شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

مدارس نمونه دولتی هر ساله برای گزینش بهترین دانش آموزان ، آزمون ورودی برگزار می­کنند. دانش­آموزان پایه نهم برای تحصیل در پایه دهم در مدارس نمونه دولتی ، با هم رقابت می کنند. همچنین دانش آموزان پایه ششم با ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ، برای ورود به پایه هفتم برای رقابت با هم آماده می شوند. مدارس نمونه دولتی ، بهترین دانش آموزان با معدل و رتبه های عالی را در سال جدید پذیرش می کنند. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مثل ثبت نام آزمون های دیگر از شرایط و ظوابطی برخوردار است. معمولا دانش آموزان در این سن برای پیگیری های درسی و تحصیلی خود به والدین متکی هستند ، در نتیجه به والدین عزیز توصیه می کنیم که قبل از اقدام برای ثبت نام ، حتما در مورد نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آگاهی کامل پیدا کنند. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 برای دانش­آموزان با شرایط ویژه انجام می شود. علاوه بر شرط معدل ، کشور تابعیت دانش­آموز هم مهم است. دقت داشته باشید که برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی باید تمامی شرایط زیر را داشته باشید. برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز و شرایط ثبت نام آمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به ادامه این مطلب توجه کنید.  

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 در اکثر استان های کشور به صورت اینترنتی انجام می شود. همچنین مراحل بعدی از جمله زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 نیز از طریق سایت اداره آموزش و پرورش هر استان به صورت مجزا انجام می شود. همانطور که در جدول زیر هم اشاره کردیم ، سایت ثبت نام نمونه دولتی برای هر استان متفاوت است. برای اطلاع بهتر شما عزیزان در خصوص سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 بهتر است ادامه مقاله را مطالعه بفرمایید. طبق بخش نامه صادر شده توسط اداره آموزش و پرورش کشور ، تمامی استان ها باید ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98  را به صورت اینترنتی انجام دهند، با این وجود در استان هایی که امکان ثبت نام اینترنتی آزمون مدارس نمونه دولتی وجود ندارد، دانش­آموزان مدارک لازم برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را که در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ذکر شده، به مدرسه ی محل تحصیل خود ارائه می دهند. همچنین مدرسه باید کارت ورود به جلسه آزمون را تا سه روز قبل از روز برگزاری آزمون در اختیار دانش آموزان قرار دهد. تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در کارت ورود به جلسه داوطلبان ذکر شده است. در جدول زیر، برای استان هایی که امکان ثبت نام اینترنتی آزمون مدارس نمونه دولتی وجود دارد، در ستون سوم با علامت تیک مشخص شده است. همچنین برای راحتی شما عزیزان ، آدرس سایتی که ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 در آن انجام می شود را ذکر کرده ایم. اگر با نحوه ثبت نام در آزمون آشنا نیستید ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را مطالعه کنید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین برای عزیزانی که قصد شرکت در آزمون را دارند ، در مقاله­ی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98، توضیح داده­­ایم که دانش آموزان برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی باید چه شرایطی داشته باشند.  

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون است. دانش­آموزان دبیرستان پایه نهم برای ورود به پایه دهم که قصد تحصیل در مدارس نمونه دولتی را دارند ، در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام می کنند. این ثبت نام برای پایه ششم به هفتم نیز انجام می شود. دانش­آموزان هر سال از نیمه اسفند ماه تا اواخر فروردین فرصت دارند تا در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام کنند. اما این فرصت تنها برای دانش­آموزان با معدل بالا امکان پذیر است و همه نمی توانند در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام کنند. برای آشنایی با شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 کلیک کنید. مرحله ی بعدی پس از ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 است که این مرحله باید تا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 انجام شود. زیرا همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون، یکی از موارد لازم برای ورود به آزمون مدارس نمونه دولتی است. بسیاری والدین و دانش آموزان از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی آشنایی ندارند. به همین دلیل در ادامه این مقاله ، زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را به طور کامل برای شما توضیح دادیم.  

