مدرسه یک مکان آموزشی است که اولین مرحله ورود کودکان به آموزش رسمی است که توسط معلمان به دانش آموزان درس داده خواهد شد. مدارس در کشورهای مختلف، متفاوت است که عموما شامل مدارس ابتدایی برای کودکان است. در سیستم آموزشی ایران، مدارس به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از مدرسه دولتی، مدرسه شاهد، مدرسه هیأت امنایی، غیر انتفاعی، نمونه دولتی و تیزهوشان است. تله مشاور با بررسی مدارس مختلف، سعی در خدمت رسانی به دانش آموزان و خانواده های آنان دارد.

آزمون تیزهوشان 97-98

هر ساله مدارس تیزهوشان برای گزینش بهترین دانش آموزان، آزمون ورودی برگزار می کند و دانش آموزان زیادی در این آزمون شرکت می کنند. هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان، گزینش بهترین دانش آموزان برای تحصیل بهتر در مدارس تیزهوشان می باشد. آزمون تیزهوشان تنها برای پایه های ششم و نهم و به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. برتری ویژگی های مدارس تیزهوشان نسبت به مدارس دیگر باعث جذب دانش آموزان و خانواده ها برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان شده است. دانش آموزان برای ورود به مدارس تیزهوشان باید در آزمون تیزهوشان شرکت کرده و قبول شوند. شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که آیا می توان بدون شرکت در آزمون تیزهوشان وارد مدارس تیزهوشان شد؟ در جواب باید گفت که تنها راه ورود به مدارس تیزهوشان بدون شرکت در آزمون، این است که در مدارس تیزهوشان مشغول به تحصیل باشید و در غیر این صورت باید در آزمون تیزهوشان شرکت کنید. مدارس تیزهوشان همانطور که از اسمش پیداست برای دانش آموزان تیزهوش است اما به این معنی نیست که کسانی که قصد پیشرفت در زمینه درسی دارند نمی توانند به این مدارس بروند. با استفاده از راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان می توانید شانس قبولی خود را در آزمون تیزهوشان 97 بیشتر کنید. برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان هم به شما کمک می کند که به نتیجه مورد نظر خود در آزمون تیزهوشان 97 نزدیک شوید. آشنایی با منابع سوالات آزمون تیزهوشان 97 هم باعث می شود که با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید و بدانید که سوالات آزمون تیزهوشان بیش تر از چه قسمت هایی طرح می شود. در ادامه این مقاله، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را به صورت مختصر برای شما توضیح دادیم.    

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان همانطور که در مقاله ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 هم گفتیم، به صورت جداگانه پرداخت می شود. تمامی داوطلبان آزمون تیزهوشان باید بعد از ثبت نام اولیه و وارد کردن اطلاعات و اولویت های خود، مجددا به سامانه پرداخت هزینه رفته و هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان خود را پرداخت کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم زمان، نحوه و تعرفه هرینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 را برای شما ارائه کنیم. برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98 هم می توانید کلیک کنید.  

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

همانطور که در مقاله آزمون تیزهوشان 97 گفته شد، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 به صورت چهارگزینه ای بوده و هرساله برای انتخاب بهترین دانش آموزان جهت تحصیل در مدارس تیزهوشان برگزار می شود. برای ورود به مدارس تیزهوشان باید نمره قبولی کسب کنید. در صورتی که قصد دارید درصد قبولی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 خود را افزایش دهید پیشنهاد می کنیم که مقاله راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید. برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان هم نقش  بسزایی در آزمون تیزهوشان 97-98 دارد. همانطورکه می دانید والدین نقش زیادی در قبولی فرزندان خود در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم دارند. به همین دلیل، مقاله توصیه هایی به والدین برای آزمون تیزهوشان را به صورت اختصاصی برای والدین قرار دادیم. در ادامه این مقاله قصد داریم به شرایط، زمان و نحوه ثبت نام، منابع سوالات، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 بپردازیم.  

آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

هدف از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 گزینش دانش آموزان برتر پایه ششم برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشد. همانطور که در مقاله آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 گفته شد ، آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم برای دانش آموزانی می باشد که پایه ششم دبستان را به اتمام رسانده و می خواهد در پایه هفتم تحصیل کند به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. داوطلبان برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی باید تمامی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را داشته باشند. همانطور که می دانید ، والدین نقش بسیار مهمی در قبولی فرزندان خود در آزمون مدارس نمونه دولتی ایفا می کنند. به همین جهت مقاله توصیه هایی به والدین برای آزمون مدارس نمونه دولتی را برای والدین داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به صورت اختصاصی قرار دادیم. در این مطلب، ثبت نام ، شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام ، منابع و سوالات ، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 را به صورت مختصر برای شما ارائه کردیم.  

آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 جهت گزینش بهترین دانش آموزان در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزاری می گردد. سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی به شکل تستی بوده و به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به دلیل سهولت بیش تر نسبت به آزمون تیزهوشان علاقهمندان بیشتری را به خود جذب می کند. عده ای بر این باورند که آزمون مدارس نمونه دولتی با آزمون تیزهوشان فرقی ندارد. اما باید گفت که این دو آزمون تفاوت های زیادی باهم دارند. در این مقاله قصد داریم که به بررسی دو آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 و آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 بپردازیم و اطلاعاتی در مورد سایت های ثبت نام ، منابع و سوالات ، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه، اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را در اختیارتان قرار دهیم.  

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

همان طور که در مقاله آزمون تیزهوشان 97-98 گفتیم، آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود. دقت کنید که هدف از برگزاری و ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان جهت دست یابی به امکانات تحصیلی بهتر به نسبت تحصیل در مدارس دیگر است و هر دانش آموز دو بار فرصت دارد تا با قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان بتواند در مدارس تیزهوشان تحصیل کند. تیم تله مشاور به دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم توصیه می کند که مقاله راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان را مطالعه کند تا بتوانید با قبولی در آزمون تیزهوشان در مدارس تیزهوشان تحصیل کنند و همچنین برای خانواده هایی که فرزندانش می خواهند در آزمون مدارس تیزهوشان 97 شرکت کنند هم مقاله ای به نام توصیه هایی به والدین برای آزمون تیزهوشان 97 به صورت اختصاصی قرار دادیم. در ادامه این مقاله، شرایط، زمان و نحوه ثبت نام، منابع سوالات، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 را به صورت مختصر برای شما ارائه کردیم.  

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 برای پیدا کرد دانش آموزان با استعداد ایرانی برای آموزش بهتر جهت ورود به مدارس تیزهوشان ، استعداد درخشان و یا سمپاد برگزار می شود و دانش آموزانی که قصد دارند در مدارس تیزهوشان تحصیل کنند باید بتوانند در آزمون تیزهوشان 97 - 98 قبول شوند. توجه کنید که آزمون تیزهوشان در دو پایه آزمون تیزهوشان ششم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم برای ورود دانش آموزان برای دوره اول و دوره دوم دبیرستان به صورت هماهنگ کشوری در کلیه شهر های ایران برگزار می شود. و در این مقاله قصد داریم که شرایط و زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیز هوشان 97 – 98 را به طور کامل توضیح می دهیم و همچنین والدین دانش آموزان متقاضی ثبت نام در آزمون تیزهوشان با مطالعه مقاله توصیه های به والدین برای قبولی در آزمون تیزهوشان می توانند به فرزندشان در قبولی آزمون تیزهوشان کمک بسزایی بکنند.  

