مدرسه یک مکان آموزشی است که اولین مرحله ورود کودکان به آموزش رسمی است که توسط معلمان به دانش آموزان درس داده خواهد شد. مدارس در کشورهای مختلف، متفاوت است که عموما شامل مدارس ابتدایی برای کودکان است. در سیستم آموزشی ایران، مدارس به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از مدرسه دولتی، مدرسه شاهد، مدرسه هیأت امنایی، غیر انتفاعی، نمونه دولتی و تیزهوشان است. تله مشاور با بررسی مدارس مختلف، سعی در خدمت رسانی به دانش آموزان و خانواده های آنان دارد.

مدارس ابتدایی پسرانه شاهد همدان

مدارس ابتدایی پسرانه شاهد همدان هر ساله در مقطع ابتدایی اقدام به ثبت نام دانش آموزان می کنند. همانطور که می دانید ، ثبت نام مدارس ابتدایی پسرانه شاهد همدان برای دانش آموزان شاهد به صورت قطعی و برای دانش آموزان غیر شاهد ، ثبت نام بر اساس امتیازات دانش آموزان انجام می شود. پس داوطلبان باید از نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 اطلاع داشته باشند. برای پایه های اول ابتدایی ، ثبت نام به صورت اینترنتی بوده که توسط سامانه ثبت نام مدارس شاهد ( سجا ) صورت می گیرد. برای پایه های دوم تا ششم ابتدایی ، ثبت نام به صورت حضوری می باشد. داوطلبانی که تمامی شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را دارند می بایست از لیست ارائه شده مدارس ابتدایی پسرانه شاهد همدان ، نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت خود را انتخاب کرده و به همراه داشتن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ، اقدام به ثبت نام نمایند. برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 می توانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید. برای آشنایی با نحوه مشاهده اعلام نتایج ثبت نام ، پیشنهاد می کنیم مقاله اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را به دقت مطالعه کنید. در ادامه این مقاله ، مدارس ابتدایی پسرانه شاهد همدان را برای شما ارائه کردیم.  

مدارس ابتدایی پسرانه شاهد گیلان

مدارس ابتدایی پسرانه شاهد گیلان هر ساله در مقطع ابتدایی اقدام به ثبت نام دانش آموزان می کنند. همانطور که می دانید ، ثبت نام مدارس ابتدایی پسرانه شاهد گیلان برای دانش آموزان شاهد به صورت قطعی و برای دانش آموزان غیر شاهد ، ثبت نام بر اساس امتیازات دانش آموزان انجام می شود. پس داوطلبان باید از نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 اطلاع داشته باشند. برای پایه های اول ابتدایی ، ثبت نام به صورت اینترنتی بوده که توسط سامانه ثبت نام مدارس شاهد ( سجا ) صورت می گیرد. برای پایه های دوم تا ششم ابتدایی ، ثبت نام به صورت حضوری می باشد. داوطلبانی که تمامی شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را دارند می بایست از لیست ارائه شده مدارس ابتدایی پسرانه شاهد گیلان ، نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت خود را انتخاب کرده و به همراه داشتن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ، اقدام به ثبت نام نمایند. برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 می توانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید. برای آشنایی با نحوه مشاهده اعلام نتایج ثبت نام ، پیشنهاد می کنیم مقاله اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را به دقت مطالعه کنید. در ادامه این مقاله ، مدارس ابتدایی پسرانه شاهد گیلان را برای شما ارائه کردیم.  