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

استفاده از امکانات مدرسه های نمونه دولتی برای بسیاری از دانش­آموزان دوره متوسطه مهم است. برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم باید منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را به دقت مطالعه کنید. مطالعه منابع آزمون مدارس نمونه دولتی باعث می شود که شما برای آزمون با برنامه ریزی درس بخوانید. لازمه یک برنامه ریزی خوب ، آگاهی از تعداد تست های مطرح شده از هر درس ، زمان پاسخ گویی به سوالات و ضرایب هر درس می باشد. همانطور که می دانید ، آزمون به صورت تستی انجام می شود و با به دست آوردن مهارت تست زنی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می تواند شانس قبولی شما را افزایش دهد. بعد از مطالعه کافی منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ، نوبت به آشنایی شما با نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی می­رسد. آشنایی با نمونه سوالات به شما کمک می کند که با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید. دانش آموزان متقاضی آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 به این نکته توجه کنند که در طول سال تحصیلی ، باید خود را هم برای امتحانات ترم آماده کرده و هم باید برای آزمون مطالعه کنند. برای اینکه بتوانید در هر دو موفق باشید می توانید از مشاوران ما در این زمینه کمک بگیرید. در ادامه این مطلب ، منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را برای شما ذکر خواهیم کرد.  

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم در سال تحصیلی جاری باید از منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 اطلاع داشته باشید. آگاهی از منابع آزمون به شما کمک می کند که متوجه شوید کدام درس ها اهمیت بیشتری در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم دارند. همچنین باعث می شود که تعداد سوالات مطرح شده از هر درس و زمان پاسخ گویی به سوالات را قبل از برگزاری آزمون بدانید و با یک برنامه ریزی درست و اصولی ، خود را برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 آماده کنید. داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 با برنامه ریزی و مطالعه کافی منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم می توانند در این آزمون به نتیجه مطلوب برسند. دانش آموزان پایه ششم از ابتدای سال تحصیلی باید خود را هم برای امتحانات ترم آماده کرده و هم برای آزمون مدارس نمونه دولتی آماده شوند. شاید این مسأله کمی سخت به نظر بیاید اما شما می توانید با مشاوران ما صحبت کنید و در این زمینه کمک بگیرید. در ادامه این مقاله قصد داریم به منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 بپردازیم.  

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 ، بعد از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 می باشد. دانش آموزانی که تمامی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را دارند، می­توانند برای ورود به مدارس نمونه دولتی و تحصیل در پایه دهم ، در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند. این دسته از دانش­آموزان با ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 با بسیاری از دانش آموزان ممتاز رقابت می­کنند و کسانی که از عهده این آزمون بخوبی بربیایند،  از امکانات و شرایط خوب مدارس نمونه دولتی بهر­مند می شوند. پس به دست آوردن این فرصت برای کسانی که در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 شرکت کرده اند بسیار مهم است و این افراد بی­صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 هستند. برای اطلاع از نحوه دریافت نتیجه آزمون و انجام مراحل نهایی و یا ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98، ادامه مقاله را مطالعه کنید.  

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

آشنایی با منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 می تواند به شما در برنامه ریزی برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی کمک کند. سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 هر استان توسط اداره کل آموزش و پرورش استان طراحی می شود. این سوالات بصورت 4 گزینه ای یا همان تستی طرح خواهد شد. مطالعه برای امتحانات مدرسه با مطالعه برای آزمون مدارس نمونه دولتی کاملا فرق دارد. دانش آموزان تا قبل از سال های آخر دبیرستان، زیاد با نحوه پاسخگویی به سوالات تستی و مدیریت زمان آشنا نیستند.  اگر به دنبال راهنمایی در این زمینه هستید با شماره ؟؟؟؟؟؟ تماس بگیرید و با مشاوران تله مشاور صحبت کنید. همچنین برای آمادگی در این آزمون باید از منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 آگاهی داشته باشید. در ادامه این مطلب، ضریب سوالات ، اهمیت دروس و منابع سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را برای شما اراعه کردیم.  

