حداقل درصد و آخرین رتبه قبولی پزشکی سراسری دولتی کنکور 95-96

در این مطلب حداقل درصد و آخرین رتبه قبولی پزشکی سراسری دولتی کنکور 95-96 را مطالعه خواهید کرد.رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی موجود است. بسیاری از دانش آموزان به امید قبولی در رشته پزشکی در رشته تجربی ادامه تحصیل می دهند. به دلیل ظرفیت کم این رشته نسبت متقاضیان این رشته رقابت بسیار تنگاتنگی وجود دارد و بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری موفق به قبولی در این رشته نمی شوند. تقریبا در تمام استان ها حداقل یک دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد و از جمله دانشگاه های تراز اول می توان به دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه شهید بهشتی تهران، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی شیراز نام برد. در جدول های زیر رتبه ، تراز درصد های چارک سوم نفرات قبول شده در برخی از دانشگاه های کشور در مناطق مختلف برای شما داوطلبان گرامی جمع آوری شده است. دانستن این اطلاعات می تواند کمک موثری در راستای انتخاب رشته موفق داوطلبین کنکور سراسری به حساب آید. هر چند که این رتبه ها و درصد کاملا دقیق میباشند اما این ارقام در هر سال دارای یک تلورانس هستند پس در انتخاب رشته از افراد با تجربه و به روز حتما مشورت بگیرید که این تغییرات منجر به جابجایی در قبولی و آینده شما نشود.

آخرین رتبه قبولی رشته اتاق عمل دانشگاه های روزانه 96-95

شرکت کنندگان کنکور سراسری 96 که متقاضی تحصیل در رشته اتاق عمل هستند. باید توجه داشته باشند که قبولی در این رشته با رتبه های نسبتا بالایی نسبت به سایر های رشته های پیراپزشکی امکان پذیر است و از سوی دیگر بازار کار رشته ی اتاق عمل بسیار خوب است و فارغ التحصیلان این رشته برای تامین شعل با مشکلی مواجه نمی شوند. در این مقالعه سعی داریم برای تسهیل انتخاب رشته شما عزیزان رتبه منطقه و کشور این رشته در تمامی دانشگاه های روزانه را نمایش دهیم تا بتوانید انتخاب رشته موفق تری داشته باشید.

آخرین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی روزانه دانشگاه دولتی 96-95

رشته دندانپزشکی از رشته های پزشکی پر طرفداران در بین داوطلبان کنکور سراسری تحربی سال 96 است. طبق آمار موجود، دانشگاه های دولتی در سال 95 بیش از 1500 دانشجو را جذب کرده اند. از دانشگاه های تراز اول رشته دندانپزشکی می توان به دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد اشاره کرد. داوطلبان متقاضی رشته دندانپزشکی می توانند با اطلاع از آخرین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی کنکور سراسری ۹۶ انتخاب رشته موفق تری داشته باشند. کارشناسان گروه تله مشاور با جمع آوری آخرین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی در کنکور سراسری سال 95 در دانشگاه های مختلف سراسر کشور کرده اند که این آمار می تواند کمک موثری در راستای انتخاب رشته موفق داوطلبین کنکور سراسری به حساب آید.

آخرین رتبه قبولی رشته هوشبری روزانه دولتی کنکور سراسری 96-95

رشته ی هوشبری یکی از شاخه های پیراپزشکی می باشد که امروزه با وجود اینکه آینده ی شغلی مناسبی نسبت به سایر رشته های پیراپزشکی دارد کمتر به ان توجه میشود. افرادی که در رشته ی هوشبری فارغ التحصیل می شوند سرانجام باید به عنوان دستیار در کنار متخصصان رشته ی هوشبری در اتاق عمل انجام وظیفه کنند تا مهارت های عملی لازم را بدست اورند.