مدارس ابتدایی پسرانه شاهد قزوین

مدارس ابتدایی پسرانه شاهد قزوین هر ساله در مقطع ابتدایی اقدام به ثبت نام دانش آموزان می کنند. همانطور که می دانید ، ثبت نام مدارس ابتدایی پسرانه شاهد قزوین برای دانش آموزان شاهد به صورت قطعی و برای دانش آموزان غیر شاهد ، ثبت نام بر اساس امتیازات دانش آموزان انجام می شود. پس داوطلبان باید از نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 اطلاع داشته باشند. برای پایه های اول ابتدایی ، ثبت نام به صورت اینترنتی بوده که توسط سامانه ثبت نام مدارس شاهد ( سجا ) صورت می گیرد. برای پایه های دوم تا ششم ابتدایی ، ثبت نام به صورت حضوری می باشد. داوطلبانی که تمامی شرایط ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را دارند می بایست از لیست ارائه شده مدارس ابتدایی پسرانه شاهد قزوین ، نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت خود را انتخاب کرده و به همراه داشتن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ، اقدام به ثبت نام نمایند. برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 می توانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید. برای آشنایی با نحوه مشاهده اعلام نتایج ثبت نام ، پیشنهاد می کنیم مقاله اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 97-98 را به دقت مطالعه کنید. در ادامه این مقاله ، مدارس ابتدایی پسرانه شاهد قزوین را برای شما ارائه کردیم.  

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98

همانطور که می دانید ، مدارس شاهد دانش آموزان را بر اساس امتیاز ثبت نام می کند. نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 به این صورت است که مدارس شاهد بر اساس معیار هایی دانش آموزان را امتیاز بندی کرده و طبق این امتیازات ، اقدام به ثبت نام داوطلبان می کند. تمامی این معیار ها و شرایط در ادامه این مطلب در قالب جدول و به طور کامل توضیح داده شده است. داوطلبان بر اساس این معیار ها اولویت بندی شده و پذیرش یا عدم پذیرش آنها مشخص می شود. برای آگاهی از نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 ادامه مطلب را مطالعه کنید. تمامی موارد ذکر شده در جدول زیر ، مربوط به نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد برای اولویت های ایثارگری می باشد. برای آشنایی با نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد 97-98 برای سایر اولویت ها و داوطلبان غیر شاهد ، می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید.  

آدرس مدارس شاهد تهران

مدارس شاهد از جمله مدارس نمونه ای هستند که در سراسر ایران وجود دارند. دانش آموزان پس از ثبت نام موقت ، باید برای ثبت نام قطعی به مدرسه مورد نظر خود به همراه مدارک لازم برای ثبت نام مراجعه کنند. به همین جهت برای سهولت بیش تر در ثبت نام ، لیستی از مدارس شاهد تهران پسرانه و دخترانه را به همراه آدرس و شماره تلفن برای شما قرار دادیم. چنانچه شما متقاضی ثبت نام مدارس شاهد تهران هستید می توانید از بین مدارس نام برده شده در جدول زیر ، نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت خود را انتخاب کرده و جهت ثبت نام به همان مدرسه مراجعه کنید.  

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

مدارس نمونه دولتی هر ساله برای گزینش بهترین دانش آموزان ، آزمون ورودی برگزار می­کنند. دانش­آموزان پایه نهم برای تحصیل در پایه دهم در مدارس نمونه دولتی ، با هم رقابت می کنند. همچنین دانش آموزان پایه ششم با ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ، برای ورود به پایه هفتم برای رقابت با هم آماده می شوند. مدارس نمونه دولتی ، بهترین دانش آموزان با معدل و رتبه های عالی را در سال جدید پذیرش می کنند. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مثل ثبت نام آزمون های دیگر از شرایط و ظوابطی برخوردار است. معمولا دانش آموزان در این سن برای پیگیری های درسی و تحصیلی خود به والدین متکی هستند ، در نتیجه به والدین عزیز توصیه می کنیم که قبل از اقدام برای ثبت نام ، حتما در مورد نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آگاهی کامل پیدا کنند. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 برای دانش­آموزان با شرایط ویژه انجام می شود. علاوه بر شرط معدل ، کشور تابعیت دانش­آموز هم مهم است. دقت داشته باشید که برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی باید تمامی شرایط زیر را داشته باشید. برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز و شرایط ثبت نام آمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به ادامه این مطلب توجه کنید.  