توصیه به والدین برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

والدین در قبولی دانش­آموزان در آزمون مدارس نمونه دولتی، نقش خیلی مهمی دارند. بسیاری از والدین آرزو دارند فرزندانشان از بهترین امکانات تحصیلی برخوردار باشند و در بهترین مدارس از جمله مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان تحصیل کنند. اگر شما قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را برای فرزندتان امری دور از انتظار می­دانید باید به شما توصیه کنیم که این تفکر غلط را کنار بگذارید. شما می توانید از همین ابتدای سال تحصیلی با یک مشاوره ی تحصیلی درست و اصولی برای خود و فرزندتان، شاهد نتایج فوق­العاده در پایان این سال تحصیلی باشید. برای مثال ، یکی از گام های برنامه ریزی برای درس خواندن فرزندتان، ایجاد محیط آرام و نظارت بر نحوه ی درس خواندن فرزندان است. اما رسیدن به موفقیت صد در صد در آزمون مدارس نمونه دولتی باید حتماً با آشنایی کامل با روش های برنامه ریزی از طریق مشاوره انجام گیرد.  

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

بعد از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ، داوطلبان می خواهند از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 اطلاع پیدا کنند. دانش آموزان پایه نهم که به دنبال تحصیل در مدارس نمونه دولتی هستند با ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 شانس خود را برای قبولی در این مدارس امتحان می کنند. اگر شما هم به دنبال ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی هستید، باید تمامی شرایط ذکر شده در مقاله شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را داشته باشید. دانش آموزان با شرط معدل و تابعیت ایرانی می توانند در آزمون ثبت نام و شرکت کنند و بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98، در صورت قبولی، در مدرسه مورد نظر خود ثبت نام کنند. بعد از تمام شدن مهلت ثبت نام، کارت ورود به جلسه در اختیار دانش آموزان قرار می­گیرد و می­توانید با مطالعه مقاله زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 از حوزه امتحانی و تاریخ و ساعت دقیق آزمون مدارس نمونه دولتی اطلاع پیدا کنید. حدود دو هفته بعد از برگزاری آزمون، نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 اعلام خواهد شد. در ادامه این مطالب ، زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-97 را برای شما ارائه کردیم.  

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

اکثر دانش­آموزان دوره دبیرستان، به دنبال ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 هستند. البته از این بین، تعدادی هم مدارس تیزهوشان را انتخاب می­کنند ، اما آزمون مدارس نمونه دولتی راحت تر از تیزهوشان است. آزمون مدارس نمونه دولتی نسبت به تیزهوشان ظرفیت بیشتری داشته و درنتیجه داوطلبان بیشتری را به خود اختصاص می دهد. دانش آموزان پایه نهم دبیرستان، برای ورود به دبیرستانهای دوره دوم متوسطه یا همان پایه دهم و دانش آموزان پایه ششم، برای ورود به دبیرستانهای دوره اول متوسطه در آزمون مدارس نمونه دولتی با هم رقابت می­کنند. برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی ، باید تمامی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-97 را داشته باشید. این شرایط ، بیشتر مربوط به کارنامه و معدل دانش­آموزان است. پس از ثبت نام ، باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 98-97 خود اقدام کنید. برای اینکه در آزمون مدارس نمونه دولتی به نتیجه مطلوب خود برسید ، باید با برنامه ریزی جلو بروید و لازمه ی یک برنامه ریزی درست و اصولی ، آشنایی با منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 است. پس برای افزایش شانس قبولی خود در آزمون مدارس نمونه دولتی ، پیشنهاد می کنیم که مقاله مربوطه را مطالعه کنید. در ادامه این مقاله به ثبت نام و عوامل مربوط به ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 خواهیم پرداخت.  

