مشاوره تحصیلی تله مشاور | تلفنی،کنکور،مدرسه،تیزهوشان،تکمیل ظرفیت،ارشد،دکتری

مشاوره تحصیلی تلفنی از ابتدای شروع تحصیلات و مخصوصا رقابتی بودن این امر در ایران مشاوره تحصیلی یکی از ارکان جدایی ناپذیر و تاثیر گذار این مهم بوده است. در گذشته مشاوره تحصیلی تنها بصورت حضوری و توسط معلمان هر مدرسه انجام میشده اما به مرور زمان با پیچیده تر شدن فرایند رقابت و ایجاد شرایط مختلف تحصیل افرادی خبره وارد تخصص مشاوره تحصیلی شدند که با راهنمایی های خود به دانش آموزان مشاوره می دادند و تخصص اصلی انها رفع مشکلات تحصیلی بود و به مخاطبان خود نحوه صحیح درس خواندن را مشاوره میدانند که اکثر این مشاوران در کلان شهرها بودند و به دلیل وجود مشاوران تحصیلی و دلایل مشابه دانش آموزان کلان شهر های کشور همواره تحصیل هدفمند داشتند و نتایج بهتری نسبت به دانش آموزان سایر مناطق در آزمونهای تحصیلی کسب میکردند اما امروزه با توجه به پیشرفت و همگانی شدن کانالهای ارتباطی و مانع نبودن فواصل جغرافیایی برای بهره مندی از منابع فکری کلانشهر ها و دریافت مشاوره تحصیلی تخصصی این مشکل حل شده است.  

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98

در مدارس شاهد ابتدا تنها فرزندان شهدا، جانبازان بالای 50% و آزادگان را ثبت نام می کردند ولی چند سالی می شود که دانش آموزان را به دو دسته تقسیم کرده اند و با شرایط ویژه ثبت نام میکنند. 1-دانش آموزان شاهد: فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بالا 50% و فرزندان آزادگان 2-دانش آموزان غیرشاهد: فرزندان ایثارگران، فرزندان جانبازان بین 25%تا 49% و دانش آموزان معمولی با داشتن امتیاز بالای درسی.  

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی شهریور 96 سوم دبیرستان

 دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی شهریور 96 سوم دبیرستان در هر روز از شهریور آماده برای دانلود میباشد.   سوالات پاسخنامه امتحان نهایی شهریور 96 سوم دبیرستان سوالات امتحان نهایی شهریور 96 سوم دبیرستان پاسخنامه امتحان نهایی شهریور 96 سوم دبیرستان حداقل 3 ساعت پس از برگزاری امتحان های نهایی شهریور 96 ، پاسخ تشریحی آنها را اینجا مشاهده کنید 

دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی شهریور 96 پیش دانشگاهی

نتایج کنکور سراسری 96  اعلام شد. در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 می توانید در کانال اطلاع رسانی اخبار کنکور سراسری تله مشاور عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور نیز می توانند با مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ گوی پرسش های شما در ارتباط با کنکور سراسری 96 باشند .

نمونه سوالات امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی به همراه پاسخ نامه

درس فیزیک پیش دانشگاهی گروه ریاضی فیزیک از جمله دروس مشکل و سختی است که به صورت امتحان نهایی برگزار می شود. برای موفقیت در امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی به داوطلبان توصیه می شود که حتما نمونه سوالات امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی به همراه پاسخ نامه را مورد بررسی قرار دهند و قبل از حضور در جلسه امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی با حل کردن نمونه سوالات امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی و تطبیق آن با پاسخ نامه نمونه سوالت امتحانات نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی از میزان آمادگی خود مطلع شوند. برای داوطلبان امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی گروه ریاضی در این مقاله تمامی نمونه سوالات امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی به همراه پاسخ نامه در سال های گذشته را جمع آوری کرده ایم.  

برنامه امتحان نهایی پیش دانشگاهی شهریور 96 رشته تجربی ریاضی انسانی

امتحان نهایی پیش دانشگاهی شهریور 96 ،طبق برنامه  چهارشنبه و شنبه و دوشنبه و چهارشنبه برگزار میشود. تاریخ برگزاری به صورت زیر است.

ثبت نام مدارس شاهد 96-97 | زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد 97 رادر این مقاله بررسی خواهیم نمود .برای اینکه فرزندانمان پایه علمی قوی داشته باشند باید در انتخاب مدرسه تحصیل آنان دقت لازم را داشته باشیم، از آنجایی که علاوه بر آموزش، شخصیت معنوی کودکان در مدرسه شکل گرفته و بالنده میشوkد این موضوع اهمیت انتخاب مدرسه مناسب برای تحصیل را دو چندان میکند پس چه بهتر است مدرسه ای را انتخاب نماییم که 2 بال آموزش و پرورش در آن برای صعود به قله متعالی تحصیل فراهم شود مدارس شاهد به دلیل داشتن بنیه علمی قوی و بستر مناسب جهت تربیت صحیح اخلاقی و دینی بهترین گزینه به حساب می آیند، نکته قابل توجه در ارتباط با این مدارس این است که مدارس شاهد حتی سعی دارند تا اطلاع و توانمندی های خانواده های دانش آموزان را به سبک زندگی ایرانی اسلامی افزایش بدهند.