اعلام نتایج مدارس شاهد 97-98

متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد 97-98 ، بعد از ثبت نام موقت در سامانه ثبت نام مدارس شاهد ، باید با مراجعه مجدد به سامانه سجا ، نسبت به مشاهده نتایج ثبت نام مدارس شاهد اقدام کنند. اعلام نتایج به دو دسته اعلام نتایج اولیه و اعلام نتایج نهایی می باشد. اعلام نتایج اولیه که برای ثبت نام موقت بوده ، در سایت ثبت نام مدارس شاهد قرار می گیرد. اعلام نتایج نهایی که مربوط به ثبت نام قطعی است ، از طرف مدرسه انجام می شود. زمان دقیق اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 97-98 هنوز مشخص نیست اما طبق روال سال های پیش ، زمان اعلام نتایج اولیه ثبت نام مدارس شاهد 97-98 برای پایه های ابتدایی در خرداد ماه و برای تمامی پایه های متوسطه در تیر ماه و اعلام نتایج نهایی برای پایه های ابتدایی در تیر ماه و برای پایه های متوسطه در مرداد ماه اعلام خواهد شد. پس از اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 97-98 ، وارد سامانه جامع امور مدارس شاهد ( سجا ) شده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، می توانید نتایج ثبت نام اولیه خود را مشاهده کنید. نتایج ثبت نام قطعی هم توسط مدرسه مورد نظر اعلام می شود.  ثبت نام مدارس  برای اطلاع لحظه ای از زمان دقیق اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 97-98 می توانید عضو کانال مدارس تله مشاور شوید.    

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 در اکثر استان های کشور به صورت اینترنتی انجام می شود. همچنین مراحل بعدی از جمله زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 نیز از طریق سایت اداره آموزش و پرورش هر استان به صورت مجزا انجام می شود. همانطور که در جدول زیر هم اشاره کردیم ، سایت ثبت نام نمونه دولتی برای هر استان متفاوت است. برای اطلاع بهتر شما عزیزان در خصوص سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 بهتر است ادامه مقاله را مطالعه بفرمایید. طبق بخش نامه صادر شده توسط اداره آموزش و پرورش کشور ، تمامی استان ها باید ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98  را به صورت اینترنتی انجام دهند، با این وجود در استان هایی که امکان ثبت نام اینترنتی آزمون مدارس نمونه دولتی وجود ندارد، دانش­آموزان مدارک لازم برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را که در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ذکر شده، به مدرسه ی محل تحصیل خود ارائه می دهند. همچنین مدرسه باید کارت ورود به جلسه آزمون را تا سه روز قبل از روز برگزاری آزمون در اختیار دانش آموزان قرار دهد. تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در کارت ورود به جلسه داوطلبان ذکر شده است. در جدول زیر، برای استان هایی که امکان ثبت نام اینترنتی آزمون مدارس نمونه دولتی وجود دارد، در ستون سوم با علامت تیک مشخص شده است. همچنین برای راحتی شما عزیزان ، آدرس سایتی که ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 در آن انجام می شود را ذکر کرده ایم. اگر با نحوه ثبت نام در آزمون آشنا نیستید ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را مطالعه کنید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین برای عزیزانی که قصد شرکت در آزمون را دارند ، در مقاله­ی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98، توضیح داده­­ایم که دانش آموزان برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی باید چه شرایطی داشته باشند.  

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون است. دانش­آموزان دبیرستان پایه نهم برای ورود به پایه دهم که قصد تحصیل در مدارس نمونه دولتی را دارند ، در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام می کنند. این ثبت نام برای پایه ششم به هفتم نیز انجام می شود. دانش­آموزان هر سال از نیمه اسفند ماه تا اواخر فروردین فرصت دارند تا در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام کنند. اما این فرصت تنها برای دانش­آموزان با معدل بالا امکان پذیر است و همه نمی توانند در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام کنند. برای آشنایی با شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 کلیک کنید. مرحله ی بعدی پس از ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 است که این مرحله باید تا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 انجام شود. زیرا همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون، یکی از موارد لازم برای ورود به آزمون مدارس نمونه دولتی است. بسیاری والدین و دانش آموزان از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی آشنایی ندارند. به همین دلیل در ادامه این مقاله ، زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را به طور کامل برای شما توضیح دادیم.  

