ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 97

مهلت ویرایش ثبت نام کنکور دکتری 97، مهلت زمانی است که به داوطلب دکتری 97 داده می شود که اگر در ثبت نام خود اطلاعاتی را اشتباه وارد کرده است آن را اصلاح کند. هر ساله با تعدادی از داوطلبان آزمون دکتری مواجه هستیم که در زمان ثبت نام کنکور دکتری به هر دلیلی اطلاعات ثبت نامی خود را اشتباه وارد می کنند. از آنجایی که اشتباه وارد کردن اطلاعات ثبت نامی کنکور دکتری در ادامه سیکل ثبت نامی  سبب ایجاد خلل یا موجب ابطال قبولی داوطلبان می گردد. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که مقاله ای در زمینه ویراش اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری تدوین کنیم.  

اعلام نتایج مصاحبه دکتری سراسری | نتایج دعوت به مصاحبه دکتری 96

حدود 6 ماه از برگزاری کنکور دکتری تخصصی 96 که در تاریخ 6 اسفند سال گذشته برگزار شد می­گذرد. مصاحبه دکتری مرحله بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری بوده و در اواخر اردیبهشت ماه، دانشگاه­های مختلف اقدام به تعیین زمان مصاحبه دکتری نموده و بر اساس آیین­نامه نحوه ارزیابی مصاحبه شوندگان در خرداد و تیر ماه 96 داوطلبان را دعوت به مصاحبه دکتری نمودند. با نزدیک شدن به زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری، داوطلبانی که در مصاحبه دکتری در دانشگا­ه­های مختلف شرکت کرده­اند، روزهای سخت و پرالتهابی را می­گذرانند. ضعف اطلاع­رسانی توسط سازمان سنجش و نبود منبع موثق دیگر، بازار شایعات را داغ کرده و به داوطلبان منتظر، فشار روحی مضاعفی را تحمیل نموده است. همچنین تب و تاب کنکور سراسری و انتخاب رشته نیز توجهات بسیاری را معطوف خود کرده و در واقع خبررسانی درباره نتایج کنکور تخصصی دکتری اندکی مغفول مانده بود تا جایی که نهایتا رئیس سازمان سنجش وادار به واکنش شد. ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش طی سخنانی زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری تخصصی را 10 شهریور اعلام کرد تا اندکی از فشاری که این روزها بر دوش داوطلبان این آزمون قرار دارد کاسته شود.  

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96

پس از انجام روند ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 که در مقاله ای جداگانه بررسی شد برای متقاضیان این سوال به وجود می آید که اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 چه زمانی مشخص می شود و برای مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 به کدام سامانه باید مراجعه کرد؟ و چه اطلاعاتی برای مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 مورد نیاز است. در ضمن اگر داوطلبی در صورت مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 داشت چگونه باید این اعتراض را به ثبت برساند.در این مقاله ابتدا به بررسی زمان و نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 می پردازیم و سپس به نحوه اعتراض به اعلام نتیاج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 خواهیم پرداخت. برای داوطلبانی که هنوز ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 را انجام نداده اند توصیه می شود که برای آگاهی از روند ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 به مقاله ای که در این مورد نوشته شده است مراجعه نمایند. آن دسته از داوطلبانی که برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 می خواهند شرکت کنند نیز می توانند به مقاله ای که در این زمینه نوشته شده مراجعه کنند.  

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ، در این مقاله قصد داریم به بررسی اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 کلیه دانشگاه و موسسات آموزش عالی بپردازیم. برای پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 کلیه دانشگاه و موسسات آموزش عالی این سوال بوجود می آید که برای ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده چه زمانی و به کدام قسمت باید مراجعه کرد و مدارک لازم برای ثبت نام چیست. همین موضوع باعث سردرگم شدن پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می شود. در این مقاله به بررسی زمان ثبت نام ، نحوه گزینش نهایی و مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 کلیه دانشگاه و موسسات آموزش عالی می پردازیم. برای آن دسته از داوطلبانی که در مورد اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد ، دچار سردرگمی شده اند توصیه می شود به مقاله ای که در مورد اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.  

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد ، باید این نکته را عرض کنیم که برای انجام مراحل نهایی ثبت نام دکتری 96 دانشگاه آزاد ، فرد پذیرفته شده در آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام دکتری 96 دانشگاه آزاد در زمان مقرر شده از سوی دانشگاه آزاد مربوطه نسبت به انجام مراحل ثبت نام دکتری 96 دانشگاه آزاد اقدام نماید. در این مقاله به بررسی زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد و مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد پرداخته ایم و در انتها به نکاتی که متقاضیان پذیرفته شده در آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد باید به آن توجه لازم را داشته باشند خواهیم پرداخت. پرونده مربوط به کلیه پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد و پذیرفته شدگان آزمون دکتری 96 کلیه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای احراز صلاحیت های عمومی در حال بررسی است و به کسانی اجازه ثبت نام و ادامه تحصیل داده می شود که که صلاحیت عمومی آن ها توسط مراجع ذیصلاح تایید شود.