شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 97

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در چند سال گذشته با نرخ ثابت حدود 15 درصد در هر سال افزایش می یابد. در نتیجه داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور می خواهند بدانند که با توجه به تورم و این افزایش نرخ، شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 97 چقدر است و برای پرداخت شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 97 چه مهلتی برای هر نیم سال در نظر گرفته می شود. به علاوه تسهیلاتی هم برای پرداخت شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور برای دانشجویان در نظر گرفته می شود. از جمله این شرایط، تسقیط شهریه کارشناسی ارشد پیام نور است. وام تحصیلی دانشگاه پیام نور هم یکی از راه هایی است که دانشجویان می توانند به وسیله آن، مبلغ قابل توجهی از شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 97 را پرداخت کنند. برای آشنایی با زمان و شرایط پرداخت شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و نحوه استفاده از تسهیلات ادامه مطلب را دنبال کنید. دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاهی که برای حضور در کلاس های آن اجباری وجود ندارد شناخته می شود و از این جهت در میان داوطلبان تحصیلات تکمیلی که شاغل هستند محبوبیت دارد.دانشگاه پیام نور به اصطلاح از شیوه آموزشی خودخوان استفاده می کند. علاوه بر این شهریه دانشگاه پیام نور هم از شهریه دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی و خودگردان کمتر است. به همین جهت هرساله تعداد زیادی دانشجو در دوره های سراسری، تکمیل ظرفیت و فراگیر دانشگاه پیام نور دوره تحصیلات تکمیلی را آغاز می کنند.  

ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 97 - 96 | ثبت نام بدون کنکور

برای آن دسته از داوطلبان که به هر دلیلی در کنکور سراسری 96 نتوانستند شرکت نمایند و یا شرکت کرده و در آن موفق نبوده اند ، ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 فرصتی مناسب به شمار می آید. دانشگاه پیام نور تحت نظر وزارت علوم هم به صورت با آزمون و هم به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد که در این میان ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 را هم می توان در دسته بدون آزمون و هم در دسته با آزمون قرار داد. از مزایای ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 و در کل دانشگاه پیام نور ، ارائه رشته های متنوع ، اجباری نبودن حضور دانشجویان در کلاس های درس و نبودن هیچ گونه محدودیت در انتخاب رشته تحصیلی بدون توجه به مدرک تحصیلی دوره دبیرستان و یا هنرستان داوطلب می توان اشاره کرد. در ادامه این مقاله به معرفی کامل ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 ، زمان و نحوه ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 و در انتها به شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی 96 می پردازیم.  

ثبت نام بدون کنکور | رشته های بدون کنکور پیام نور 96

در سال های اخیر ثبت نام دانشگاه پیام نور علاوه بر روش مرسوم که قبولی در کنکور سراسری برای ثبت نام دانشگاه پیام نور می باشد، امکان ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیز امکان پذیر شده است . از همین رو ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور طرفداران زیادی پیدا کرده است. رشته های بدون کنکور پیام نور 96 شانس مجددی برای آن دسته از داوطلبانی است که وقت کافی برای آمادگی لازم برای قبولی در آزمون کنکور سراسری 96 را نداشته اند. همچنین برای شاغلان که فرصت کافی برای حضور در کلاس های مستمر را ندارند، رشته های بدون کنکور پیام نور 96 موقعیت بسیار مناسبی خواهد بود.