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98

در این مقاله سعی داریم شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را برای داوطلبان و خانواده داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 شرح دهیم. همانطور که می دانید هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان، ارزیابی و گزینش دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان است. برای اطلاع بیشتر از آزمون تیزهوشان می توانید مقاله آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را مطالعه کنید. این آزمون برای دو پایه ششم و نهم برگزار می شود. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم دارای شرایطی است که داوطلبان آزمون تیزهوشان  با آگاهی از این شرایط می توانید اقدام به ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که رعایت این شرایط برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. در ادامه قصد داریم شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را برای شما ارائه کنیم همچنین  برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98  کلیک کنید و برای دسترسی سریع تر به اخبار مدارس تیزهوشان می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.       برای مشاوره جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.   شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98  مشخص است که اولین شرط برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، داشتن تبعیت ایرانی است. توجه کنید که اتباع خارجی هم می توانند تحت شرایط خاصی در آزمون تیزهوشان ثبت نام و در آن شرکت کنند. یکی دیگر از این شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 ، این است که دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان  باید در حال تحصیل در پایه نهم باشد. و برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان 97-98، باید معدل سال هشتم داوطلبان تیزهوشان بالای  19 باشد. دقت کنید داوطلبانی که تمامی این شرایط را داشته باشند می توانند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ثبت نام کرده و در آن شرکت کنند و در غیر این صورت ثبت نام آنها تایید نمی شود و نمی توانند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 شرکت کنند.    آیا می توان بدون قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم وارد مدارس تیزهوشان شد؟ شاید برای اکثر والدین و دانش آموزان این سوال به وجود بیاید که آیا می توان بدون قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان وارد مدارس تیزهوشان شد؟ داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم نمی توانند بدون شرکت در آزمون تیزهوشان و قبولی در این آزمون وارد مدارس تیزهوشان شوند و  تنها دانش آموزانی که سال های هفتم و هشتم خود را در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده و معدل هر دو سال آنها بالای 17 باشد، می توانند بدون آزمون در مدارس تیزهوشان تحصیل کنند.  

آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98

در مقاله آزمون تیزهوشان 97 گفتیم که هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98، گزینش بهترین دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان است که هرساله برای گزینش بهترین دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. همانطور که می دانید برای ورود به مدارس تیزهوشان باید نمره قبولی کسب کنید. در صورتی که می خواهید درصد قبولی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 خود را افزایش دهید پیشنهاد می کنیم که مقاله راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید. همچنین مطالعه مقاله برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان هم می تواند کمک بسیار زیادی به شما در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 کند. همانطورکه می دانید والدین نقش زیادی در قبولی فرزندان خود در آزمون تیزهوشان نهم به دهم دارند. به همین دلیل، مقاله توصیه هایی به والدین داوطلبان آزمون تیزهوشان را به صورت اختصاصی برای والدین قرار دادیم که می توانند با مطالعه آن کمک حال فرزندان خود باشند. در ادامه این مقاله قصد داریم به شرایط، زمان و نحوه ثبت نام، منابع سوالات، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 بپردازیم.  

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98

آزمون مدارس تیزهوشان هر ساله برای شناسایی بهترین دانش آزموزان در  دو پایه ششم و نهم برگزار می شود که هر دانش آموز  دو بار فرصت دارد تا با قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان بتواند در مدارس تیزهوشان تحصیل کند. توجه کنید که هدف از برگزاری و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان جهت دست یابی به امکانات تحصیلی بهتر به نسبت تحصیل در مدارس دیگر است.  پیشنهاد می شود که برای افزایش شانس قبولی خود در آزمون مدارس تیزهوشان 97-98، مقاله راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان 97-98 را مطالعه کنید. خانواده های دانش آموزان داوطلب آزمون تیزهوشان هم می توانند مقاله توصیه هایی به والدین برای آزمون مدارس تیزهوشان را مطالعه کنند تا بتوانند به فرزندشان برای قبولی در آزمون تیزهوشان کمک کنند. در ادامه این مقاله، شرایط، زمان و نحوه ثبت نام، منابع سوالات، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97 را به صورت مختصر برای شما ارائه کردیم.  

راهکارهایی برای قبولی در آزمون تیزهوشان 97-98

امروزه بسیاری از دانش آموزان برای قبولی در آزمون تیزهوشان تلاش می کنند  و خانواده ها به دلیل برتری مدارس تیزهوشان نسبت به مدارس دیگر مایلند که فرزندان خود در این مدارس تحصیل کنند. هر ساله دیده می شود که عده ای از دانش آموزان به هر دلیلی نمی توانند در این آزمون موفق شوند. سوال اینجاست که راه چاره چیست؟ دلیل عدم قبولی به هوش دانش آموز ربط داشته یا مربوط به روش درس خواندن است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات باید توجه داشت که برای قبولی در آزمون تیزهوشان راه حل های ساده ای وجود دارد که تنها با رعایت صحیح آنها می توان در این آزمون به نتیجه خوبی رسید. در ادامه می خواهیم راهکارهایی را به شما ارائه کنیم که می تواند به شما برای قبولی در آزمون تیزهوشان کمک کند. با ما در این مطلب همراه باشید.  