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

استفاده از امکانات مدرسه های نمونه دولتی برای بسیاری از دانش­آموزان دوره متوسطه مهم است. برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم باید منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را به دقت مطالعه کنید. مطالعه منابع آزمون مدارس نمونه دولتی باعث می شود که شما برای آزمون با برنامه ریزی درس بخوانید. لازمه یک برنامه ریزی خوب ، آگاهی از تعداد تست های مطرح شده از هر درس ، زمان پاسخ گویی به سوالات و ضرایب هر درس می باشد. همانطور که می دانید ، آزمون به صورت تستی انجام می شود و با به دست آوردن مهارت تست زنی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می تواند شانس قبولی شما را افزایش دهد. بعد از مطالعه کافی منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ، نوبت به آشنایی شما با نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی می­رسد. آشنایی با نمونه سوالات به شما کمک می کند که با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید. دانش آموزان متقاضی آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 به این نکته توجه کنند که در طول سال تحصیلی ، باید خود را هم برای امتحانات ترم آماده کرده و هم باید برای آزمون مطالعه کنند. برای اینکه بتوانید در هر دو موفق باشید می توانید از مشاوران ما در این زمینه کمک بگیرید. در ادامه این مطلب ، منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را برای شما ذکر خواهیم کرد.  

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم در سال تحصیلی جاری باید از منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 اطلاع داشته باشید. آگاهی از منابع آزمون به شما کمک می کند که متوجه شوید کدام درس ها اهمیت بیشتری در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم دارند. همچنین باعث می شود که تعداد سوالات مطرح شده از هر درس و زمان پاسخ گویی به سوالات را قبل از برگزاری آزمون بدانید و با یک برنامه ریزی درست و اصولی ، خود را برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 آماده کنید. داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 با برنامه ریزی و مطالعه کافی منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم می توانند در این آزمون به نتیجه مطلوب برسند. دانش آموزان پایه ششم از ابتدای سال تحصیلی باید خود را هم برای امتحانات ترم آماده کرده و هم برای آزمون مدارس نمونه دولتی آماده شوند. شاید این مسأله کمی سخت به نظر بیاید اما شما می توانید با مشاوران ما صحبت کنید و در این زمینه کمک بگیرید. در ادامه این مقاله قصد داریم به منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 بپردازیم.  

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 ، بعد از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 می باشد. دانش آموزانی که تمامی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را دارند، می­توانند برای ورود به مدارس نمونه دولتی و تحصیل در پایه دهم ، در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند. این دسته از دانش­آموزان با ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 با بسیاری از دانش آموزان ممتاز رقابت می­کنند و کسانی که از عهده این آزمون بخوبی بربیایند،  از امکانات و شرایط خوب مدارس نمونه دولتی بهر­مند می شوند. پس به دست آوردن این فرصت برای کسانی که در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 شرکت کرده اند بسیار مهم است و این افراد بی­صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 هستند. برای اطلاع از نحوه دریافت نتیجه آزمون و انجام مراحل نهایی و یا ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98، ادامه مقاله را مطالعه کنید.  

