لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۶ ۹۷

دانشگاه علمی کاربردی در چهار زیر گروه آموزشی صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر هر ساله بصورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع هستند به گونه ای که که داوطلبان با هر سلیقه ای می توانند رشته مورد علاقه خود را به راحتی انتخاب کرده و در آن به ادامه تحصیل بپردازند.

شهریه غیر انتفاعی | جدول میزان شهریه دانشگاه غیر انتفاعی 96

دانشگاه غیرانتفاعی یکی از دانشگاهای پر مخاطب در کشور می باشد که زیرنظر وزارت علوم توسط بخش خصوصی اداره می شود. تحصیل در این دانشگاه ها نکات خاصی دارد و مانند سایر دانشگاه ها در کنار امتیازات خود، ممکن است معایبی نیز داشته باشند که در زیر به توضیح آنها می پردازیم:

جزئیات و راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی

جزئیات و راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی را برای شما آماده کرده ایم. با توجه به افزایش متقاضیان ادامه تحصیل بدون کنکور در دانشگاه ها و فراهم آمدن امکان ثبت نام بدون کنکور در بسیاری از دانشگاه های ایران از جمله ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد، علمی کاربردی، پیام نور و ... ، احساس نیاز به اطلاع از شرایط و نحوه ی ثبت نام در این دانشگاه ها روز به روز بیشتر می شود. یکی از دانشگاه هایی که متقاضیان ادامه تحصیل بدون کنکور با آن مواجه هستند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی می باشد. که بسیاری از رشته های بدون کنکور پر طرفدار دانشگاهی را ارائه می دهد. شما می توانید برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی کلیک کنید. ما در این مقاله سعی داریم تا چگونگی ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های غیر انتفاعی را به طور کامل توضیح دهیم.