پس از اتمام دوره کاردانی، برای ورود به مقطع لیسانس، باید در آزمون کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) شرکت کنید. ما در این قسمت، به معرفی و مشاوره منابع کنکور کاردانی به کارشناسی، دانشگاههای بدون کنکور کاردانی به کارشناسی، نحوه ثبت نام در کنکور کاردانی و سایر مواردی که برای کنکور کارشناسی ناپیوسته مورد نیاز است ، خواهیم پرداخت.

نحوه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 96

با توجه به ادغام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 96 و کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری 96 ، انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 96 برای آن دسته از داوطلبانی است که در کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی 96 ثبت نام و شرکت کرده باشند. درست مانند نحوه پذیرش کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 96 ، بعضی از رشته محل ها در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت بدون کنکور ارائه می شوند و برخی دیگر از رشته محل های خاص دانشگاه آزاد در انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد که شامل رشته محل های گروه پزشکی دانشگاه آزاد می باشند، به صورت با کنکور دانشجو می پذیرد. در این مقاله قصد داریم نحوه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 96 را برای متقاضیان به طور کامل توضیح دهیم تا با اطلاعات کامل به انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 96 بپردازند.  

بدون کنکور | دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96-97

رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 در تاریخ 12 مرداد ماه منشتر شد و متقاضیان رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96  که در کنکور فنی حرفه ای شرکت نکرده اند و یا نتیجه لازم را بدست نیاورده اند ، باید برای ثبت نام  رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 باید از طریق سایت azmoon.org و کاملا اینترنتی اقدام نمایند. در این مرحله با دریافت رسید ثبت نام ، ثبت نام اینترنتی شما اتمام یافته است و برای تکمیل فرایند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته لازم است که متقاضی در تاریخ 28 مرداد ماه  به همراه مدارک لازم در ساعات اداری به دانشگاه مورد نظر برای ثبت نام نهایی در رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 مراجعه نماید. دانلود دفترچه بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96-97 در ادامه مطلب