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

آشنایی با منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 می تواند به شما در برنامه ریزی برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی کمک کند. سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 هر استان توسط اداره کل آموزش و پرورش استان طراحی می شود. این سوالات بصورت 4 گزینه ای یا همان تستی طرح خواهد شد. مطالعه برای امتحانات مدرسه با مطالعه برای آزمون مدارس نمونه دولتی کاملا فرق دارد. دانش آموزان تا قبل از سال های آخر دبیرستان، زیاد با نحوه پاسخگویی به سوالات تستی و مدیریت زمان آشنا نیستند.  اگر به دنبال راهنمایی در این زمینه هستید با شماره ؟؟؟؟؟؟ تماس بگیرید و با مشاوران تله مشاور صحبت کنید. همچنین برای آمادگی در این آزمون باید از منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 آگاهی داشته باشید. در ادامه این مطلب، ضریب سوالات ، اهمیت دروس و منابع سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را برای شما اراعه کردیم.  

توصیه به والدین برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

والدین در قبولی دانش­آموزان در آزمون مدارس نمونه دولتی، نقش خیلی مهمی دارند. بسیاری از والدین آرزو دارند فرزندانشان از بهترین امکانات تحصیلی برخوردار باشند و در بهترین مدارس از جمله مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان تحصیل کنند. اگر شما قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را برای فرزندتان امری دور از انتظار می­دانید باید به شما توصیه کنیم که این تفکر غلط را کنار بگذارید. شما می توانید از همین ابتدای سال تحصیلی با یک مشاوره ی تحصیلی درست و اصولی برای خود و فرزندتان، شاهد نتایج فوق­العاده در پایان این سال تحصیلی باشید. برای مثال ، یکی از گام های برنامه ریزی برای درس خواندن فرزندتان، ایجاد محیط آرام و نظارت بر نحوه ی درس خواندن فرزندان است. اما رسیدن به موفقیت صد در صد در آزمون مدارس نمونه دولتی باید حتماً با آشنایی کامل با روش های برنامه ریزی از طریق مشاوره انجام گیرد.  

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

بعد از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ، داوطلبان می خواهند از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 اطلاع پیدا کنند. دانش آموزان پایه نهم که به دنبال تحصیل در مدارس نمونه دولتی هستند با ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 شانس خود را برای قبولی در این مدارس امتحان می کنند. اگر شما هم به دنبال ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی هستید، باید تمامی شرایط ذکر شده در مقاله شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را داشته باشید. دانش آموزان با شرط معدل و تابعیت ایرانی می توانند در آزمون ثبت نام و شرکت کنند و بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98، در صورت قبولی، در مدرسه مورد نظر خود ثبت نام کنند. بعد از تمام شدن مهلت ثبت نام، کارت ورود به جلسه در اختیار دانش آموزان قرار می­گیرد و می­توانید با مطالعه مقاله زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 از حوزه امتحانی و تاریخ و ساعت دقیق آزمون مدارس نمونه دولتی اطلاع پیدا کنید. حدود دو هفته بعد از برگزاری آزمون، نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 اعلام خواهد شد. در ادامه این مطالب ، زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-97 را برای شما ارائه کردیم.  

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را در این مقاله برای داوطلبان و خانواده داوطلبان آزمون تیزهوشان97-98 شرح می دهیم. دقت کنید آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  و آزمون تیزهوشان نهم به دهم  برای ارزیابی و گزینش دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان است. همچنین برای اطلاع بیشتر از آزمون تیزهوشان می توانید مقاله آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید.. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دارای شرایطی است که داوطلبان آزمون تیزهوشان  برای آگاهی از این شرایط می توانید اقدام به ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که رعایت این شرایط برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. در ادامه قصد داریم شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 را برای شما ارائه کنیم همچنین  برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان کلیک کنید و برای دسترسی سریع تر به اخبار مدارس تیزهوشان می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.    