روش های صحیح درس خواندن برای آزمون تیزهوشان 97-98

شنیده می شود که عده ای از خانواده ها به دانش آموزان خود می گویند که درس بخوانید و مطالعه کنید، اما هیچ یک از آنها به فرزندان خود نمی گویند که چطور مطالعه کنید. آگاهی از روش های صحیح درس خواندن، در نحوی ی مطالعه و کیفیت آن اهمیت بسزایی دارد. برای مثال زمانی که می خواهید درس ریاضی را مطالعه کنید، اگر با روش صحیح خواندن این درس آشنایی داشته باشید، فهم این درس برای شما راحت تر می شود و مفاهیم و مطالب را بهتر یاد می گیرید. خانواده ها باید این مطالب را به دانش آموزان خود انتقال دهند تا دانش آموز  در این مقاله، به طور کلی شمارا با چند روش صحیح درس خواندن ششم دبستان آشنا می کنیم.  

سوالات و پاسخ کلیدی آزمون مدارس تیزهوشان

آزمون تیزهوشان به صورت هماهنگ کشوری در 14 و 15  اردیبهشت ماه برگزار می شود. آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در روز پنج شنبه 14 اردیبهشت و آزمون نهم به دهم روز جمعه 15 اردیبهشت ماه برگزار می شود. هر ساله معمولا 5 الی 7 روز بعد از آزمون، سایت سازمان سنجش کشور سوالات و پاسخ کلیدی آزمون تیزهوشان را منتشر می کند. پس از انتشار سوالات، می توانید از طریق همین صفحه، سوالات مربوط به پایه تحصیلی خود را همراه با پاسخ های آن دانلود کنید. والدین و معلمان در صورتی که نسبت به کلید سوالات، انتقاد و یا پیشنهادی دارند می توانند نمونه برگ دریافت نظرات را پر کرده و در زمان اعلام شده به آدرس sampad@medu.ir  ارسال کنند.  

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 برای دو پایه ششم و نهم برگزار می شود. و داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 باید قبل از  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم همانند تمامی آزمون های دیگر، از شرایط و ظوابط خاصی برخوردار است. تمامی داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 باید از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان اطلاع داشته باشند و سپس اقدام به ثبت نام در آزمون تیزهوشان 97-98 کنند. توجه کنید رعایت این شرایط برای ثبت نام آزمون تیزهوشان کاملا الزامی می باشد. در ادامه شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را خدمت شما دوستان عزیز ارائه می کنیم. همچنین، می توانید برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98  کلیک کنید و برای دسترسی سریع تر به اخبار مدارس تیزهوشان می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.  

منابع آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98

منابع آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم از آن جهت اهمیت دارد که تنها راه ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان، شرکت در آزمون تیزهوشان است و برای موفقیت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 ، علاوه بر داشتن برنامه ریزی صحیح برای قبولی در آزمون تیزهوشان و تلاش دانش آموزان، آشنایی با منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 نیز بسیار موثر است. توجه کنید که اصلی ترین منبع برای آزمون تیزهوشان، کتاب درسی است و بیش تر سوالات آزمون تیزهوشان از محتوای کتاب درسی طرح می شود، اما برخی از سوالات آزمون تیزهوشان، نمونه ی مشابهی در کتاب درسی ندارند. اینجا است که دانش آموزان برای تسلط بیش تر، نیاز به کتاب های کمک درسی پیدا می کنند. در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98، حدود یک سوم سوالات هر ماده درسی از پایه هشتم و حدود دو سوم سوالات نیز از پایه نهم سال تحصیلی طراحی می شود. سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم، از کتاب های ریاضی، علوم تجربی، مطالعات اجتماعی ( تاریخ، جغرافیا، اجتماعی)، زبان و ادبیات فارسی و قرآن و معارف اسلامی (آموزش قرآن و پیام های آسمان) به شیوه ی چهارگزینه ای طرح می شود. در این مقاله قصد داریم  به بررسی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم برای مطالعه بهتر، بپردازیم.  

