رتبه قبولی تکمیل ظرفیت روانشناسی کارشناسی ارشد سراسری 96

دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان برای تکمیل کردن ظرفیت های باقی مانده خود، فرصتی را به داوطلبان ارائه کردند تا بتوانند شانس خود را برای قبولی در کارشناسی ارشد سراسری امتحان کنند. متقاضیانی که موفق به ثبت نام نشده اند یا از ثبت نام جا مانده اند، می توانند با شرکت در تکمیل ظرفیت روانشناسی کارشناسی ارشد سراسری، از این فرصت استفاده کنند. داوطلبان می توانند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد، رشته محل های ارائه شده توسط دانشگاه های سراسری برای تکمیل ظرفیت را مشاهده کنند. داوطلبان می توانند بدون توجه به اینکه در چه رشته محلی قبول شده اند، می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری شرکت کنند. با آگاهی از حدود رتبه های قبولی، می توانیم در تکمیل ظرفیت روانشناسی کارشناسی ارشد سراسری، اولویت بندی بهتری داشته باشیم. در ادامه این مطلب، حدود رتبه قبولی تکمیل ظرفیت روانشناسی کارشناسی ارشد سراسری را در قالب قبولی با احتمال کم، متوسط و زیاد را به شما داوطلبان ارائه می کنیم.  

تحلیل کنکور ارشد برق 97

پس از تغییرات گسترده در کنکور ارشد برق 96 که شامل تک دفترچه ای شدن آزمون ارشد برق ، ادغام و حذف برخی دروس و تغییر در ضرایب دروس برای گرایش های مختلف بود ، نیاز به تحلیل کنکور ارشد برق 97 برای آمادگی و پیش بینی تغییرات احتمالی امری واجب است. تغییرات اساسی در کنکور ارشد برق هرچند سال یک بار رخ می دهد و به گونه ای نیست که هر سال شاهد این دست تغییرات باشیم. به همین دلیل برای تحلیل کنکور ارشد برق 97 از تجارب سال گذشته بهره می گیریم و در ابتدا با یک تحلیل کلی از کنکور ارشد برق 97 به تحلیل دروس آزمون ارشد برق 97 می پردازیم.  

مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد 96 و آرزوی موفقیت در دوران تحصیلی با توجه به این که هر ساله بسیاری از داوطلبان برای ثبت نام و مدارک مورد نیاز ثبت نام کارشناسی ارشد دچار سردرگمی می شوند و از مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد اطلاع ندارند در این مقاله قصد داریم که به تفصیل در مورد مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد بپردازیم. در ادامه به بررسی مشکلات احتمالی که برای داوطلبان در هنگام ثبت نام و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام ارشد ممکن است به وجود بیاید می پردازیم.