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 یکی از پرسش های مهم دانش آموزان و خانواده های ایرانی در هر سال است، بدلیل سطح علمی و کیفیت آموزشی ای که مدارس تیزهوشان از آن برخوردارند. مدارس تیزهوشان که به نام مدارس سمپاد نیز شناخته می شوند با برگزاری آزمونی به استعدادیابی دانش آموزان می پردازند تا از این طریق به رشد و شکوفایی دانش آموزان کمک کنند. آزمون مدارس تیزهوشان در هر سال بصورت هماهنگ کشوری برای دوره های ششم به هفتم و نهم به دهم بین تمامی دانش آموزانی که واجد شرایط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان هستند برگزار می گردد. در این مقاله به توضیح  زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای پایه ششم به هفتم و زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای پایه نهم به دهم می پردازیم همچنین می توانید مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و مقاله زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان را مطالعه کنید.  

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

همانطور که در مقاله آزمون تیزهوشان 97-98 گفته شد، هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98، انتخاب بهترین دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان است. این آزمون برای دو پایه ششم و نهم برگزار می شود. قبل از ثبت نام، باید از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 اطلاع داشته باشید و به دنبال مطالعه مناسب برای قبولی در آزمون تیزهوشان . برای اگاهی از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه هم پیشنهاد می شود که این مقاله را مطالعه کنید. در ادامه قصد داریم که زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را برای شما ارائه کنیم. جهت اطلاع رسانی دقیق تر می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.    

ویژگی ها و خصوصیات دانش آموزان تیزهوش

شاید برای اکثر والدین سوال باشد که چطور تشخیص دهیم که آیا فرزند من تیزهوش است یا نه؟ چرا که هیچ پدر و مادری دوست ندارد که استعداد های فرزندش تلف شود. امروزه مدارس تیزهوشان برای تحصیل این دسته از دانش آموزان که از استعداد بالاتری نسبت به سایر دانش آموزان برخوردارند وجود دارد که برای ورود به این مدارس باید در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنند. اما مشکل این است که اکثر والدین بدون دلیل فرزندانشان را به سمت تحصیل در این مدارس سوق می دهند و باعث افت تحصیلی شدید فرزندانشان می شوند. با توجه به مطالب گفته شده، درست است که مدارس تیزهوشان یکی از بهترین مدارس برای تحصیل هستند، اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که نحوه ی آموزش در این مدارس برای دانش آموزان تیزهوش طراحی شده است. در اینجا یک سوال مهم مطرح می گردد که آیا فرزندانمان را برای تحصیل به مدارس تیزهوشان بفرستیم یا نه؟ آیا فرزنده ما جزو دانش آموزان تیزهوش محسوب می شود؟ برای پاسخ به این سوالات می توانید از مشاورین ما کمک بخواهید، مشاورین ما علاوه بر برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان می توانند مشاور خوبی برای شما هم باشند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.  

برنامه ریزی ازمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98

برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم از جمله سئوالاتی بوده است که مشاوران ما هر روز در باره آزمون مدارس تیزهوشان با آن مواجه هستند و این نشان می دهد که دانش آموزان چقدر به اهمیت نقش برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم پی برده اند. برای بسیاری از دانش آموزان دوره راهنمایی پذیرش در دوره آزمون تیزهوشان و به تبع آن، برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم هم اهمیت زیادی دارد. اکثر این دانش آموزان به دنبال این هستند تا با یک برنامه تیزهوشان نهم به دهم صحیح، راه رسیدن به هدف یعنی قبولی در تیزهوشان برایشان آسان شود. شما دانش آموز عزیز: آیا می دانید که برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم صحیح دارای چه ویژگی هایی است؟ آیا هر برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهمی می تواند نقشه را شما باشد؟ اصلا به نظر شما یک برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم خوب باید چه کمکی به شما بکند؟ شما می توانید با تماس با مشاورین تله مشاور برنامه ریزی مناسبی برای آزمون تیزهوشان داشته باشید و علاوه بر مشاوره تلفنی با مطالعه این مقاله می توانید برای آزمون تیزهوشان برنامه ریزی کنید همچنین از آنجا که برای مطالعه نیاز به منابع آزمون تیزهوشان دارید در مقاله منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم بهترین منابع آزمون تیزهوشان را برای شما قرار داده ایم.