منابع آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸

آزمون تیزهوشان علاوه بر شرکت کنندگان زیادی که دارد، نسبت به سال های قبل رشد زیادی داشته است. با این حال، هنوز منبع درستی برای آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 ارائه نشده است. داوطبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید به این نکته توجه کنند که منبع اصلی آزمون تیزهوشان برای مطالعه خود کتاب درسی است. اما استفاده تنها از این منابع برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 کافی نیست، به همین دلیل بسیاری از والدین و دانش آموزان به دنبال بهترین منابع کمک درسی برای مطالعه منابع آزمون تیزهوشان هستند. اما با توجه به تعداد زیاد کتاب های کمک درسی که نشریه ها برای آزمون تیزهوشان چاپ کرده اند. انتخاب بهترین منابع کتاب های کمک درسی برای مطالعه جامع و کامل منابع آزمون تیزهوشان کار دشواری است. تیم تله مشاور با توجه به تجربه تحصیلی زیادی که در این زمینه دارد، سعی کرده بهترین منابع و کمک درسی برای قبولی شما در آزمون تیزهوشان 97-98 را انتخاب کرده و به شما ارائه دهد.  

زمان و نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷-۹۸

 همانطور که می دانید ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی در بهمن ماه انجام می شود. داوطلبانی که ثبت نام اولیه خود را انجام داده و هزینه ی ثبت نام را پرداخت کرده اند، می توانند کارت ورود به جلسه تیزهوشان خود را دریافت کنند. در نظر داشته باشید که همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. در ادامه این مطلب، به نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان می پردازیم.  

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 97-98

به زودی نحوه اعتراض به نتایج  نمونه دولتی در این مقاله در این مقاله به صورت کامل توضیح داده می شود. شاید شما یکی از افرادی باشید که به نتایج آزمون نمونه دولتی خود اعتراض داشته باشید و از نحوه و زمان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی باخبر نباشید. توصیه می کنیم که حتمال این مقاله اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سال 97-98 را به صورت کامل مطالعه نمایید

مشاوره تحصیلی تله مشاور | تلفنی،کنکور،مدرسه،تیزهوشان،تکمیل ظرفیت،ارشد،دکتری

مشاوره تحصیلی تلفنی از ابتدای شروع تحصیلات و مخصوصا رقابتی بودن این امر در ایران مشاوره تحصیلی یکی از ارکان جدایی ناپذیر و تاثیر گذار این مهم بوده است. در گذشته مشاوره تحصیلی تنها بصورت حضوری و توسط معلمان هر مدرسه انجام میشده اما به مرور زمان با پیچیده تر شدن فرایند رقابت و ایجاد شرایط مختلف تحصیل افرادی خبره وارد تخصص مشاوره تحصیلی شدند که با راهنمایی های خود به دانش آموزان مشاوره می دادند و تخصص اصلی انها رفع مشکلات تحصیلی بود و به مخاطبان خود نحوه صحیح درس خواندن را مشاوره میدانند که اکثر این مشاوران در کلان شهرها بودند و به دلیل وجود مشاوران تحصیلی و دلایل مشابه دانش آموزان کلان شهر های کشور همواره تحصیل هدفمند داشتند و نتایج بهتری نسبت به دانش آموزان سایر مناطق در آزمونهای تحصیلی کسب میکردند اما امروزه با توجه به پیشرفت و همگانی شدن کانالهای ارتباطی و مانع نبودن فواصل جغرافیایی برای بهره مندی از منابع فکری کلانشهر ها و دریافت مشاوره تحصیلی تخصصی این مشکل حل شده است.  

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97- 98

آزمون تیزهوشان 97-98 به صورت هماهنگ کشوری در پایه نهم می شود. هدف برگزاری این آزمون، گزینش دانش آموزان تیزهوش برای ورود به مدارس تیزهوشان است. هر سال نتایج تیزهوشان در تیرماه ارائه می شود. دریافت و مشاهده ی نتایج آزمون تیزهوشان تنها به صورت اینترنتی می باشد. داوطلبان آزمون تیزهوشان می توانند با مراجعه به سایت Amoon.medu.ir نتایج آزمون خود را مشاهده کنند. توجه داشته باشید که نتایج کلیه دانش آموزان سراسر کشور تنها از طریق این سایت اطلاع رسانی می شود و سایت های دیگری از جمله سایت های ثبت نام نمونه دولتی استان های مختلف وظیفه اطلاع رسانی نتایج تیزهوشان را ندارند. در ادامه این مقاله، به نحوه مشاهده ی نتایج آزمون تیزهوشان می پردازیم.