولی به هوش دانش آموز ربط داشته یا مربوط به روش درس خواندن است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات باید توجه داشت که برای قبولی در آزمون تیزهوشان راه حل های ساده ای وجود دارد که تنها با رعایت صحیح آنها می توان در این آزمون به نتیجه خوبی رسید. توجه کنید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون تیزهوشان 97-98 می توانید مقاله آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 را مطالعه کنید. در ادامه می خواهیم راهکارهایی را به شما ارائه کنیم که می تواند به شما برای قبولی در آزمون تیزهوشان کمک کند. با ما در این مطلب همراه باشید.  

روش های صحیح درس خواندن برای آزمون تیزهوشان 97-98

شنیده می شود که عده ای از خانواده ها به دانش آموزان خود می گویند که درس بخوانید و مطالعه کنید، اما هیچ یک از آنها به فرزندان خود نمی گویند که چطور مطالعه کنید. آگاهی از روش های صحیح درس خواندن، در نحوی ی مطالعه و کیفیت آن اهمیت بسزایی دارد. برای مثال زمانی که می خواهید درس ریاضی را مطالعه کنید، اگر با روش صحیح خواندن این درس آشنایی داشته باشید، فهم این درس برای شما راحت تر می شود و مفاهیم و مطالب را بهتر یاد می گیرید. خانواده ها باید این مطالب را به دانش آموزان خود انتقال دهند تا دانش آموز  در این مقاله، به طور کلی شمارا با چند روش صحیح درس خواندن ششم دبستان آشنا می کنیم.  

سوالات و پاسخ کلیدی آزمون مدارس تیزهوشان

آزمون تیزهوشان به صورت هماهنگ کشوری در 14 و 15  اردیبهشت ماه برگزار می شود. آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در روز پنج شنبه 14 اردیبهشت و آزمون نهم به دهم روز جمعه 15 اردیبهشت ماه برگزار می شود. هر ساله معمولا 5 الی 7 روز بعد از آزمون، سایت سازمان سنجش کشور سوالات و پاسخ کلیدی آزمون تیزهوشان را منتشر می کند. پس از انتشار سوالات، می توانید از طریق همین صفحه، سوالات مربوط به پایه تحصیلی خود را همراه با پاسخ های آن دانلود کنید. والدین و معلمان در صورتی که نسبت به کلید سوالات، انتقاد و یا پیشنهادی دارند می توانند نمونه برگ دریافت نظرات را پر کرده و در زمان اعلام شده به آدرس sampad@medu.ir  ارسال کنند.  

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 برای دو پایه ششم و نهم برگزار می شود. و داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 باید قبل از  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم همانند تمامی آزمون های دیگر، از شرایط و ضوابط خاصی برخوردار است. تمامی داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 باید از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان اطلاع داشته باشند و سپس اقدام به ثبت نام در آزمون تیزهوشان 97-98 کنند. توجه کنید رعایت این شرایط برای ثبت نام آزمون تیزهوشان کاملا الزامی می باشد. در ادامه شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را خدمت شما دوستان عزیز ارائه می کنیم. همچنین، می توانید برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98  کلیک کنید و برای دسترسی سریع تر به اخبار مدارس تیزهوشان می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.