نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد برای ثبت نام دانش آموزان بسیار مهم است همانطور که می دانید ، مدارس شاهد دانش آموزان را بر اساس امتیاز ثبت نام می کند. نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 به این صورت است که مدارس شاهد بر اساس معیار هایی دانش آموزان را امتیاز بندی کرده و طبق این امتیازات ، اقدام به ثبت نام داوطلبان می کند. تمامی این معیار ها و شرایط در ادامه این مطلب در قالب جدول و به طور کامل توضیح داده شده است. داوطلبان بر اساس این معیار ها اولویت بندی شده و پذیرش یا عدم پذیرش آنها مشخص می شود. برای آگاهی از نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 ادامه مطلب را مطالعه کنید. تمامی موارد ذکر شده در جدول زیر ، مربوط به نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد برای اولویت های ایثارگری می باشد. برای آشنایی با نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 برای سایر اولویت ها و داوطلبان غیر شاهد ، می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید.  

آدرس مدارس شاهد تهران

مدارس شاهد از جمله مدارس نمونه ای هستند که در سراسر ایران وجود دارند. دانش آموزان پس از ثبت نام موقت ، باید برای ثبت نام قطعی به مدرسه مورد نظر خود به همراه مدارک لازم برای ثبت نام مراجعه کنند. به همین جهت برای سهولت بیش تر در ثبت نام ، لیستی از مدارس شاهد تهران پسرانه و دخترانه را به همراه آدرس و شماره تلفن برای شما قرار دادیم. چنانچه شما متقاضی ثبت نام مدارس شاهد تهران هستید می توانید از بین مدارس نام برده شده در جدول زیر ، نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت خود را انتخاب کرده و جهت ثبت نام به همان مدرسه مراجعه کنید.  

اعلام نتایج مدارس شاهد 97-98

متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد 97-98 ، بعد از ثبت نام موقت در سامانه ثبت نام مدارس شاهد ، باید با مراجعه مجدد به سامانه سجا ، نسبت به مشاهده نتایج ثبت نام مدارس شاهد اقدام کنند. اعلام نتایج به دو دسته اعلام نتایج اولیه و اعلام نتایج نهایی می باشد. اعلام نتایج اولیه که برای ثبت نام موقت بوده ، در سایت ثبت نام مدارس شاهد قرار می گیرد. اعلام نتایج نهایی که مربوط به ثبت نام قطعی است ، از طرف مدرسه انجام می شود. زمان دقیق اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 97-98 هنوز مشخص نیست اما طبق روال سال های پیش ، زمان اعلام نتایج اولیه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای پایه های ابتدایی در خرداد ماه و برای تمامی پایه های متوسطه در تیر ماه و اعلام نتایج نهایی برای پایه های ابتدایی در تیر ماه و برای پایه های متوسطه در مرداد ماه اعلام خواهد شد. پس از اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 97-98 ، وارد سامانه جامع امور مدارس شاهد ( سجا ) شده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، می توانید نتایج ثبت نام اولیه خود را مشاهده کنید. نتایج ثبت نام قطعی هم توسط مدرسه مورد نظر اعلام می شود.  ثبت نام مدارس  برای اطلاع لحظه ای از زمان دقیق اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 97-98 می توانید عضو کانال مدارس تله مشاور شوید.