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 همانطورکه در مقاله آزمون مدارس نمونه دولتی گفته شد ، برای انتخاب بهترین دانش آموزان جهت تحصیل در مدارس نمونه دولتی است که به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. همانطور که می دانید ، آزمون مدارس نمونه دولتی به دلیل علاقه بیشتر دانش آموزان برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ، نسبت به آزمون تیزهوشان شرکت کنندگان بیشتری را به خود اختصاص داده است. آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم برای دانش آموزانی است که پایه نهم را گزرانده و می خواهند در پایه دهم دبستان شروع به تحصیل کنند. داوطلبان دقت کنند که برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی باید شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را داشته باشند.  دانش آموزان برای ورود به مدارس نمونه دولتی باید در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کرده و قبول شوند. در غیر این صورت نمی توانند به مدارس نمونه دولتی بروند. نقش والدین برای قبولی فرزندان در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم هم کم نیست. به همین جهت مقاله توصیه هایی به والدین برای آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را به صورت اختصاصی برای والدین قرار دادیم. در این مطلب قصد داریم که ثبت نام ، شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام ، منابع و سوالات ، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را به صورت مختصر برای شما ارائه کنیم.  

آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

هدف از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 گزینش دانش آموزان برتر پایه ششم برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشد. همانطور که در مقاله آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 گفته شد ، آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم برای دانش آموزانی می باشد که پایه ششم دبستان را به اتمام رسانده و می خواهد در پایه هفتم تحصیل کند به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. داوطلبان برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی باید تمامی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را داشته باشند. همانطور که می دانید ، والدین نقش بسیار مهمی در قبولی فرزندان خود در آزمون مدارس نمونه دولتی ایفا می کنند. به همین جهت مقاله توصیه هایی به والدین برای آزمون مدارس نمونه دولتی را برای والدین داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به صورت اختصاصی قرار دادیم. در این مطلب، ثبت نام ، شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام ، منابع و سوالات ، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 را به صورت مختصر برای شما ارائه کردیم.  

آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 جهت گزینش بهترین دانش آموزان در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزاری می گردد. سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی به شکل تستی بوده و به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به دلیل سهولت بیش تر نسبت به آزمون تیزهوشان علاقهمندان بیشتری را به خود جذب می کند. عده ای بر این باورند که آزمون مدارس نمونه دولتی با آزمون تیزهوشان فرقی ندارد. اما باید گفت که این دو آزمون تفاوت های زیادی باهم دارند. در این مقاله قصد داریم که به بررسی دو آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 و آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 بپردازیم و اطلاعاتی در مورد سایت های ثبت نام ، منابع و سوالات ، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه، اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را در اختیارتان قرار دهیم.  

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 97-98

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98، بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 انجام می شود. مدارس نمونه دولتی ،  هر ساله برای ورود به دوره جدید دبیرستان ،  تعداد زیادی از دانش آموزان ممتاز را گزینش کرده و ثبت نام می کنند. دانش آموزان پایه ششم برای ورود به پایه هفتم ، با شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 می توانند شانس خود را برای ورود به مدارس نمونه دولتی امتحان کنند. پس از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ، در صورتی که نسبت به نتیجه خود اعتراضی دارید ، می توانید با مراجعه به سامانه مربوطه ، اعتراض خود را ثبت کنید تا نتیجه آزمون مورد بررسی مجدد قرار بگیرد. البته بهتر است که دانش­آموزان پیش از ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 خود را به طور کامل برای آزمون مدارس نمونه دولتی آماده کرده و نیازی به اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 نباشد. این امر نیاز به یک برنامه ریزی درست دارد تا دانش­آموزان بتوانند همزمان با درس خواندن برای امتحانات نوبت دوم مدرسه خود، برای آزمون مدارس نمونه دولتی هم آماده شوند. لازمه داشتن یک برنامه ریزی درست ، آشنایی با منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 است. این آشنایی باعث می شود که دانش آموزان بدانند کدام درس ها اهمیت بیشتری در آزمون مدارس نمونه دولتی دارد. دانش­آموزان برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 باید حد نصاب معدل را در پایه مربوطه بدست آورده باشند. برای اطلاع کامل از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 پیشنهاد می شود مقاله مربوطه را مطالعه کنید. در ادامه این مطلب ، قصد داریم که به زمان و نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 بپردازیم.